Ivana Christová po letech hubne, do tří měsíců chce shodit 20 kilo

- Ivana Christová po letech hubne, do tří měsíců chce shodit 20 kilo
Rubrika:  Ze společnosti

Ivana Christová po letech hubne, do tří měsíců chce shodit 20 kilo

29.06.12, 10:25, autor: Kočička
Bývalá slovenská modelka Ivana Christová (41) se opět dostává do formy. Za poslední měsíc shodila 7 kilogramů a v hubnutí hodlá pokračovat i nadále, do konce září chce zhubnout 20 kilo. K výborným výsledkům jí dopomohl jídelníček sestavený výživovou poradkyní, cvičení a přírodní přípravek pro hubnutí OBEZIN.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Miss Československa roku 1989 Ivana Christová chce po několika letech, kdy média kriticky komentovala její zakulacující se křivky, znovu získat svou štíhlou postavu. K boji s nadbytečnými kily využívá kromě vyvážené stravy a pravidelného pohybu i přírodní doplněk stravy OBEZIN, který navozuje pocit nasycení a usměrňuje chuť k jídlu. Dosavadní výsledky svého snažení popisuje úspěšná podnikatelka s nadšením.

„Můj metabolismus se po užívání přípravku OBEZIN nastartoval prakticky okamžitě, ručička váhy se posunula směrem dolů již po třech dnech. Za tři týdny jsem shodila prvních pět kilo,“ líčí Ivana Christová průběh svého hubnutí. „Zajímavé je, že mám díky úbytku váhy mnohem více energie a cítím radost,“ dodala Christová, která nyní váží již o 7 kilogramů méně, než před začátkem diety.

Ivana Christová má za sebou jako bývalá světově úspěšná modelka řadu drastických diet a hladovění, které jí v minulosti způsobily zdravotní problémy. Nyní se ale rozhodla pro zdravý a přirozený úbytek váhy a hladovět rozhodně nehodlá. S dodržováním optimálního množství snězeného jídla jí pomáhá nový doplněk stravy OBEZINTM, který má na rozdíl od klasických prášků na hubnutí přírodní složení a neškodí lidskému zdraví.

„Přírodní přípravek OBEZIN se po konzumaci rozpustí v žaludku a až stonásobně zvětší svůj objem. Zaplněný žaludek pak vyšle do mozku signál, že je již sytý,“ vysvětlil účinky nového doplňku Petr Navrátil ze společnosti Danare, která pro OBEZIN již brzy získá schválení od Ministerstva zdravotnictví. „Nadměrným chutím pak doplněk předchází díky Spiruluně obsahující fenylalanin. Ten působí na chuťové centrum v mozku, snižuje nadměrnou chuť k jídlu a předchází tak nežádoucímu přejídání,“ dodal Navrátil.

 
Zdroj: FOTO: lesk.sk
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:02

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
352943

RSS:
Toplist