Dámy! Prověřte si přínos networkingu na celovečerní akci !

- Dámy! Prověřte si přínos networkingu na celovečerní akci !
Rubrika:  Kulturní

Dámy! Prověřte si přínos networkingu na celovečerní akci !

09.04.18, 00:00, autor: Maggie
Seznamte se s podnikatelkou Gabrielou Kotlínovou, která po dvaceti letech praxe v cestovních, hotelových a konferenčních službách hledala nové uplatnění.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Práce pro korporátní klienty – organizace školení a team buildingů – a organizování svateb a s tím s pojená zpětná vazba a pochvala za povedené realizace ji sice naplňovaly, ale práce s manželem v jedné firmě si po letech vybrala svou daň. Bilancování, opětovné nastavení rovnováhy v partnerském i pracovním vztahu a hledání smyslu nové samostatné práce daly impuls k nastartování druhé kariéry.

 

Gabriela zjišťovala možnosti, kde by uplatnila své zkušenosti a byla stále v kontaktu s lidmi, ale zároveň se nevrhla do úplné nejistoty. Proto se rozhodla využít osvědčené know-how networkingových klubů, které vede pod franšízou Empiria 21.

V jejích klubech na Praze 2 a Praze 10 se na byznysových snídaních setkávají malí a střední podnikatelé, freelanceři a manažeři – ženy i muži.

 

 

 

Na nejčastější otázku, co získají návštěvou klubu a koho tam potkají, Gabriela odpovídá: „Ve své kanceláři nového zákazníka, spolupracovníka, zaměstnance nebo kolegu rozhodně nepotkáte. Ale když váš obor, službu nebo produkt představíte dalším dvaceti podnikatelům, šance na doporučení, zakázku nebo správný kontakt se znásobí. Takový zásah neuděláte „studeným“ telefonátem. Mé networkingové kluby nabízejí malým a středním podnikatelům bezpečné a důvěryhodné prostředí, kde sdílejí zkušenosti z byznysu, propojují se a oceňují příslušnost ke skupině stejně smýšlejících lidí.“

Další možností, jak prověřit přínos networkingu, je účast na celovečerních akcích. Jedna taková je určená aktivním ženám – podnikatelkám či manažerkám – a jmenuje se výstižně Pražský Profibabinec.

 

Koná se již popáté, a to ve čtvrtek 26. dubna 2018 od 18 hodin v restauraci Elements na Praze 1.

Profibabinec spojuje skvělou gastronomii, řízený networking a zábavu – módní přehlídky, charitu a propojení aktivních podnikavých žen. Kapacita je vždy omezená na počet, který zaručuje seznámení a propojení všech účastnic. Proto neváhejte s registrací a rozšiřte řady tří stovek žen, které už Profibabince navštívily:
www.empiria21.cz/5-prazsky- profibabinec.

 
Zdroj: TZ
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
2077334

RSS:
Toplist