Dana Morávková: Synu Petrovi možná brzy pořídí sourozence

- Dana Morávková: Synu Petrovi možná brzy pořídí sourozence
Rubrika:  Ze společnosti

Dana Morávková: Synu Petrovi možná brzy pořídí sourozence

08.12.11, 15:59, autor: Plavovláska
Herečka Dana Morávková (40) s manželem hudebníkem Petrem Maláskem (47) vychovává třináctiletého syna Petra. Jakou mu plánuje budoucnost a jak slavní rodiče přistupují k jeho výchově, prozradí Ivě Kubelkové již tuto sobotu v pořadu Máme dítě na TV Barrandov.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Herečka Dana Morávková  má doma zřejmě sen všech rodičů, bezproblémové  a klidné dítě. Jak toho docílila? „Vždy jsem se vyhýbala rozkazům a příkazům a volila jsem formu vysvětlování. Nikdy jsem na něj nevztáhla ruku,“ prozradila tajemství výchovy syna, který zdědil povahu po svém otci, muzikantovi Petrovi Maláskovi. „Jsou si podobní vzhledem i povahou, oba jsou neskuteční kliďasové, kluci do nepohody,“ netají se Morávková, která si se správnou výchovou hlavu lámat nemusí. Chyby svých rodičů však opakuje také. „Zjišťuju, že občas dělám to, co mi kdysi vadilo na mých rodičích. Někdy se s tím prostě ale nedá vůbec nic dělat,“ směje se sympatická herečka. Svému synovi nikdy nekoupila žádnou atrapu zbraní, které kluci v jeho věku obvykle milují. „Nechtěli jsme, aby si hrál s dětskými zbraněmi. Myslím si ale, že tím nestrádal. Vysvětlili jsme mu, že jsou to hlouposti, o které si pak po čase ani nežádal. Má rád divadlo, muziku, angličtinu, tenis, má spoustu kamarádů a docela ho baví i škola,“ netají se Morávková radostí ze syna, který úspěšně studuje víceleté gymnázium.

 

 

Rodiče Petrovi dosud nepořídili ani sourozence, jenomže co není, může být. „Zatím je jedináček,“ naznačuje snad herečka změnu ve složení domácnosti?

Celý  rozhovor s Danou Morávkovou uvidí diváci TV Barrandov v sobotu 10. prosince v 17:10.

Podívejte se, co Dana Morávková prozradila o výchově svého syna Petra:

 

 

 

 

Máme dítě

Vysílání:  každou SO po 17:00

Moderuje Iva Kubelková

Zajímavé  rady a tipy odborníků i známých rodičů pro všechny, kterým záleží na dětech. Moderuje Iva Kubelková. V dalším díle se o zkušenosti s mateřstvím podělí Mirka Čejková.

 
Zdroj: TV Barrandov
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:19

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
397038

RSS:
Toplist