Dukanova dieta s novými recepty

- Dukanova dieta s novými recepty
Vyšlo v blogu:  Za zrcadlem

Dukanova dieta s novými recepty

22.07.14, 13:09, autor: Morisa , Hodnocení: -
Dukanova dieta je jedna z nejpopulárnějších diet vůbec, kterou držela nejedna známá celebrita včetně Jennifer Lopez, nebo Kate Middleton. Je to dieta, která pomohla milionům lidí po celém světě zhubnout, a kterou její autor už dlouhých čtrnáct let stále zdokonaluje.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Abych se přiznala, já jsem Dukanovu dietu nikdy nedržela, přes ni je expertkou moje švagrová. Ta ji drží už druhým rokem a je s ní nemálo spokojená. A já se nedivím, od té doby co začala, shodila třicet kilo, co nabrala během druhého těhotenství. Vypadá a cítí se skvěle a já abych byla upřímná, tak jí to trochu závidím. Ale v dobrém samozřejmě.

 

A jednou takhle odpoledne, když jsme spolu byly na kávě, jsem se jí svěřila, že nepřestávám žasnout nad její proměnou, a že bych chtěla taky. Jak jsem psala minule, už jsem začala – pořídila jsem si příručku o zdravém životním stylu a hubnutí, Malou knihu štíhlosti. Je to fajn knížka a nějaký ten menší úspěch už jsem zaznamenala, ale co mě trápilo víc – došly mi recepty i nápady na nové.

 

A právě tehdy mi na pomoc přispěchala má švagrová a její Dukanova dieta. Totiž abych to trochu upřesnila, kuchařka s recepty na Dukanovu dietu.

 

Když jsem uviděla tu hezky modrou knížku s roztomilými ilustracemi, nejdřív jsem trochu otálela, ale pak jsem si řekla, proč ne? To že tu dietu nedržím, ještě neznamená, že si podle ní nemůžu uvařit něco dobrého. A tak jsem s díky od švagrové knížku přijala a odebrala se domů podle ní vařit.

 

No, a aby toho nadšení nebylo málo, doma po bližším prozkoumání, jsem zjistila, že Dukanova dieta 2014 není jen tak obyčejnou dietní kuchařkou, ale že obsahuje i spoustu lákavě vypadajících a jednoduchých receptů pro vegetariány.

 

Rázem se mi očička rozsvítila radostí. Ne snad, že bych byla nějak striktní vegetarián, ale miluju zeleninová a bezmasá jídla. Je to tak, asi jsem se měla narodit jako králík. Ihned jsem věděla, že tohle je má kuchařka, a že už ji nedám z ruky – milá švagrová, máš smůlu.

 

Samotná knížka pak mimo spousty receptů na všechny čtyři fáze Dukanovy diety obsahuje i samotnou, stručně sepsanou dietu, její výhody, historii, způsob jak se má dodržovat, informace o potravinách a další užitečné rady pro ty, kdo se rozhodnou jít do téhle diety naplno.

 

Když jsem se tak Dukanovou dietou 2014 probírala, chvílemi jsem vážně měla chuť se do ní pustit. Nakonec jsem z toho upustila a uvařila si placky z otrub, ale pro každého, kdo chce zhubnout a neví si úplně rady, bych Dukanovu dietu jako jednu z mála, doporučila.

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor

Obyčejná holka, která se občas ráda podělí o to, co se jí vloudí do hlavy :)
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Knížky o náctiletých hrdinkách jsou většinou cílené na náctileté čtenářky. No občas se stane, že taková knížka...
  • Jestli má člověk duši nebo nemá, o tom už se dlouho vedou spory. Jedni věří, že ano, druzí zase tvrdí, že je t...
  • Na tohle téma jsou v podstatě jen dva názory – dvě skupiny lidí. Jedni jsou zapřisáhlými odpůrci a ti druzí za...
  • Erotická literatura je mezi námi ženami v poslední době opravdu oblíbená. No, některé z nás ale mají rády i ně...
  • Být manželkou není zrovna snadná věc – to ví většina z nás. A přitom když jsem se vdávaly, jsem si to představ...
Profil blogu
Profil blogu "Za zrcadlem"
Profil blogu
Založen:
8.6.2013 11:26:22

Přístupů:
11912

RSS:
Toplist