Deset nejpopulárnějších výmluv, kterými se vyhýbáme sexu!

- Deset nejpopulárnějších výmluv, kterými se vyhýbáme sexu!
Rubrika:  Smyslná

Deset nejpopulárnějších výmluv, kterými se vyhýbáme sexu!

17.09.14, 00:00, autor: Erosenka
Podle nového průzkumu se nejpopulárnější výmluvou před sexem stala hláška "jsem moc unavený/unavená". Okřídlené rčení "bolí mě hlava" skončilo kupodivu až na třetí za zaklínadlem "nemám náladu."

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Do první pětice nejobvyklejších výmluv se ještě dostalo "musím zítra brzy vstávat" a "mám moc práce".Tyto trendy vyšly najevo při průzkumu, jehož se zúčastnilo 4 000 Angličanů a Angličanek. Ukázalo se také, že každý pátý respondent se ze sexu pravidelně nějak vymlouvá.Sedm z deseti lidí tvrdí, že jsou často prostě moc unavení, a čtyři z deseti tázaných osob dokonce přiznávají, že na jejich milostný život dolehla hospodářská krize.

 

"Obyčejné bolesti jakožto výmluvě už odzvonilo. Dnes v důvodech, proč nezalézt do postele a neužívat si hraje mnohem větší roli únava. A není to ani moc překvapivé. Pracujeme více hodin, než kdy dřív, a máme hodně starostí. Na to, co se děje v ložnici, pak mají vliv i starosti třeba s tím, jak splatíme hypotéku, nebo jestli nepřijdeme o místo," vysvětlila listu Daily Telegraph mluvčí společnosti OnePoll, která průzkum provedla.Zpráva také ukázala, že se ze sexu vymlouvají více muži než ženy. K tomu, že se často omluví, se přiznává 27 procent mužů, ale jen 18 procent žen. Polovina mužů přiznává, že občas předstírají spánek, aby se vyhnuli milování, kdežto z žen to dělá jen každá čtvrtá.

 

Do první desítky populárních výmluv se kromě "tutovek"" dostalo i pár překvapení:
1. Jsem moc unavený/unavená.
2. Nemám náladu.
3. Bolí mě hlava.
4. Musím brzy vstávat.
5. Mám moc práce.
6. Jsem na tebe naštvaný/naštvaná.
7. Slyším jedno z našich dětí.
8. Měl/měla by ses vysprchovat.
9. Bolí mě záda.

 

ANKETA: Jakou výmluvu používáte Vy, abyste se vyhnuli sexu?


Celkem: 168 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív 2009
  • Andrea 25.09.09, 08:42

    Rozbalit 1.

  • Andrea

    Článek je mi dost proti srsti. Sex je přece hra, radost a potěšení, ne povinnost. Když na to nemám chut, tak to prostě musí ten druhý respektovat (měl by). Můžeme se tu bavit o tom, jak se nejčastěji vyhýbáme povinnosti uklidit garáž, napsat seminárku nebo cokoli jiného, co udělat musíme, ale nechce se nám do toho. Pokud každý týden chodíte třeba na šipky a jednou se vám nechce, tak prostě řeknete, že se vám nechce a je to. Tam se to jako výmluva nebere. Proč by se sex měl brát jako povinnost, která se dělat musí za každou cenu?

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1126954

RSS:
Toplist