Internetové seznamky. Jak z nich vytěžit co nejvíc?

- Internetové seznamky. Jak z nich vytěžit co nejvíc?
Rubrika:  Smyslná

Internetové seznamky. Jak z nich vytěžit co nejvíc?

29.10.13, 00:00, autor: Erosenka
Internetové seznamky nejsou v dnešní době žádným nevídaným přírodním úkazem. Staly se součástí života lidí na celém světě. Pro mnohé z nich jsou jedinou dostupnou cestou, jak se s protějškem seznámit, pro většinu uživatelů internetu je to však jen jedna z možností. Ne každý ale na seznamce najde své štěstí.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Jak tomu co nejvíce pomoci, poradí Martina Horáková, odbornice na vztahy ze seznamky Leyter.com.

 

    Opatrnosti není nikdy dost

„O bezpečnosti na internetu se už píšou i knihy, i tak je opakování matkou moudrosti,“ uvádí nejdůležitější pravidlo seznamování na internetu Martina Horáková a dodává: „Nesdělovat svou adresu, nikomu nedávat telefonní číslo a neinformovat své nové online přátele o finanční situaci. To by mělo být jasné každému uživateli internetu, nejen seznamek.“

Pokud se dostanete do situace, která je vám nepříjemná, ať už jste obětí agresivních útoků, výhružek nebo protivných erotických zpráv, vždy to řešte okamžitě. Požádejte o pomoc provozovatele seznamky. „Pokud situaci vyhodnotíte jako nebezpečnou, neváhejte kontaktovat policii. A to především v případě, pokud se jedná o dítě,“ upozorňuje odbornice na vztahy.


    Nejdůležitější je první dojem

Příjemnější je už samotné zakládání profilu na vybrané seznamce. Podle odbornice na vztahy je nejdůležitější dobře vyplněný profil s nahranou pěknou fotografií. Simuluje totiž první dojem, který je i na internetu zcela zásadní. Mezi první kroky obvykle patří vyplnění jména nebo přezdívky, věku, popisu sebe sama i hledaného protějšku. A také nahrání vhodné fotografie.

 „Při vyplňování profilu nemusíte spoléhat jen sami na sebe. Upřímná kamarádka nebo kamarád budou skvělým pomocníkem, který vám pomůže napsat o sobě jen pravdivé a nezavádějící informace. Ty jsou totiž pro hledání budoucího partnera stejně důležité, jako profilová fotka,“ radí Martina Horáková. Profilovou fotografii, která zaujme a udělá dobrý první dojem, popisuje takto: „Vyberte si obrázek, který odpovídá vaší současné podobě, a zároveň se na něm sami sobě líbíte. Na fotografii buďte sama, hledáte přeci partnera pro sebe a ne pro svoje kamarády a kamarádky.“


    Otevřete se novým zážitkům

Při komunikaci je důležitá upřímnost a přirozenost. „Pokud se chcete s online přáteli výhledově setkávat i v reálném životě, vyhněte se přehánění, vychloubání a dalšímu chování, které vám standardně blízké není,“ komentuje odbornice na vztahy. Pokud první, ale ani desáté seznámení nevyjde, není to důvodem k zanevření na internetové seznamky.

„Online dating otevírá nové možnosti a také nabízí více potenciálních partnerů. Nečekejte lásku na první pohled, užívejte si povídání s novými lidmi, nebojte se zkoušet nové věci a objevujte nepoznané. Jako bonus si užijte, že i vy máte možnost říct snadno ne,“ uzavírá Martina Horáková.

 
Zdroj: Leyter.com
 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1126965

RSS:
Toplist