Jak vybrat závěsné houpací křeslo na zahradu, terasu, nebo do interiéru?

- Jak vybrat závěsné houpací křeslo na zahradu, terasu, nebo do interiéru?
Vyšlo v blogu:  Můj blog o zahradě

Jak vybrat závěsné houpací křeslo na zahradu, terasu, nebo do interiéru?

09.09.21, 08:58, autor: Glorie , Hodnocení: -
Houpací křesla se stávají v posledních dnech trendem, a aby taky ne- dají se pořídit za takové peníze, že si je může dovolit prakticky každý a přitom nabízejí velmi vysokou užitnou a designovou hodnotu. Vaše prostory promění v luxusní odpočinkovou zónu a nabídnou velmi příjemné prostory pro relaxaci.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

 

Houpací křesla lze zakoupit v provedení pro jednu i pro dvě osoby

Většina křesel, které se dnes prodávají je v provedení pro jednu osobu, nicméně lze najít i závěsná houpací křesla pro 2 osoby, které jsou velmi praktická- nejen, že v nich můžete relaxovat spolu s Vaším partnerem, nebo například dětmi, ale pokud je budete využívat sami, pak máte k dispozici velký prostor vhodný nejen pro sezení, ale také pro ležení. Hezké modely mají dle mého názoru např. na webu x-nabytek Je ale nutno počítat s tím, že křeslo pro dvě osoby je výrazně větší, takže není příliš vhodné na balkony, ani menší terasy.

Provedení závěsného křesla

Většina křesel se prodává včetně konstrukce, na které je samotné křeslo zavěšeno. Toto provedení je velmi praktické a poskytuje výrazný designový zážitek, ale musíte počítat s většími nároky na místo. Křesla s konstrukcí jsou ideální všude tam, kde nemáte možnost křeslo zavěsit, případně si nejste jistí dostatečnou nosností stropu, nebo jiného prvku k zavěšení. Křesla bez konstrukce mají výhodu v nižší ceně, a jak už bylo řečeno- nepotřebují tolik místa, takže jsou vhodné například na balkony bytových domů.

Polštáře se snažte sladit s okolím, případně si na ně pořiďte potahy

Vaše nové závěsné křeslo bude působit úplně jinak, pokud když jeho polštáře vhodně sladíte s barevnými okolními prvky jako je například fasáda domu, rozkvetlé květiny apod. Najít vhodné křeslo s vhodnými polstry bude ale asi hodně těžké- spíše doporučujeme nechat si ušít potahy na polstry z vhodné látky, čímž se Vám nejen zvýší designový dojem, ale také budete mít možnost potahy jednoduše sejmout a vyprat.

 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

K + M + B

Tři králové! Svátek, který zakončuje vánoční období. Mnoho lidí nechává vánoční výzdobu právě až do 6. ledna, tedy do svátku Tří králů, "aby ji králové viděli". Na mnoha místech pak chodí koledníci a s písní "My tři králové jdeme k vám ..." vinšují do nového roku. Když koledníkům dáte koledu, napíší vám nad dveře K + M + B. Co to ale znamená?
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Můj blog o zahradě"
Profil blogu
Založen:
19.2.2020 9:40:32

Přístupů:
1525

RSS:
Toplist