Ehm … ze zdravotních důvodů

- Ehm … ze zdravotních důvodů
Rubrika:  Smyslná

Ehm … ze zdravotních důvodů

15.08.10, 10:23, autor: Rozkošná
Sex prostě zdravá dospělá žena potřebuje a přesto nejede vlak.

Čtenost -   Diskuze: (5
 

 A nejde jen o libido. Aktivní sexuální život pomáhá udržet zdravé pohlavní orgány, protože prokrvuje tuto oblast těla. Sex má blahodárný vliv na kardiovaskulární systém, zvyšuje imunitu (díky růstu hladiny imunoglobinu), upravuje tlak, snižuje nadváhu a pozitivně působí na muskulaturu (zejména břišní, hýžďové a zádové svalstvo). Při orgasmu se do těla vyplavují „hormony štěstí“ - endorfiny a oxytocin.


Opravdu velký vliv má sex na psychiku. Omezuje strach, dostává nás do větší životní pohody, zvyšuje sebevědomí, zamezuje citové deprivaci, nespavosti, odvádí člověka od workholismu a všeobecně snižuje stres. Prostě elixír mládí.


Lékaři udávají, že bychom si měly dopřávat pohlavního styku alespoň dvakrát týdně. Je jasné, že ne vždycky máme chuť, ale mysleme taky na svoje zdraví!


Co ovšem dělat, když se vám rozpadne dlouhodobý vztah a vy zůstanete po sexuální stránce bezprizorní? Autoerotika sice může posloužit, ale bohužel má pouze zlomek pozitivních účinků ve srovnání s pohlavním stykem s druhou osobou. V tomto případě je zřejmé, že se vám normu 2x týdně nepodaří splnit. Každá žena je jiná a tedy u každé je jiný časový interval (1 - 3 měsíce), po kterém začne tělo bít na poplach a vaše kritéria na peřinového společníka jdou rapidně dolů. A není radno ignorovat svoje potřeby.


Ideální je samozřejmě najít si nového zdravého a sexuálně uspokojujícího partnera. Varianta číslo dvě je milenec. Pokud nemáte k dispozici ani jedno zmiňované řešení, je třeba postavit se k situaci jinak.

 

 Všeobecně je sexuchtivých mužů dostatek. Není problém si nějakého dovézt domů. Ale zvažujte dobře. Je důležité, aby byl zdravý – pohlavních chorob je všude nepřeberně. Ochrana je naprosto nezbytná. Doporučuji metodu „šlí a opasku“ tj. kondom v kombinaci s hormonální antikoncepcí. Vybraný muž by měl být někdo, kdo je schopen vás přivést k orgasmu, na technice naprosto nezáleží.

 

Dále je důležité, abyste se nezamilovala. Pokud se ve vašem okolí objeví někdo přitažlivý a přeskočí jiskra, nemějte výčitky svědomí a využijte situace. Pokud se nikdo neobjeví a vy už jste „To“ opravdu dlouho neměla, vyražte se po někom poohlédnout ven. Zdraví totiž máte jen jedno.

 
 • Plavovláska 30.05.08, 10:48

  Rozbalit 1. A nebo

 • Plavovláska

  rozchodit :)

 • NiceSimi 30.05.08, 17:39

  Rozbalit 2. test

 • NiceSimi

  test

 • Žaneta 21.12.22, 07:03

  Rozbalit 3.

 • Žaneta

  Už je to víc jak rok, co jsem tak nějak přestala mít chuť na sex. Dokážete mi poradit nebko, jak mít zase tu správnou chuť a dokázat tím potěšit i svého partnera?

 • Petra 21.12.22, 19:04

  Rozbalit 4.

 • Petra

  Také jsem jednu dobu vůbec neměla na sex chuť a dost mi to teda vadilo... Před tím jsem měla sex hodně ráda a pak prostě nic. Dlouho jsem to nějak přecházela. Pak jsem narazila na prášky pro ženy, které dokáží zvyšovat libido. Hned jak jsem si ho poprvé vzala, tak jsem zase měla pořádný orgasmus.

 • Jitka 22.12.22, 08:18

  Rozbalit 5.

 • Jitka

  To asi myslíte https://supererekce.cz/22-fly-pro-zeny-1-baleni-3-tablety.html ne? Také je mám pořád doma nachystané a když si je vezmu, tak to bych s manželem zbořila postel. Mám to hodně ráda no :-D

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1752502

RSS:
Toplist