Den otevřených dveří „Česko se hýbe“

- Den otevřených dveří „Česko se hýbe“
Rubrika:  Zdravá

Den otevřených dveří „Česko se hýbe“

05.09.11, 09:52, autor: Černovláska
V sobotu 17. září se ve vybraných fitness centrech a dalších sportovních a tanečních studiích po celé České republice uskuteční Den otevřených dveří. Každý zájemce o sport, pohyb a zdravý životní styl tak bude mít šanci zcela zdarma vyzkoušet služby více než 50 provozovatelů služeb fitness. Akci uspořádala iniciativa Česko se hýbe, která si klade za cíl vzbudit v Češích zájem o pohyb, jako prevenci proti cilizačním chorobám, např. infarktu myokardu, cukrovce či obezitě.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

„Den otevřených dveří Česko se hýbe se ani zdaleka netýká pouze těch, co mají ke sportu kladný vztah a pravidelně ho praktikují. Naopak. Naším cílem je oslovit lidi, kteří se pravidelné fyzické aktivitě z nejrůznějších důvodů vyhýbají, například z nedostatku času či kvůli finanční náročnosti. Právě jim chceme dát možnost bez jakékoliv finanční zátěže a o volném víkendovém dnu vyzkoušet si služby fitness centra v blízkosti svého bydliště. Třeba se jim návštěva zalíbí, znovu si získají k pohybu vztah a budou se mu věnovat i nadále. To pochopitelně výrazně prospěje jejich zdraví a kondici, a o to nám jde především,“ říká Jana Havrdová, ředitelka iniciativy Česko se hýbe. Den otevřených dveří  Česko se hýbe není rozhodně pouze pražskou záležitostí. Do akce se zapojily sportovní centra doslova z celé republiky. Jsou mezi nimi firmy provozující opravdu špičková a vysoce kvalitní fitness studia, například společnost World Class, která nabídne vstup zdarma do všech svých pražských poboček.  Z mimopražských je to například Start Trac Health Club v Brně nebo Sport Oxygen Klub v Příbrami. Kompletní seznam zapojených center najde každý zájemce na internetových stránkách www.ceskosehybe.cz.„Den otevřených dveří pořádáme letos poprvé, ale rozhodně ne naposledy. Pevně věříme, že akce bude úspěšná, pomůže dostat lidi do tělocvičen a přiměje je k tomu, aby se o sebe více starali,“ říká Jana Havrdová a dodává: “Děkuji všem sportovním centrům, která se k akci připojila za podporu a doufám, že se k nám v budoucnu přidají další česká fitness studia a sportovní a taneční kluby, které se na jeden den rádi vzdají zisku a pomohou dobré věci“.   

  

Iniciativu Česko se hýbe podporují:  ČASPV, Sokol, Český svaz tanečního sportu, AŠSK a Nadace sportující mládeže. Sponzorem iniciativy je společnost Bakaldrin.

 
Zdroj: TZ
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Zdravá"
Profil blogu
Založen:
11.9.2008 9:27:46

Přístupů:
1438794

RSS:
Toplist