Franz Kafka by byl v rauši

- Franz Kafka by byl v rauši
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Franz Kafka by byl v rauši

15.10.21, 13:23, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
No vážně, nedokážu si představit nic absurdnějšího než naši současnou politickou situaci. A to především s panem prezidentem.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Vždycky, když si myslím, že jsme právě dosáhli vrcholu absurdity jsem záhy vyvedena z omylu. Každá následná situace je totiž zásadně absurdnější než ta předchozí.

 

Přitom by stačilo tak málo. Kdyby ten čilý a v podstatě zdravý prezident na rekondičním pobytu na JIPce, cpoucí se meruňkovýma buchtama a klobásama a citujícího klasiky v němčině, jednoduše vystoupil na veřejnosti a klidně jen dvěma větami uklidnil situaci. Jenže ono asi právě toto není možné.

 

 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
218396

RSS:
Toplist