Gigablábol dezinfocvoků

- Gigablábol dezinfocvoků
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Gigablábol dezinfocvoků

20.05.21, 16:50, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
Bože, do čeho jsi to duši dal?

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Vždycky si začnu naivně myslet, že idiocie dezinfocvoků už dosáhla vrcholu, a vždycky znovu se přesvědčuju, že laťka je ještě mnohem výš. Posuďte.

 

Momentálně se šíří gigablábol, že očkovaní vylučují do prostoru jakousi neviditelnou smrtelně nebezpečnou látku, která začne zabíjet zdravé (tím myslí neočkované). Jakási pomatenka vyřvává, že očkovaní učitelé, doktoři, sestry, záchranáři, prodavači... by měli okamžitě přijít o práci a všem očkovaným by pak měl být zakázán vstup do obchodů nebo dopravních prostředků, které budou užívat "zdraví".

 

Jiný trotlík zase vyhlašuje, že až to tady vezmou do ruky ti rozumní a zdraví (to budou zřejmě ti s lízátky), což prý nastane brzy, tak pro očkované budou vyhrazeny přísně střežené tábory, kam jim budou minimální dávky potravin shazovány z vrtulníků.

 

No... přiznám se, že jako sci-fi by mě dílo s podobným námětem asi bavilo. Ovšem když si představím, že tomu někdo skutečně věří. A že má volební právo...

 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Valentýnské opojení

Lidský cit jménem láska má svoje oficiální místo v kalendáři. Je jím 14. únor - svátek všech zamilovaných, známý také pod jménem svatý Valentýn. Ke společné romantické večeři se svým miláčkem můžete připravit míchané soft drinky. Určitě budete opilí velkou láskou, ale míchanými koktejly rozhodně ne!
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
274182

RSS:
Toplist