Důchodce z Brna si zotročil pět žen

- Důchodce z Brna si zotročil pět žen
Rubrika:  Novinky

Důchodce z Brna si zotročil pět žen

27.05.08, 14:22, autor: Černovláska
Příběhy nad kterými zůstává rozum stát se na nás sypou ze všech stran. Ten dnešní je z Brna, kde si čtyřiasedmdesátiletý důchodce vytvořil skupinu pěti žen, které pak následně zotročil.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Důchodce, který zřejmě pocházel ze stejné sekty jako otec Barbory Škrlové, známé z kauzy týrání dětí v Kuřimi, založil společnou domácnost s pěti ženami. Tyto pak postupně zaměstnával na svých polnostech a ve vinohradu.

 

Ženy měl dokonce "pojištěny" notářsky ověřenou smlouvou o společné domácnosti, jejíž podepsání bylo podmínkou vstupu do společenství. Krom toho mu musely odevzdat veškerý svůj majetek.

 

Když onemocněnly léčil je bylinkami. Často jim nedával v rámci půstu najíst. Ženy byly po prohlédnutí lékařem označeny za podvyživené, jakoby prošly koncentračním táborem.

 

Celých dvacet let, co žily v této minikomunitě, nesměly číst noviny, dívat se na televizi, ani se nijak zajímat o dění okolo nich. Žily střídavě na třech místech. V Brně, kde důchodce vlastnil byt, potom u Brna stavěli dům s velkou modlitebnou a další dům měl muž na jihu Moravy.

 

Podle serveru iDnes obvinila Policie starce z obchodování s lidmi.

 

 
Zdroj: www.idnes.cz
 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
323253

RSS:
Toplist