Herečka Bára Kodetová: Tři dcery, dvě ruce a jedny nervy

- Herečka Bára Kodetová: Tři dcery, dvě ruce a jedny nervy
Rubrika:  Ze společnosti

Herečka Bára Kodetová: Tři dcery, dvě ruce a jedny nervy

20.10.11, 19:53, autor: Plavovláska
Herečka Bára Kodetová je matkou na plný úvazek. S houslistou Pavlem Šporclem vychovává tři dcery Lily (10), Violetu (5) a Sofii (2) a netají se tím, že jí někdy dají pořádně zabrat.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

 „Mám jen dvě ruce a tři děti, a tak každou pomoc vítám,“ směje se sympatická herečka a jedním dechem popírá rčení, že rozdíl ve výchově dvou nebo tří dětí už není citelný. Je a veliký! Odráží se pochopitelně i v rodinném rozpočtu. „Největší chudák je asi nejmladší Sofinka, většinu věcí zdědila po svých starších sestřičkách,“ přiznává Bára Kodetová s tím, že předmětem dědění jsou u nich doma hlavně dětské hračky, oblečení a pochopitelně hudební nástroje.

Velkou oporou ve výchově je Báře Kodetové manžel Pavel Šporcl. „On je ta pevná klidná síla, která rodinu stmeluje a drží pohromadě, zatímco já jsem ta rychlejší, hysteričtější a rozhodnější,“ prozradila Bára Ivě Kubelkové v pořadu Máme dítě, který TV Barrandov odvysílá v sobotu vpodvečer. O pořadu Máme dítě:
Zajímavé rady a tipy odborníků i známých rodičů pro všechny, kterým záleží na dětech. Moderuje Iva Kubelková.

Pořad se vysílá každou sobotu v 17:05 před večerním blokem dětského Animáčku.

V dalších dílech se o zkušenosti s mateřstvím podělí Vendula Auš Svobodová, Lucie Borhyová či Mirka Čejková.

 

 

 

 

 
 • Mathias Matteo 26.06.22, 17:23

  Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

 • Mathias Matteo

  My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

  View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 • Petra 24.11.23, 23:51

  Rozbalit 2.

 • Petra

  Super článek. Když je řeč o tom Pavlu Šporclovi, tak já sama jsem jeho velkou fanynkou. Částečně asi proto, že sama také hraju na housle. Určitě ale ne na takové úrovni jako on. Postupně se ale zlepšuji. Hodně udělalo i to, že jsem si nedávno z https://www.chn.cz/housle/ koupila mnohem lepší housle.

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
395726

RSS:
Toplist