Jak najít klady fotbalu aneb EURO 2008

- Jak najít klady fotbalu aneb EURO 2008
Rubrika:  Novinky

Jak najít klady fotbalu aneb EURO 2008

11.06.08, 10:58, autor: Rozkošná
Tak už to začalo. V sobotu se utkal fotbalový team Švýcarska s Českou republikou a dnes se můžeme těšit na Portugalsko versus ČR. V televizi běží každý den nějaké utkání a s velmi vysokou pravděpodobností teď vaše drahá polovička bude napjatě sledovat každý zápas a pokud zrovna budete chtít naladit jiný televizní kanál, bude oheň na střeše.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Nepatříte-li k fotbalovým fanynkám, bude dobré se smířit se situací a dopřát miláčkovi trochu fotbalového povyražení. Každopádně nepočítejte s jeho pozorností v inkriminovaném čase a obávám se, že nepomůže ani producírování před televizní obrazovkou ve spodním prádle. Možnosti jsou následující – můžete si naplánovat jinou zábavu v době fotbalových utkání, nebo si doma uklidit či relaxovat, pokud partner odchází s kamarády fandit někam do lokálu, či se pokusit najít na fotbalu „to svoje“ potěšení.


Třetí možnost si trochu rozebereme. Fotbal má velkou výhodu oproti hokeji v tom, že hráči mají odkrytou tvář a také jejich postavu můžeme bez problémů obdivovat. Je tedy jasné, že i žena si může najít na fotbalu jistá pozitiva. Jaké bonbónky na nás tedy čekají?Marek Jankulovski – jednatřicetiletý charismatický obránce, který se narodil ve znamení Býka. Pochází z Ostravy a momentálně působí v AC Milan. Zajímavé je, že jeho otec je Makedonec a hrál za brněnský fotbalový klub Zbrojovka. Zvítězil v anketě Fotbalista roku 2007. Je ženatý a má dvě dcery. Marek nás zaujme svými delšími vlasy a uhrančivýma očima.

 

 Jan Koller – holohlavý obr pro příznivkyně pořádných chlapů (měří 202 cm a váží 105 kg). Narodil se ve Smetanově Lhotě ve znamení Berana a je mu 35 let. Hraje v útoku v Německu za Borussia Dortmund. V soukromí nosí brýle a jistě v nich musí být „k sežrání“. Jan má blonďatou vnadnou manželku a malou dceru.

 

 

 

 

Petr Čech – obdivovatelkám většinou vadí helma, která ho kapku hyzdí. Má poslední dobou velmi smolné období, co se úrazů týče. Operace ramen, prasklá lebeční kost, zašitá tvář, natržený lýtkový sval, pohmožděný bok, bolavé vazy v kotníku… je toho dost a dost. Doufejme, že EURO přečká v plném zdraví. Narodil se v Plzni a je to Býk! ;-) Je mu 26 let a už si stihl pořídit půvabnou ženu a dcerušku. Hraje v brance londýnského FC Chelsea. V roce 2005 se stal Fotbalistou roku. Nenajdete fotbalistu s krásnějšíma očima!

 

 


Tomáš Ujfaluši – třicetiletý krasavec se narodil ve znamení Berana v Rýmařově. Líbit se bude dámám, které si oblíbily Marka Jankulovského. Hraje v obraně a na letošním EURU obléká kapitánskou pásku. Momentálně motá hlavy ženám v Itálii, konkrétně ve Fiorentině. Tomáš je rozvedený a z manželství má jednu dcerku.

 

 

 V rámci domácího klidu bychom měly fandit zejména našim krajanům, ale nedá mi to, abych nepřidala i dva idoly z jiných stájí.Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, známe ho jako „Ronalda“ – miláček Portugalců, rodák z Madeiry, ročník 1985, 184 cm, 74 kg. Je to metrosexuální krasavec, který stráví mnoho času před zrcadlem, ale aspoň se máme na co dívat. Prý je sobec, který musí stále vítězit a svojí rychlostí přivádí protivníky k šílenství. Momentálně hraje za Manchester United. Je zatím svobodný, ale často se ukazuje ve společnosti portugalských či brazilských modelek.  Pokud má na konci zápasu radost, vysvleče se do půli těla. Takže bude se tentokrát na co dívat?

 

 Ruud van Nistelrooy – můj osobní favorit, jednatřicetiletý fešák z Nizozemí, který se narodil ve znamení Raka. Létající Holanďan, jak ho překřtili spoluhráči, měří 188 cm a je to opravdu kus. Jak se na Raka sluší, oženil se po dlouhém vztahu a vášnivě sbírá antické vázy. Momentálně hraje za Real Madrid.

 

 

 


Další výběr je na vašem vkusu. Pokud budete bedlivě sledovat letošní EURO, jistě se vám podaří objevit ještě něco pěkného. Takže nalijte pivo do dvou sklenic, posaďte se před televizi a užívejte si to.

 

 
Zdroj: www.osobnosti.cz
 • Neregistrovaný 16.07.08, 16:24

  Rozbalit 1. Kopaná

 • Neregistrovaný

  Kopaná klady nemá. Humus.

 • rwsusDqzD 27.10.10, 11:22

  Rozbalit 2. ClDEosmpi

 • rwsusDqzD

  LoZ3FK <a href="http://rvcffqrfvfqf.com/">rvcffqrfvfqf</a>, [url=http://wigyzmllddfc.com/]wigyzmllddfc[/url], [link=http://bjfylcrvuwqe.com/]bjfylcrvuwqe[/link], http://zrqcgjlaekht.com/

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
297404

RSS:
Toplist