Jakou barvu elektronické cigarety si vybrat? Návod uvnitř článku!

- Jakou barvu elektronické cigarety si vybrat? Návod uvnitř článku!
Vyšlo v blogu:  Janči blog

Jakou barvu elektronické cigarety si vybrat? Návod uvnitř článku!

24.11.14, 14:46, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Zálibu v elektronickém kouření našla již velká spousta z nás. Vždyť pořízení takové elektronické cigarety s sebou nese množství zajímavých výhod. Mezi ty patří cenová dostupnost, stejně jako nízké náklady na provoz elektronické cigarety a z toho plynoucí zajímavá finanční úspora.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Dále pak skutečnost, že při kouření e-cigarety nedochází ke spalování cigaretového papírku a tabáku, tudíž do svého těla nevpravujete toxické látky, jež vznikají právě hořením výše uvedeného. V neposlední řadě je také vhodné zmínit, že pára, kterou vydechujete, je příjemně provoněna některým z bohaté nabídky e-liquidů, takže páchnoucím kouřem - jež je doménou klasických cigaret, neobtěžujete ani své okolí a nejbližší.

Podle čeho vybíráme elektronické cigarety?

Mnoho z nás přikládá výběru elektronické cigarety velký význam. Mezi parametry, které nás nejvíce ovlivňují, bezpochyby patří výkon baterie i skutečnost, zda e-cigareta disponuje clearomizérem, atomizérem nebo cartomizérem. Pro mnoho z nás hraje také značnou roli značka e-cigarety a v neposlední řadě také její cena. Pokud však patříte mezi milovníky designových e-cigaret a hodně vám záleží zejména na vizuální stránce, pak jistě budete svého elektronického společníka vybírat také podle barvy. A jak na výběr barevné kombinace vám prozradím na následujících řádcích.

Vlastní preference hrají prim

Při výběru barvy určitě necháte promluvit zejména svůj osobitý styl stejně jako vlastní barevné preference. Nutno zmínit, že barva elektronické cigarety nepatří mezi ústřední prvky, jež by ovlivňovaly její životnost, dýmivost nebo kvalitu. Ať již dáváte přednost červeným kombinacím nebo naopak sázíte na klasické černé elektronické cigarety, prozkoumejte nabídku tuzemských prodejců a vyberte si takovou barevnou kombinaci, jež bude odpovídat vašim představám a požadavkům.


Náš tip závěrem: Černá klasika neurazí. A společnost eGo si je této skutečnosti náležitě vědoma. Proto do svého sortimentu zařazuje zejména elegantní e-cigarety černé barvy.  

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
11774

RSS:
Toplist