Děti milují mluvící hračky Fisher-Price… Víte proč?

- Děti milují mluvící hračky Fisher-Price… Víte proč?
Rubrika:  Novinky

Děti milují mluvící hračky Fisher-Price… Víte proč?

14.11.12, 00:00, autor: LadyAnn
Zábavné mluvící hračky Fisher-Price společnosti Mattel se staly doslova hitem. Rodičům a jejich dětem pomáhají s učením základních pojmů, stávají se pomocníkem při rozvoji dětí a hlavně výtečným kamarádem. Toto je opravdu škola hrou.

Čtenost -   Diskuze: (15
 

Abychom zjistili co nejpřesnější odpověď na úvodní otázku „Víte proč děti mluvící hračky Fisher-Price milují?“, zeptali jsme se těch nejpovolanějších – maminek. Přestože v různých rodinách mají různé favority mezi hračkami od Fisher-Price, v odpovědích maminek se často opakují stejná slova: „rádi“, „baví“, „spokojení“, „těšíme“. Pokud tato slova spojíme do věty, bude znít asi takto: „Hračky Fisher- Price máme rádi, naše dítě baví, jsme spokojeni a těšíme se, až vyzkoušíme další hračku.“ A věřte, že je z čeho vybírat. Společnost Mattel nabízí prostřednictvím značky Fisher-Price na českém trhu rozsáhlou řadu mluvících hraček. Namátkou vybíráme pár z nich:

Fisher-Price Dvojjazyčný svítící notebook – Dětský notebook s barevnou klávesnicí; intuitivní na manipulaci umožní nejmladšímu členovi domácnosti napodobit své zaměstnané rodiče! Po stisknutí tlačítek nebo otočení kuličky myši je dítě odměněno slovy, 12 písničkami a zvukovými efekty, zatímco na LED obrazovce se ukazují odpovídající světelné obrázky a vzory. 3 herní režimy: učení, učení ve 2 jazycích a hudební zábava. Děťátko si bude procvičovat barvy, tvary, abecedu, počítání, protiklady, předměty anglická slovíčka. Svítící notebook zabaví děti už od 3 měsíců do 3 let!

 

 

„Ahoj, jmenuji se Kryštůfek a od maminky a tatínka jsem dostal tento krásný notebook. Strašně moc jsem si ho přál, protože tatínek i maminka už svůj notebook mají a mně bylo velmi líto, že taky nemohu na počítači pracovat. Můj počítač se chová jako ten rodičů. Vypne se při zaklapnutí displeje, má svojí vlastní myš, kterou když otáčím, tak mi hrají z repráčků písničky. Učí mě počítat a říkat abecedu, a když už si nechci počítat, tak mi krásně zpívá a hraje. Výhodou je, že má pěknou rukojeť a tak si ho mohu nosit všude sebou jako kufřík. Konečně vím, co rodiče na tom počítači pořád vidí a už také vím, čím budu, až budu veliký :)“

Gabriela Nováková, Milovice

 

 

Mluvící  pejskovo autíčko od Fisher-Price – Pejsek zařídí, že jeho autíčko zazpívá a naučí zvídavé děťátko spoustu užitečných věcí. Stačí, aby dítě stisklo pejskovi hlavičku, autíčko tlačilo po podlaze anebo otočilo startovacím klíčkem. Zábavnou formou se pak už snadno bude učit číslovky, barvy, protiklady, pozdravy, o přátelství a mnohem víc! Autíčko má 8 zpívaných písniček a melodií se dvěma herními režimy - učení a hudební zábava.  S tolika zábavnými aktivitami a pejskem za volantem si dítě tuto hru přímo zamiluje.

 

 

"I přes původní plán, že pořídíme autíčko s pejskem pro malou neteř, zůstal pejsek u nás. Když jsem ho totiž ukázala dětem, okamžitě si ho zamilovaly. U tříleté dcery mě to ani tak nepřekvapilo, ale že odsune na druhé místo i Transformera Optimuse Primea mého šestiletého syna už mě tak říkajíc dostalo. Tím chci říct, že i když je hračka původně pro menší děti, dokáže zaujmout i děti větší. Dcera se díky pejskovi naučila oranžovou, která byla do té doby podle ní fialová :-) Děti si neustále pouští zpěvné písničky a dokončují fráze a říkanky. Hračka je celkem jistě výborný dárek pro malé dítě, se kterým vydrží dlouhá a dlouhá léta. A když k nám přijde na návštěvu roční neteř, nemusíme se už bát, že vdechne kus bakuganu nebo oslintá všechny plyšáky :-) Máme pro ni skvělou hračku."

 

Petra Hažová & Nikolka & Matěj

 

 

Mluvící pejsek od Fisher-Price - dělá radost dětem po celém světě; u nás pejsek komunikuje v češtině i angličtině! Reaguje na každý jemný dotek dítěte slovy a slovními spojeními, písničkami, zvuky a blikajícím srdíčkem. Mluvící pejsek je ten nejlepší přítel do dětské postýlky. Děti s ním zažijí spoustu legrace a naučí se novým věcem. Budou společně poznávat písmenka a učit se abecedu, rozlišovat čísla a barvy, počítat, zpívat veselé písničky a pojmenovávat části těla – a to rovnou ve dvou jazycích.

 

 

„Mluvícího pejska má náš Tomík moc rád a krásně při jeho písničkách tancuje, nebo se s ním mazlí. Starší dcerka s ním zase zpívá písničky a zná je všechny nazpaměť. Hračky od Fisher-Price máme opravdu rádi, jsou ideální pro malé děti. Jsou hezky barevné, veselé a všechny hrají pěkné písničky. Doma máme hraček od Fisher-Price opravdu hodně a už teď se moc a moc těšíme na Kouzelného zpěváčka.“                                                                                     

Lucie Fukárková, Liberec

 

 

Fisher-Price mluvící klíčky - Zábavné mluvící klíčky jsou skvělou didaktickou hračkou, která naučí dítě novým poznatkům zábavnou formou. Mluvící klíčky učí děti rozpoznávat základní barvy a názvy předmětů. Zazpívají jednoduché písničky a vydávají veselé zvuky pro pobavení. Různé povrchy učí dítě používat hmat. Pomohou dětem s učením prvních slov, barev a melodií ke společnému zpívání. Mohou též posloužit jako kousátko. Ocení je zejména děti od šesti měsíců.

 

 

"Kristýnka dostala klíčky, když jí bylo asi 10 měsíců. Přes mé obavy, že jsou pro dceru velké a že je neunese jsem brzy musela uznat, že ten kdo je navrhoval a vyrobil moc dobře ví, co dělá. Ne jen, že nejsou velké, dokonce se výborně drží a padnou přesně do ruček. Jako maminka jednoznačně oceňuji jejich barevnost a že je vše mluvené a zpívané skvěle rozumět. Zvuky jsou zajímavé a dcera už si i našla oblíbené zvuky a dokonce sama pozná, pod jakým obrázkem se skrývají. Kdybyste se zeptali dcery, co jí nejvíc na klíčkách baví, určitě by řekla, že písničky. Jakmile je slyší, začne tančit, čemuž se s manželem vždy smějeme. V neposlední řadě bych ocenila jejich "břinkatelnost" protože, když leze po čtyřech a má je v ruce, dává si záležet, aby to pořádně rachotilo. :-) čemuž se zase vždy zasměje ona. Klíčky určitě schovám i pro druhé dítě, které bychom si rádi pořídili."

 

Veronika Hrubá s dcerou Kristýnkou (10měsíců)

 

 

A teď  pozor, je tady skvělá akce!

!Mluvící klíčky nyní můžete získat za nákup jednoho z 10ti předmětů z kolekce mluvících hraček od Fisher-Price!
Kupte Mluvícího pejska, Mluvící pejskovo autíčko, Mluvící hrnec, Mluvící knížku, Mluvící vláček, Dvojjazyčný svítící notebook, Tahací telefon, Zpívající fotbalový míč, Pejskův hrací domeček, nebo Zpívající stoleček a získejte Mluvící klíčky jako dárek. Akce platí od 26.10. do 30.11.2012 nebo do vydání dárku či vyprodání zásob. Více informací naleznete na stránce  http://www.hracky-fisher-price.cz, kde zároveň probíhá soutěž o spoustu krásných cen od Fisher-Price.

 
Zdroj: PR www.hracky-fisher-price.cz
 • Xavierka 28.02.19, 20:00

  Rozbalit 1. hračky

 • Xavierka

  To já jsem koupila mojí malé dceři mluvící panenku z https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-pro-holky/mluvici-panenka-zuzanka-50-cm-5rw7 za pár stovek a nemohla jsem věřit svý očím, když jsem viděla jak obrovskou radost z této hračky dcerka měla. Dokonce s ní spává od té doby i v postýlce.

 • Karča 21.12.19, 20:46

  Rozbalit 2.

 • Karča

  Jojo, takovéto hračky znám. Myslím si ale, že můj syn by něco takového asi neocenil. Už je trochu starší a teď ho zajímají spíš RC modely. Jeden jsem se mu tedy rozhodla koupit k Vánocům. Konkrétně jsem mu objednala takové autíčko, které jsem našla tady: https://www.naovladani.cz/

 • Alča 19.02.20, 04:04

  Rozbalit 3.

 • Alča

  No, třeba naše děti mají v pokojíčku podobných hraček spostu. Docela těžké ale bylo naučit je, aby si je uklízely na své místo. Nakonec se mi to podařilo vyřešit tak, že jsem jim koupila takový pěkný box na hračky. Konkrétně tento: https://www.emako.cz/hrudniky-na-hracky/toy-box--petit-bazar-secrets---noha-box-pro-detsky-pokoj-mdf/

 • Žaneta 14.12.20, 21:47

  Rozbalit 4. Hračky

 • Žaneta

  Přemýšlím, že bych koupila toho mluvícího pejska, opravdu si s tím děti tolik hrají?

 • Klára 15.12.20, 15:42

  Rozbalit 5.

 • Klára

  Syn s ním i spal. Rychle se naučil mačkat ruce a nohy a strašně se mu líbilo, jak to na něj mluví. Kupovala jsem ho teď i pro synovce na Vánoce, myslím, že je to hračka, která má u dětí úspěch.

 • Žaneta 17.12.20, 00:19

  Rozbalit 6.

 • Žaneta

  Sehnala jste ho někde za dobrou cenu?

 • Klára 18.12.20, 00:19

  Rozbalit 7.

 • Klára

  Ano, koupila jsem ho za dobrou cenu v hračkářství Pompo, byla jsem tam nakupovat pro syna více hraček. Konečně už mají otevřeno, nemám ráda nakupování přes internet, raději si chci vše osahat a vidět to na vlastní oči.

 • Jana 04.11.21, 22:34

  Rozbalit 8.

 • Jana

  Tak pro toho menšího ( 2 ) roky absolutně nemám problém vybrat hračku jako dárek. Stačí mu opravdu cokoliv a on si s tím vyhraje. Mnohem horší to je pro toho staršího, kterému je deset. Absolutně nevím co mu pod stromeček?

 • Anna 06.11.21, 19:25

  Rozbalit 9.

 • Anna

  Mám stejně starého syna doma a koupila jsem mu terénní odolné auto na dálkové ovládání. Lítá s tím pořád po zahradě a je z toho nadšený. To by mu neudělalo radost?

 • Jana 07.11.21, 22:49

  Rozbalit 10.

 • Jana

  To není vůbec špatný nápad. mohu se zeptat, jaké jste přesně vybrala?

 • Anna 09.11.21, 16:22

  Rozbalit 11.

 • Anna

  Jasně, podívejte se na něj https://www.rcobchod.cz/produkty/mz-climb-supersilny-crawler-1-14-modry-P86632.html Chtěla jsem prostě hračku, která bude kvalitní a dlouho mu vydrží a jen tak ji nezničí. Toto autíčko je opravdu ideální.

 • Jiřina 03.01.22, 22:53

  Rozbalit 12.

 • Jiřina

  Kde nejvíce objednáváte z internetu hračky? Kde mají výběr? Tam nějak v poslední době nemohu narazit na nic moc pěkného z hlediska hraček.

 • Zuzana 06.01.22, 15:18

  Rozbalit 13.

 • Zuzana

  Jelikož jsem teď objednávala dárky na Vánoce jedině z internetu, tak se celkem mohu podělit o dost zkušeností. Záleží však, pro jak staré děti hledáte hračky?

 • Jiřina 08.01.22, 12:06

  Rozbalit 14.

 • Jiřina

  Mám doma dva klučíky ve věku 4 a 8 let. Je mezi nimi docela dost věkový rozdíl, takže každého zajímá úplně něco jiného no

 • Zuzana 10.01.22, 23:13

  Rozbalit 15.

 • Zuzana

  Pokud by jste se chtěla podívat na opravdu pěkné hračky, tak doporučuji mrknout na stránky obchodu https://www.lunzo.cz/hracky-pro-deti/ Najdete tam opravdu moc pěkné kousky, které jen tak někde neuvidíte.

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
301715

RSS:
Toplist