Jak vybělit nehty

- Jak vybělit nehty
Rubrika:  Krásná

Jak vybělit nehty

16.07.19, 00:05, autor: Michaelle
Péče o nehty někdy může být složitá. Máte je slabé, zažloutlé a konečky průsvitné? Umíme vám poradit.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Jestliže jsou naše nehty zažloutlé, ať už vlivem kouření (no fuj, vážně toho nechte, k moderní ženě cigareta nepatří), nebo nesprávné životosprávy, musíme je v první řadě vybělit.

Především zařadíme do naší stravy okamžitě potraviny bohaté na hořčík a zinek, nebo prostě použijeme tyto prvky v potravinových doplňcích či tabletách.

 

Mně hodně pomáhá pití minerální vody s hořčíkem. Že nevíte která to je? Pššt, nikomu to neříkejte, protože mě naše obchodní ředitelka udusí, že dělám zadarmo reklamu, ale je to minerální voda ...

 

 

To je první pomoc vnitřní a trvá dlouho, ale potřebujete mít vybělené nehty už dnes večer? Pak tedy postupujte následovně:

 

1. Vydrhněte si nehty obyčejnou domácí zubní pastou. Pomůže vám odstranit nepříjemné skvrny, rozzářit jejich povrch a částečně vybělit jejich zažloutlý odstín.


2.  Namočte prsty do vody s vymačkaným citrónem nebo s jeho plátky. Kyselina citrónová rozpouští skvrny a posiluje nehtové lůžko. Je to totiž přírodní kyselina.


3. Nechte je oschnout a naleštěte je jemným ručníkem nebo k tomu určenou leštičkou na nehty.


4. Pro zlepšení dojmu si nehty přelakujte průhledným lakem. Nehty se tak budou lesknout a budou částečně chráněny před vnějšími vlivy.

 

 

ANKETA: Bohatá na horčík je minerální voda


Celkem: 182 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív 2009
  • Eva 25.03.21, 21:15

    Rozbalit 2.

  • Eva

    V této době, kdy jsem přišla o práci, jsem se rozhodla čas využít a předělat si starý byt na vlastní kosmetický salon. Koupila jsem speciální brusky na manikúru od https://sapex-pedikura.cz/ Specializují se kompletně na kvalitní vybavení do těchto salonů a mají velmi dobré ceny.

 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
2104717

RSS:
Toplist