Horoskop na rok 2013

- Horoskop na rok 2013
Rubrika:  Tajemná

Horoskop na rok 2013

31.12.12, 00:00, autor: R.Hloušek
V prvním roce nového věku se všechna znamení dočkají velkých změn. Někteří se budou zuby nehty bránit, lpět na starých zvycích a způsobech svého života. Nic se tím, ovšem, nezmění. Jen se oddálí a případně i zbolestní přechod k novému životu. Radím všem předem, aby se nebránili novým věcem, zkušenostem, vztahům a situacím. Naopak - aktivně je vyhledávejte a usnadňujte si tak svůj přerod do nového věku.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Vodnář

Vodnáři jsou jedno ze znamení, které změny radostně vítají a čekají na ně. Především v oblasti studia a poznání se jim otevřou zcela nové obzory a oni jich budou hojně využívat. Čeká je spousta cest a poznávání. Tady je, ovšem, dlužno říct, že na rozdíl od minula, teď nové země jen neprofrčí, ale budou se tam více zdržovat a zkoumat tamnější zvyklosti, památky, faunu a flóru - prostě všechno, kam je srdce potáhne. V oblasti technologií je čeká významná změna. Zřejmě nový počítač, nový operační systém, nové programy či nové hry, které se nebudou dát vůbec srovnat s těmi, které znali doposud. Je možná změna i v citové oblasti, ale to zase taková novinka nebude, protože Vodnáři rádi experimentovali v oblasti vztahů vždycky. Jen letos bude pravděpodobnost změny partnera větší. Možná i změna pohledu na partnerství jako takové. Třeba najdete zcela nový model svého života. V oblasti zdraví si dejte pozor na živly (oheň, voda, vítr a země). Mohli byste utrpět úraz v důsledku nějaké živelné pohromy.

 

 

Ryby

Ryby na rozdíl od Vodnářů trpí utkvělou představou, že se všemi změnami dá prostě nějak "proplout" bez ztráty kytičky. Věřte, že nedá. V tomto novém věku se opravdu nikde neschováte a nepočkáte, až se vír kolem vás přežene. Nicméně vím, že se o to budete ze všech sil snažit. Přesto vás vyzývám, nedělejte to. Čím dříve se do divokých vod vrhnete, tím dříve zjistíte, že plavba novým životem není ani zdaleka tak nebezpečná, jak jste si původně mysleli a bái jste se jí. Změníte zaměstnání a to ať už budete, či nebudete chtít. Lepší pro vás ale bude, když chtít budete a změnu vezmete jako pozitivum. Změní se vaše rodinná situace. Nebude to sice změna pro vás radostná, ale později zjistíte, že to bylo to nejlepší, co vás mohlo potkat. Změní se vaše finanční situace. Zřejmě v důsledku změn v rodině. V oblasti zdraví vás čekají velké problémy co se týče močových cest a oběhového systému.

 

 

Beran

Beránci vytáhnou své prápory vzpoury a revoluce a budou si chtít svůj lepší život hezky vybojovat. Tak jak jsou zvyklí. Hlavou proti zdi. A ono to nepůjde. Jen si řádně natlučou. Další znamení, které bude mít v novém věku problémy, pokud se nevzdá lpění na starých zvyklostech co nejdříve. Bojem se nyní toho moc nedosáhne. Drazí Beránci, měli byste si zajít do kostela a tam se podívat, jak se zobrazuje vaše znamení na sakrálních obrazech. Mírní beránci, kteří spočívají v náručích dětí, a kteří obětují svou krev a svůj život pro blaho ostatních. Ne, tohle se po vás skutečně ani v tomto novém věku chtít nebude. Tedy to cedění krve a pokládání života. Zato mírnost a pokoru budete opravdu hodně potřebovat. Tímto směrem by se měly vaše síly a snažení ubírat od samotného začátku roku. Usilovnou prací na sobě si můžete svůj život velice brzy usnadnit. Pokud by se vám podařilo se výrazně změnit, mohly by se zastavit některé destruktivní procesy, které jsou už nastartovány. Například ztráty zaměstnání či partnera. Pokud ale takové změny nastanou, berte to jako pobídku na sobě tvrdě zapracovat. V žádném případě nesmíte zatrpknout a házet vinu na druhé. Ve finanční oblasti by se vám mělo dařit docela slušně. Lépe než dosud. V oblasti zdraví pak pozor na zlomeniny končetin a úrazy hlavy.

 

 

Býk

Tento rok bude pro vás velmi hektický. Změna bude vaše druhé jméno. Očekávejte změny v oblasti partnerství. Budete zde muset vyvinout značné úsilí, abyste zakryli svou zarputilost a obrátili ji ve svůj prospěch. Nebojte se vynaloženého úsilí, odměna bude stát zato. Změny v zaměstnání budou také velmi radikální a vy je, jak je vaším zvykem, řádně obručíte, ale ve skutečnosti je vezmete pozitivně. Výzvou pro vás bude doposud nepoznaná oblast pracovní činnosti, kterou budete muset nastudovat a naučit se, ale budete překvapeni výsledkem. Pro tohle jste se narodili a bude se vám to moc líbit. Čekejte letos i přírustky v rodině. Teď rozhodně nemám na mysli jen případné potomstvo, ale je možné, že do vaší rodiny přistanou noví členové, které si přivedou vaši příbuzní. V oblasti zdraví pozor na zažívání. Vážně nemůžete sníst všechno, co před vámi neuteče. Pozor především na tučná a kořeněná jídla, jinak svou neposlušnost zaplatíte vlastním žlučníkem.

 

 

Rak

Drazí ráčci, vy se vymknete své pověsti zpátečníků a povalečů zápecních. Je sice pravda, že rodina nadále zůstavá na prvním místě v žebříčku hodnot, ale rozhodně už ne na jediném. Značně rozšíříte své pole zájmů a působnosti a světe div se, vyrazíte za humna. Nějak se to všechno ve vás zlomí a řeknete si, když nový věk, tak ať mi něco neujde a "vpřed". Vaše okolí bude koukat a nebude asi trochu stíhat. Někteří budou mít tendenci označit vaši touhu po změnách za nějakou vaši duševní chorobu, ale nedejte se zviklat. Všechny změny, do kterých se letos pustíte, budou dobré. Neděste se. Vy vážně nejste žádní orlové, kteří by rozmetali svá hnízda a přeletěli na nové kontinenty. Ne. Jen pro všechny ostatní budou vaše postoje a činy prakticky nepochopitelné. V oblasti financí by se vám mělo dařit především ve sféře investic. V oblasti zdraví nezapomínejte na vydatný odpočinek a relaxaci.

 

 

Blíženci

Vás čeká opravdu požehnaný rok. Vaší touze po poznávání novot a pronikání do tajemství nebude kladen žádný odpor. Vaše přirozená inteligence vám pomůže všechno nové zpracovat ve váš prospěch. Bude se vám mimořádně dařit, pokud jste novináři či vyšetřovatelé. Nic vám nezůstane skryto. Na pozoru by se před vámi měli být všichni lháři a podvodníci, protože odhalíte každou levárnu. Týká se to však i vašich blízkých a tak se vám stane, že odhalíte i věci, které byste raději vědět nechtěli. Možná byste měli mít na paměti, že ptát se máte jen a výhradně na to, na co opravdu chcete znát odpověď. Protože, věřte mi, je opravdu hodně otázek, na které odpověď znát nechcete. Dařit se vám bude a to mimořádně v oblastech, kde budete "prodávat" informace, či s nimi pracovat. Na druhou stranu s diplomacií to bude horší. Nepouštějte si ústa na špacír na nepravých místech. V oblasti zdraví vám hrozí problémy s klouby, revmatismus a dna.

 

 

Lev

Lvíčkům nebude letos právě hej, protože jejich bojový mód jim bude letos na nic. Doba železná, tedy období bojů, skončilo 21. prosince 2012. Nastala doba zlatá. Doba vědomostí, kultury a krásy. A bude chvilku trvat, než se v tomto Lvi zorientují. Trochu paradoxně, protože lev je znamení králů, stejně jako zlato je jejich kovem. Lvi se musí naučit být vládci a vůdci bez demonstrací síly, bez vyvolávání strachu a bez útlaku. Bude to těžké, ale podaří se to. Nakonec. Tato doba vám bude přát a budete v ní zářit hned, jakmile ji pochopíte. Počítejte s velkými změnami ve svém okolí. Opustí vás lidé, kteří s vámi byli z různých, ne právě čistých, pohnutek. Ať už se vás báli, či potřebovali vaši sílu a ochranu. Zůstanou jen ti, kteří vás skutečně milují. A to je ve skutečnosti fantastické, protože se vaše vztahy velmi pročistí a zpevní. Doba zlatá vám přinese také finanční zisky, jakmile se v ní naučíte pracovat. Pozor na horečnatá onemocnění a exotické nemoci. Pokud hodláte vycestovat rozhodně se nechte očkovat proti cizím nemocem, které v oblasti hrozí.

 

 

Panna

Panny si budou libovat. Svou pracovitostí a pečlivostí se dokáží nejrychleji ze všech znamení úplně adaptovat na změny a nové poměry. Skromnost a nenáročnost jim bude velkou oporou. Změny ale čakají i je. Budou se muset naučit více spoléhat na sebe, na svůj úsudek a věřit ve svá rozhodnutí. Také se budou muset naučit nést odpovědnost za všechno, co vykonají i za druhé. Možná bude pro ně překvapením, že ne každý je za pomoc vděčný a někteří ji mohou brát jako vměšování se do jejich záležitostí. Připravte se sice na změny, ale očekávejte je v pevném přesvědčení, že je zvládnete víc než dobře. V oblasti zdraví vám hrozí nebezpečí u orgánů jako jsou oči, sluch či čich. Zřejmě nějaké alergické reakce, které by mohly nabrat nečekaný směr.

 

 

Váhy

Velké změny pro Váhy! Ačkoliv právě Vahám by měl tento rok vyhovovat. Spousta filozofie, krásy a umění. Všechny Váhy, které pracují v uměleckých sférách zazáří silou nebývalou. Ať už jako spisovatelé, malíři, hudebníci, herci, ale i módní návrháři či architekti. Velkou výzvou pro ně bude potřeba se naučit rychle rozhodnout. V tom totiž bude tkvít kámen úrazu.  Z počátku přijdou o mnohé příležitosti, protože je prostě "prošvihnou". Skutečná potřeba je však dříve nebo později donutí se své pověstné váhavosti zbavit a brát rychle příležitosti za pačesy. Ve finanční oblasti se bude Vahám velmi dařit, ale nebude to jejich hlavním hnacím motorem, ale spíše vedlejším, příjemným produktem jejich snažení. Letošní rok bude přát Vahám též ve změnách své vizáže. Dojde k radikálním změnám postavy, vlasů, oblečení, ale i celkového vystupování. Stanou se arbitry elegance. A oblast zdraví s tímto úzce souvisí - hrozí vám problémy s metabolizmem, kde jako důsledek změny postavy (zřejmě radikální hubnutí) hrozí velké zpomalení metabolizmu a následné problémy s váhovými výkyvy.

 

 

Štír

Štírům se bude nový věk zpočátku pěkně zajídat. Vždycky byli poněkud výstřední a budovali si na tom svou imidž. Jenže teď bude všechno jiné, svým způsobem bude výstřední každý a tak bude pro ně skutečně velmi obtížné svými výstřednostmi vyniknout. Ale nakonec se jim podaří se uklidnit a pochopit velká pozitiva tohoto věku. Budou moci beztrestně vyzkoušet různé revoluční touhy v oblasti sexu a vztahů. Bez toho, aby na sebe strhávali nežádoucí pozornost si budou moci vyzkoušet jaké to je žít třeba v mnohoženství, či ve skupinovém "manželství".  Protože toto všechno nás v novém věku opravdu čeká. Hej! Teď štíři ale zbytečně nejásejte! Rok 2013 je teprve prvním rokem nového věku a radikálních změn a proto se vám asi nepodaří přesvědčit manželku už druhého ledna, že si domů přivedete další ženu. Možná ani za celý rok. Možná to nebude ani tato manželka ... Změny čekají  a budou se vám ve svém důsledku moc líbit. Ve finanční oblasti se vám bude dařit ve sféře zábavního průmyslu. Vaše zdraví může ohrozit jen vaše případná nezřízenost (alkohol, drogy, sex bez ochrany).

 

 

Střelec

A vy přestaňte tlačit na pilu, milí střelci. Změnami budete nadšeni, ale nemůžete nikoho nutit, aby byl nadšen stejně jako vy. Každý k tomu musí dospět sám a proto se uklidněte a uvolněte. Nestřílejte bezhlavě kolem sebe, nebo si spoustu věcí a příležitostí pokazíte. Je pravděpodobná velká změna v oblasti vztahů, přijdou nové přiležitosti a vy si řeknete, že vlastně není důvod pokušení odolávat. Velká šance na kariéru vám kyne v podobě vedoucích míst, kde se předvedete jako opravdoví vůdci. Pokud se vám před kolegyněmi podaří udržet poklopec zavřený, pak dosáhnete velkých úspěchů. V oblasti zdraví si dejte pozor na obnovená zranění z minula. Hrozí vám nějaké operace, či reoperace starých zranění.

 

 

Kozoroh

Kozorohové ponesou změny jen neradi a velmi těžce. Na novém věku nechcete vidět nic pozitivního a dobrého a budete se držet starých a zažitých věcí. Tak moc se budete bránit, až vám úplně všichni "utečou" dopředu a vy se budete cítíit stále více osamoceni. Pak jen velmi pomalu a s obtížemi budete hledat cestu za nimi. Máte štěstí, že ve vašem okolí jsou lidé, kteří vás milují a kteří jsou na vaši zkostnatělost připraveni. Pomohou vám a vy se dokážete nastartovat. Sice zřejmě jako poslední ze znamení, ale i vy najdete krásu a pozitiva nového věku. Seznámíte se s novými lidmi, poznáte nové přátele, naučíte se novým lidem věřit. Čekají vás velké změny, ale budou vám ku prospěchu. Nebojte se. V oblasti zdraví budou pro vás nejhorší zřejmě spíše psychosomatické projevy, jako jsou migrény. Čekají vás zřejmě i deprese a proto nezapomínejte na časté výlety do přírody nebo si pořiďte milé zvířátko.

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2055787

RSS:
Toplist