Jak se nespálit při nákupu na slevových serverech

- Jak se nespálit při nákupu na slevových serverech
Rubrika:  Rozhněvaná

Jak se nespálit při nákupu na slevových serverech

21.11.12, 00:00, autor: LadyAnn
Hromadné slevy zažily během uplynulého roku obrovský boom a různé slevové servery se rojí jako houby po dešti. Český internet jich okupuje skoro stovka, takže se s nadsázkou dá říct, že neexistuje nic, na co byste nepořídili slevový voucher. Bohužel, stejně jako v jiných oborech podnikání, můžete narazit na neférové firmy. Jak poznat, že kupujete na důvěryhodném serveru? Jak zjistit, že zakoupený relaxační víkend opravdu splní vše, co slibuje? Poradíme vám, podle čeho se orientovat v záplavě slev.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Pomůže vám seznam černých ovcí

Vybrat důvěryhodný slevový portál je to nejmenší. Vybírejte si slevy z těch největších nejznámějších. V první pětce se drží spolehlivé a osvědčené firmy s perfektním servisem.

Horší to bylo s dodavateli slev. Největší starosti s nekvalitními službami měli sami provozovatelé slevových serverů. V dobré víře slibují svým zákazníkům nejlepší slevy v Praze a nakonec se ukáže, že jejich partneři sice neslibovali hory doly, ale výsledek nestál za moc.

Provozovatelé „slevowebů“ se proto obrnili trpělivostí a sestavili seznam nespolehlivých dodavatelů, díky kterému si může každý zkontrolovat, s kým se chystá navázat spolupráci. Najdete ho na adrese http://www.bloklist.cz/.  V dolní části stránky si můžete přečíst seznam serverů, které se podle seznamu řídí.

 

 

 

Záruka spokojenosti? Ano, i to je možné

U dražších slev, například na wellnes pobyt nebo romantický víkend pro dva, nakupujte s rozmyslem. Hodně vám samozřejmě napoví fotky, které u nabídky najdete. Rozhodně se ale vyplatí navštívit i web hotelu a prohlédnout si lokalitu na mapě - jak daleko to budete mít na výlet nebo na luxusní večeři.

Sázkou na jistotu jsou servery se 100% zárukou spokojenosti. V Čechách tuto službu nabízí například Pepa.cz. V případě, že z nějakého důvodu nejste spokojeni se službou nebo produktem zakoupeným na slevový voucher, Pepa.cz vám vrátí peníze.

Jestliže nad nějakou slevou váháte, v rozhodování vám také může pomoct diskuze pod konkrétní nabídkou.

 

 

Není se čeho bát, stačí jen vybírat důkladně

I přesto, že nepříjemné zkušenosti se slevami se najdou, rozhodně se jedná spíše o výjimky a není  důvod na slevové vouchery zanevřít. Pokud se budete řídit našimi radami, máte skoro úplnou jistotu, že nešlápnete vedle.

A nezapomeňte, sezóna na nákup lyžařských pobytů  právě začala!

 
Zdroj: PR pepa.cz
 • KamSsa1 . 29.09.19, 22:40

  Rozbalit 1.

 • KamSsa1 .

  To já nikdy neměla slevové servery moc ráda. Místot toho tedy radši nakupuji přímo z daných eshopů a snažím se pak šetřit pomocí slevových kuponů z https://slevovykupon.net/ Objednávka tak nejde přes prostředníka a já stejně ušetřím, takže je to win win situace.

 • Ivulenka 15.08.21, 11:47

  Rozbalit 2.

 • Ivulenka

  Jo, tak to slevovykupon mne snad pokaždé zradil a to hlavně proto, že jsem tam snad nikdy nenašla jediný funkční slevový kupon a tak jsem tuto stránku přestala navštěvovat... Co si myslím, že je ale super stránka, tak to je - https://www.mujletak.cz tato, protože tam jsou reálné slevové letáky a tak víte, že se nejedná o nějaký podvod :)

 
Profil blogu
Profil sekce "Rozhněvaná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:38

Přístupů:
1473781

RSS:
Toplist