Franz Kafka by byl v rauši

- Franz Kafka by byl v rauši
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Franz Kafka by byl v rauši

15.10.21, 13:23, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
No vážně, nedokážu si představit nic absurdnějšího než naši současnou politickou situaci. A to především s panem prezidentem.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Vždycky, když si myslím, že jsme právě dosáhli vrcholu absurdity jsem záhy vyvedena z omylu. Každá následná situace je totiž zásadně absurdnější než ta předchozí.

 

Přitom by stačilo tak málo. Kdyby ten čilý a v podstatě zdravý prezident na rekondičním pobytu na JIPce, cpoucí se meruňkovýma buchtama a klobásama a citujícího klasiky v němčině, jednoduše vystoupil na veřejnosti a klidně jen dvěma větami uklidnil situaci. Jenže ono asi právě toto není možné.

 

 

 
  • Sabina VODICKOVA 19.04.23, 02:32

    Rozbalit 1. Finanční půjčky pro všechny občany ČR

  • Sabina VODICKOVA

    Hledáte rychlou a bezpečnou půjčku? Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Půjčka na financování vašeho projektu? Už vás nebaví posílat dokumenty s ničím na oplátku? Nabízím zajištěné úvěrové služby ve výši potenciální úrokové sazby 2%. Můžete žádat o půjčku od 50 000 Kč do 30 000 000 Kč. Moje půjčky jsou rychlé a snadné. Individuální přístup umožňuje jednoduché a rychlé řešení finanční situace. Platí pro všechny Čechy. E-mail: sabinavodickova8@gmail.com

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Vždy máme na výběr!

Není důležité, co se kolem nás děje, ale jak to člověk přijme. Protože vždy máme na výběr! A náš život je přesně takový, jaký si vybereme.
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
285848

RSS:
Toplist