Hluboký výstřih muže obtěžuje

- Hluboký výstřih muže obtěžuje
Rubrika:  Smyslná

Hluboký výstřih muže obtěžuje

19.09.08, 08:43, autor: Plavovláska
Myslíte si, že když zvolíte na pracovní schůzku nebo na přijímací pohovor hluboký výstřih máte vyhráno? Nemylte se, opak bude nejspíš pravdou.

Čtenost -   Diskuze: (50
 

Ženy jsou si vědomy své krásy. A dokáží ocenit i své přednosti. Mají-li krásná prsa, není jediný důvod je řádně "neprodat". Současně žijeme v přesvědčení, že když muži ukáže žena řádný kus hmoty svých mléčných žláz, utáhne ho na vařené nudli. Možná to bude pro některé velkým překvapením, ale není tomu tak. Dokonce můžete svým dekoltem zničit jakékoliv své šance na zaměstnání či případný obchod. On totiž při vážných, oficiálních jednáních hluboký dekolt muže obtěžuje.

 

 

"Když mi přijde šéfka ke stolu, narve mi cecky do ksichtu, tak mi může povídat co chce a já vůbec nevím o čem mluví. A není to o tom, že bych byl tak nadšený z jejích prsou. Je to jen o tom, že si okamžitě začnu připadat zneužitý, připadám si stále trapněji, jsem naštvanej na sebe, na ni a mám chuť jí dát spíš facku," říká třicetiletý IT technik Milan.

 

 

"Obtěžuje mě to, je mi to nepříjemné. Jak by se cítila žena, kdybych přišel na schůzku s ní a začal na ni vystrkovat koule? Pohled to samozřejmě přitahuje, ale ona si myslí, jak jsem z jejích prsou unešený a přitom mně je fyzicky špatně. Nechci na to dívat, ale ten pohled to mimovolně přitahuje. Co mi tím vlastně sděluje? Že se se mnou chce vyspat? Na to jí kašlu, copak jsem nějaký Robertek, abych dělal  "šukací mašinku" každý, která na mě vyvalí kozy?", rozhořčuje se další mladý muž Honza, student VUT v Praze.

 

 

"Myslím, že když se žena takhle vnucuje, tak vlastně ukazuje vlastní poměrně velkou nejistotu. Není schopna mě zaujmout ničím jiným, než na mě vystrčit bradavky? Vždycky mě napadne, jestli má něco v hlavě, nebo si veškerý rozum nacpala do podprsenky. Odpoutává tím pozornost od něčeho jiného? Velký dekolt a odhalená ňadra jsou mimořádnou záležitostí a jsou velmi přesně a jasně určená místa, kam tato záležitost patří. Na diskotéku? Ano, proč ne? Do baru? Ano. Na plesy a do velkých večerních rób? Ano. Tam všude patří a jsou dokonce vítány, rád se podívám. Kdekoliv jinde je to pro mě odpudivé a ano, musím říct, že mě to hodně obtěžuje," je názor Vojty, dvacetidevítiletého manažera nadnárodního podniku.

 

 

"Velké výstřihy v oficiálních vztazích (na pracovišti, obchodní jednání, nebo i běžný obchodní oběd) se mi nelíbí a to tak, že hodně. Mám pocit, že se jeho nositelka ze mě snaží udělat idiota. Jistěže mi "dejvice" oči přitáhnou, ale kdyby věděla, co mi běží v tu chvíli hlavou, tak by se asi hanbou propadla. Když přijde slečna s odhalenýma ňadrama přijímací pohovor, přemýšlím nad tím, co mi vlastně nabízí. Chce sex? Řeknu to hrubě: ať mi dá a vypadne, proč bych ji měl zaměstnávat?", říká spolumajitel středně velké firmy, třicetiosmiletý Jakub.

 

 

"Je to stejné faux-pas jako kdyby někomu smrděly nohy, nebo přišel na jednání opilý," říká další dvacetidevítiletý IT technik Lukáš. "U nás ve firmě je od toho Dress Code. Pánové saka a košile, dámy topy s rukávy bez výstřihu a sukně nejméně po kolena. Cokoliv jiného je nepřípustné a je vnímáno velmi negativně. V podstatě - kdyby mi přišla na jednání sexbomba s výstřihem a na jehlách, považoval bych to za osobní urážku. Můj první myšlenkový proud by byl, že odmítám všechno, cokoliv mi chce nabídnout."

 

 

"Dekolty mají velice přísně vymezená pravidla kam patří a kam ne. A není to tak, že patří kamkoliv jen ne do práce. Je to tak, že nepatří nikam jinam než na místa k  tomu určená, kde se odhalené ženy očekávají. Kdekoliv jinde žena, jíž lezou prsa z výstřihu působí nepatřičně. Vzbudí sice pozornost, ale asi takovou, jak kdyby jí od zadku z pod sukně visel cár toaletního papíru. Inteligentní chlap se podívá a nereaguje. Ti hloupější častují slečnu zaslouženými poznámkami, invektivami a případně i hvízdáním. Ovšem všichni si o ní myslí totéž," vyjadřuje svůj názor třicetisedmiletý asistent VŠ.

 

 

 

"Hluboké výstřihy jsou známkou nevkusu. Výjimku tvoří jen velmi mladé slečny, u nichž se tato demence odhalování druhotných pohlavních znaků očekává," míní další z dotázaných čtyřicetiletý podnikatel Mirek.

 

 

"Je to jako když začne dítě ve dvanácti kouřit - chce být už dospělé. Tak i slečinka v 16 - 17 vytáhne kozy a vyvalí prdel a myslí si jak je dospělá. Ty rozumný na to přijdou brzy, že tudy cesta nevede. Těm hloupějším to docvakne, až se o sobě dozvědí, že jsou "kurvy, štětky, šlapky". Cokoliv. Ale nemůžou se divit. Oblíkáš se jako  kurva, líčíš se jako kurva, chováš se jako kurva = jsi kurva," poněkud se rozohnil dvacetiletý student Jirka.

 

 

Zakončeme tedy toto povídání tím, že jsou skutečně místa, kam dekolt a odhalené poprsí v žádném případě nepatří. Například jdete-li žádat o zaměstnání. Teda - pokud se nejdete ucházet o místo pornoherečky.

 

ANKETA: Myslíte si, že velký dekolt může být okolím vnímán jako obtěžující?


Celkem: 1749 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 • m 10.04.09, 22:48

  Rozbalit 31. tomu šaškovi předemnou

 • m

  ty magore,tohle o slušných mužích na píše jen typ kurevníka,některé typy žen jsou opravdu až nechutné,hlavně tím neslušnym oblečením,když jdu po ulici,připadám si jako v bordelu,jak se ti slušní mají cítit?kam se podívám,nevidím nic jiného než nahé štětky na bilbordech,časopisy jsou tím nabité,ty reklamy v tv jsou už vážně nesnesitelné,vždyt tam muže být příroda,co si o tom muže myslet malé dítě,když to všude vidí?ty coury at zalezou do bordelu a tam at zustanou

 • jebe? 30.04.09, 15:19

  Rozbalit 32. Ste buzeranti

 • jebe?

  No z tohto clanku vyplyva ze vsetci pracujuci v IT su buzeranti. ja som 300% hetero a pokial niesu ako prazdne sacky od mlieka ale pekne pevne mlade... neni o com, dajte ich von.. ( . ) ( . )

 • jana 02.05.09, 13:09

  Rozbalit 33. prsa

 • jana

  Ti co si myslí,že by ženy neměly ukazovat
  své dekolty je pěkný...!Todle napíše jen uslintaný blb,který se při pohledu na krásnou ženskou udělá a pak mu je trapně!!!

 • Lucka 12.05.09, 09:46

  Rozbalit 34.

 • Lucka

  Zdravím všchny... nějak jsem zaserfovala na tento článek, jelikož mě velice zaujal název. Musím uznat, že názory mužů, kteří se vyjadřovali v článku mě mile potěšily. Já říkám, že každý jsme jiný a každý máme jiný názor. Je zvláštní jak se kvůli takové maličkosti strhne vulgární "bitka". I jako ženská musím uznat, že když si jiná žena vybere správný výstřih, je to hezké a to je pak přirozené a podtrhuje to její krásu, ale opravdu si myslím, že hodně hluboké výstřihy se na pracovní posty ve vyšších svérách nehodí. Tohle se asi opravdu hodí jen pro sekretářky nadržených šéfiků a do dalších institucí, které se tady už zmínily. Každá žena by měla vědět co se na jakou příležitost sluší obléci. Některé opravdu nic než ty "kozy" nemají. Dobře, nechme jim je, jinak by některé mužské ani nezaujaly. Ale jsem opravdu ráda, že pořád existují chlapi, kteří se dokáží ovládnout a ví, že někam hluboký výstřih prostě nepatří. Pánové smekám... Jsem si ale vědoma, že některé tímto svým názorem popudím. Tak se mějte...

 • Kozy 04.06.09, 04:07

  Rozbalit 35. kozy

 • Kozy

  Např. psy mléčné žlázy vůbec nezajímají, a to jich má fena osm

 • Katka 12.06.09, 10:24

  Rozbalit 36. nesouhlasím se článkem

 • Katka

  Ikdyž to asi není korektní, je fakt, že hezké a atraktivní ženy to mají v životě prostě snazší. Pokud se teda neoblíkají vyloženě vyzývavě, ale takové moc nevídám. Ikdyž můžeme stokrát tvrdit, že krása není důležita, podvědomně se atraktivním ženám v pracovním pohovoru prostě dává přednost.Je to vůči těm, ke kterým byla příroda trochu krutá, nespravedlivé, ale je to tak. Stačí se podívat na inzeráty - "Do našeho mladého kolektivu přijmeme sekretářku... Požadujeme mj. reprezentativní vystupování atd." Myslím že to mluví za vše.

 • Soptik 02.08.09, 23:36

  Rozbalit 37. ČUMÍM

 • Soptik

  ROZUM STOJÍ NAD TÍM , JAKÝMY PÍČOVINAMA SE TU ZABÝVÁTE , jestli kozy ven nebo ne? VŽDYŤ JE TO JEDNO , každému je to příjemné jinak ne :D)

 • SOPTIK 02.08.09, 23:38

  Rozbalit 38. DODATEK

 • SOPTIK

  MĚLO TAM BÝT JAKÝMA PÍČOVINAMA , ABY TO BYLO SPRÁVNĚ ČESKY, JSEM SE UKLEPL :D)

 • Lynx 10.08.09, 11:53

  Rozbalit 39. Tak tedy správně česky!

 • Lynx

  Jakými píčovinami dle vzoru žena.

 • ketrin 25.09.09, 18:22

  Rozbalit 40.

 • ketrin

  no ja nechapu,proc se vubec o tom bavite,vzdyt kazdej ma svuj nazor.Nejlepsi je predse jen stredni cesta

 • anabel 18.10.09, 23:59

  Rozbalit 41. výstřihy

 • anabel

  pěkný článek, souhlasím. Hluboké výstřihy a vyvalený prsa se vážně moc nehodí dopráce, na jednání a vůbec. Přijde mi to trapný a dost obtěžující pro ostatní, pokud teda nejste primitivní úchylák. Někam do klubu, do baru nebo jisté práce ok. Ale do práce?? Většina normálních lidí se musí cítit trapně a co si máte jako myslet? Fakt chápu.

 • pac 27.11.09, 18:20

  Rozbalit 42. výsřih

 • pac

  článek je supr a měly by si ho povinně přečíst zejména starší dámy. Pokud mám vést s ženou řeč, tak se jí raději dívám do očí a vyvalený výstřih mne obtěžuje. Pokud s ní nemluvím a jen pororuji, tak mně decentní výstřih přijde víc erotický než odhalení až k pasu. Tolik jeden starší muž, nikoliv IT :))

 • kaja 14.12.09, 15:50

  Rozbalit 43.

 • kaja

  uz sem si jednou vsimla kdyz sem sla po ulici.sel MUZ s ZENOU VEDLE NICH PROSLA HOLKA 17-25 MELA VELKY VYSTRICH ,MUZ SE KOUKNUL A ZENA ZACLA NADAVAT ZA BY MU NEJRADSI DALA POHLAVEK

 • Miau 07.03.10, 13:58

  Rozbalit 44. Názor od "vulgární" ženy

 • Miau

  Jsem mladá slečna, mám hezká prsa a ráda si dám výstřih, nejsem vulgární a ani nejsem děvka, právě naopak. Výstřihy nepovažuji za zbraň, ale jisté pohrávání s chlapskou slabostí. Je to sladké.

 • Ivet 14.04.10, 17:05

  Rozbalit 45. Můj názor

 • Ivet

  Upřímně článek se mi moc nelíbí..je mi 23 (studentka VŠ) myslím, že mám tolik rozumu na to abych věděla, že do určité společnosti se hold dmoucí dekolt nehodí ( např.:zkoušky, pracovní pohovory atd atd) Vzít si velký výstřih na zmíněná místa asi se propadnu hanbou. Ale sama mám větší prsa a pokud jdu někam ven převážně v letním období kdy je teplo asi si nenavlíknu rolák ale tílko a sukni. Že mám velký výstřih?? A co jako kam ty prsa mám asi dát...ono pro nás slečny také není jednoduché když nám pánové vyloženě čumí na naše vnady a ještě to okoření nějakou "vtipnou"poznámkou.
  Takže velký výstřih ano proč ne ale třeba jen tak ven, baru na diskotéku.

 • Petra 09.06.10, 09:25

  Rozbalit 46. I s malými prsy lze docílit.....

 • Petra

  Pokud má holka pěkná prsa a odvahu k tomu, tak proč ne? Závidím holkám, co maji tyhle zbraně....Zkouším to s výstřihy a bez prádla přiměřeně, ale rozhodně až po práci...ale i malá prsa zmůžou hodně a i tady mohou být trapasy! Třeba s halenkou "naostro" porozepínanou až na břicho potkáte v metru kolegu z práce - propadala jsem se hambou. Nutno říci, že on byl rudý taky...a jaksi se mu zvedal poklopec.

 • xxx 29.12.10, 00:25

  Rozbalit 47.

 • xxx

  toho studenta VUT v PRAZE bych rad poznal :D

 • Lenka 15.01.12, 17:16

  Rozbalit 48. :)

 • Lenka

  Koukám že se tu poměrně dost "mužů" rozčiluje nad tím, že ženský nosí výstřihy. Nejsem z těch, co vystavujou kozy při každý příležitosti a taky nenosím roláky pod bradu. Pochybuju, že že by vás chlapy mírně a vkusně odhalený pěkný dekolt (ne kozy) urazil a podívali byste se jedině pod nátlakem :D

 • Verča 15.07.12, 15:02

  Rozbalit 49.

 • Verča

  Tito pohoršení chlapi jsou teplí buzeranti, u nich je každá žena kurva a sami doma v soukromí, když je nikdo nevidí honí ocas u porna a slintaj. Kdyby si raději zametli před svým prahem, udělali by mnohem líp.

 • Marcel 11.02.14, 17:44

  Rozbalit 50. Nevěřím

 • Marcel

  Tomu nevěřím, myslím, že se všichni rádi podíváme, když má žena krásné poprsí...samozřejmě se to nesmí nějak přehánět, ale když si kdykoliv vezme moje žena hluboký výstřih, tak mě to vždy rozrajcuje! A pak si dám Clavin Gold a pořádně s ní zatočím! D

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1292744

RSS:
Toplist