Energie v lůžku aneb kdyby naše postel uměla mluvit

- Energie v lůžku aneb kdyby naše postel uměla mluvit
Rubrika:  Tajemná

Energie v lůžku aneb kdyby naše postel uměla mluvit

07.10.20, 00:00, autor: Čarodějka
Je to zvláštní představa. Kdyby naše postel mluvila. Ve skutečnosti bychom si to asi nepřáli, protože ať už pozitivní a krásné zážitky či nepříjemné a zlé věci spojené s nemocemi si chceme přece jen nechat pro sebe. Zřejmě proto nejsou naše postele "ukecané". Ale všechny energie v nich zůstávají a mezi sebou se tlučou. Co s tím?

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Naše postele jsou plné energií, ať už jsou to pozitivní či negativní. Když se zamyslíme, tak těch negativních je daleko víc.

 

 

Pojďme si to společně podrobněji probrat:

 

Pozitivní energie: milování plné lásky a něhy, krásné a příjemné sny, příjemné myšlenky na budoucnost, často v posteli meditujeme (což je docela chyba, protože na meditování bychom měli mít své místo, jelikož je to docela energetický mazec, ke kterému u meditování dochází ).

 

Negativní energie: léčení v našich lůžkách z nemocí a bolestí, vynucené milování, které praktikuje spousta párů, noční můry v podobě snů, v posteli řešíme problémy s naší polovičkou a nebo sami v sobě nějaký problém,  kolikrát toto řešení přejde v hádku.  Před spaním se nám do představ a myšlenek vtírají nejrůznější problémy a strachy atd, atd.

 

 

Zkrátka a dobře za jistou dobu, je naše postel plná energií, a celá směs těch pozitivních i negativních se začne tak nějak tlouct a překřikovat. Pak se nedivme, že se nám v takové posteli špatně usíná, převalujeme se a když už konečně usneme, tak nám zvoní budík.  Místo abychom byli odpočati, jsme nevrlí, ospalí a bez energie. Naše postel by měla být hlavně místem odpočinku, kdy ve spánku si odpočine a načerpá naše tělo sílu na další dny.

 


 Jak to napravit?

Naše babičky věděly, co dělají. Jen si vzpomeňte, jak dřív každé ráno z oken čouhaly peřiny a polštáře, jak se vyhřívaly na sluníčku a nechaly se ofukovat vánkem. Sluníčko i větřík se postarají o to, abychom se energií zbavili z peřin (povlečení se pere, sluní, větrá a suší a nakonec i žehlí - perme povlečení alespoň jednou týdně!). Když už nemůžeme každý den si takto vyluftovat peřiny, tak to udělejme alespoň jednou za týden.

 

Jak se ale zbavit těch energií?

Pomůže "obyčejná"  voda. Do lavoru, či velkého hrnce (nebo jiné vetší nádoby) napustíme vodu a pokud máme postel, pod kterou se tato nádoba vleze, tak ji dáme pod postel (tak nějak do středu). Pokud ne, tak ji položíme do středu na postel (tak aby se nám nevylila). Klidně vodu požádejte, aby stáhla veškeré přebytečné a negativní energie z vašeho lůžka, ale to není podmínkou, už když tu vodu napouštíte s myšlenkou co s ní uděláte. Je ji známo, co má dělat, tuto informaci zkrátka už v sobě má.

Ráno než jdete do práce šup peřiny na balkon, vodu pod postel a když přijdete z práce, tak vodu vyměňte za čistou a nechte ještě do večera než půjdete spát. pak za týden, nebo za měsíc to klidně zopakujte. Tuto proceduru je dobré udělat alespoň jednou za měsíc (při běžném používání postele). Pokud marodíte, tak častěji. Pokud jste dlouhodobě nemocni, tak vodu nechte pod postelí několik dní a jen ji po 4 – 6 hodinách měňte. Je možné, že voda změní trošku barvu, možná bude i cítit, ale není to podmínkou.  

 

Naše postele jsou opravdu plné energií i těch pozitivních, když je tam mnoho, tak se špatně spí,  protože nám dodávají přebytečnou energii, která je u spánku na obtíž. O těch negativních se snad ani zmiňovat nemusím, co s námi dělá.

 

Pokud máte takto vyčištěnou postel, můžete si svůj spánek, své zdraví potuplovat rezonátorem. Můžete si stáhnout vhodný například tady na webu Piškotky, nebo si můžete nakreslit svůj vlastní (automatická kresba).

 

Takový rezonátor, si vložte pod matraci, pod postel, polštář a nebo nechte v blízkosti lůžka.

 

 

Rezonátory, které nakreslila Zrzka z Moje Pravdy

(Zvětšíte poklepáním na náhled)

 

Tak ať se vám hezky spí!

 
Zdroj: Moje Pravdy Archív 2014
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
1710592

RSS:
Toplist