Gigablábol dezinfocvoků

- Gigablábol dezinfocvoků
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Gigablábol dezinfocvoků

20.05.21, 16:50, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
Bože, do čeho jsi to duši dal?

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Vždycky si začnu naivně myslet, že idiocie dezinfocvoků už dosáhla vrcholu, a vždycky znovu se přesvědčuju, že laťka je ještě mnohem výš. Posuďte.

 

Momentálně se šíří gigablábol, že očkovaní vylučují do prostoru jakousi neviditelnou smrtelně nebezpečnou látku, která začne zabíjet zdravé (tím myslí neočkované). Jakási pomatenka vyřvává, že očkovaní učitelé, doktoři, sestry, záchranáři, prodavači... by měli okamžitě přijít o práci a všem očkovaným by pak měl být zakázán vstup do obchodů nebo dopravních prostředků, které budou užívat "zdraví".

 

Jiný trotlík zase vyhlašuje, že až to tady vezmou do ruky ti rozumní a zdraví (to budou zřejmě ti s lízátky), což prý nastane brzy, tak pro očkované budou vyhrazeny přísně střežené tábory, kam jim budou minimální dávky potravin shazovány z vrtulníků.

 

No... přiznám se, že jako sci-fi by mě dílo s podobným námětem asi bavilo. Ovšem když si představím, že tomu někdo skutečně věří. A že má volební právo...

 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
217991

RSS:
Toplist