Dámská jízda v Divadle Rokoko

- Dámská jízda v Divadle Rokoko
Rubrika:  Kulturní

Dámská jízda v Divadle Rokoko

23.09.14, 08:12, autor: Madeléne
Odpočinkový večer pouze pro vás a vaše kamarádky připravuje Divadlo Rokoko na 4. října. Program začne v 17 hodin komedií Oddací list s Taťjanou Medveckou a Janem Vlasákem v hlavních rolích, poté bude následovat módní přehlídka kolekce Zlatá padesátá, kde se rolí modelek ujmou herečky z Městských divadel pražských Taťjana Medvecká, Marika Procházková, Radka Fidlerová, Evellyn Pacoláková, Máša Málková, Stáňa Jachnická, Anna Theimer Suchánková a Lucie Pernetová.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Po přehlídce na vás v divadelní kavárně čeká bohatá tombola, kde budete moci vyhrát např. šaty z kolekce Zlatá padesátá, poukaz na masáž do Mystic Temple, poukaz na kurzy do Centra tance, kosmetické balíčky Max Factor a Yves Rocher a další zajímavé ceny, dále se můžete nechat nalíčit profesionální vizážistkou firmy Max Factor, vychutnat si ukázku masáže rukou od kosmetiček studia GERnétic, nechat si vyložit svou budoucnost u kartářkay a další. Na závěr večera pro vá máme navíc přichystané překvapení!Večerem bude provázet herec Jiří Hána.

 

 Více o programu najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz a vstupenky jsou k zakoupení pod tímto odkazem https://vstupenky.mestskadivadlaprazska.cz/mdp/hall?id=66431

 

 

 
Zdroj: TZ
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
1398324

RSS:
Toplist