Dalibor Janda oslavil 55. narozeniny, převzal pohár za čtyři tisíce koncertů!

- Dalibor Janda oslavil 55. narozeniny, převzal pohár za čtyři tisíce koncertů!
Rubrika:  Ze společnosti

Dalibor Janda oslavil 55. narozeniny, převzal pohár za čtyři tisíce koncertů!

03.12.08, 08:43, autor: Kočička
Přestože zpěvák Dalibor Janda (55) oslavil své narozeniny již v březnu, hlavní dárek si vybral teprve v pondělí (1. 12.), kdy vyvrcholila jeho velká koncertní šňůra v pražské Lucerně. Po 25 letech tam vystoupil se svojí bývalou skupinou Prototyp.

Čtenost -   Diskuze: (6
 

Trojnásobný Zlatý slavík začal svoji šňůru dvanácti koncertů 18. září v Hradci Králové a jeho show gradovala v Lucerně. A výročí slavil Dalibor hned několik.

 

 

"Beru to jako výročí čtvrtstoletí profesionálního zpívání a zároveň jako takový hlavní dárek k narozeninám, které jsem sice měl již 21. března, ale dlouho jsme s kamarády a rodinou přemýšleli, jak bychom to oslavili. A nakonec jsme se rozhodli, že je naplno oslavíme až v Lucerně," vysvětluje Korzu zpěvák, který zároveň vsadil i na atmosféru Vánoc. "Je to ke konci roku, takže jsme tento koncert pojali i trochu vánočně," dodává Janda.

Na koncert si pozval řadu hostů. Kromě své dcery, zpěvačky Jiřiny Jandové, také zpěvačku Ilonu Csákovou, hudebníka a zpěváka Petra Bendeho nebo frontmana skupiny Olympic Petra Jandu. Pogratulovat mu k narozeninám přišli tvůrce jeho 61 hitů Jan Krůta a herec Jan Přeučil, který mu namluvil album Hurikán.Bende vyrůstal na jeho písničkách
"Pozval jsem si hosty, kteří na mých písničkách spolupracovali nebo na nich vyrůstali. Do druhé skupiny patří například zpěvák Petr Bende, který se mi asi před rokem svěřil, že vyrůstal na mých písničkách," vypráví Janda.
Zpěvák odehraje poslední koncert 17. 12. v Plzni, a pak už se bude věnovat dalším aktivitám. Čeká ho vydání koncertního DVD, které by mělo být venku na Valentýna 2009, a příprava dalších koncertů.

"S Jirkou Nepomuckým jezdíme pravidelně koncerty o dvou kytarách. Máme asi šedesát vystoupení ročně. A v dubnu pak plánujeme uspořádat další turné, ale to se ještě uvidí podle rekapitulace tohoto turné. Já pevně doufám, že všechno dobře dopadne," přeje si zpěvák, který v Lucerně převzal pohár ke svému jubilejnímu čtyřtisícímu koncertu.


 

ANKETA: Líbí se vám Dalibor Janda?


Celkem: 44 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo, FOTO:Korzo
 • Neregistrovaný 07.12.08, 14:14

  Rozbalit 1. Koncert v Banskej Bystrici

 • Neregistrovaný

  Bolo perfektne mám rada jeho pesničky vždy o niečom hovoria a jeho ako osobu si vážim hlavne preto,lebo nepotrebuje okolo svojej osoby vytvárať žiadne škandály aby sa nedostal do zabudnutia.Vždy je to jeho hudbou a osobnosťou a preto si ho veľmi vážim. Komentár z Kokavy nad Rimavicou

 • Neregistrovaný 11.12.08, 00:22

  Rozbalit 2. Blb k ničemu

 • Neregistrovaný

  Je a vždycky to byl jenom okrajový pitomec.

 • jana358.@centrum.cz 19.02.09, 12:24

  Rozbalit 3. d.janda

 • jana358.@centrum.cz

  dalibore máš super písničky. vzkaz pro blba-hele neurážej lidi,když je neznáš. krásný den

 • gabinka 28.02.09, 15:40

  Rozbalit 4. daliborovi

 • gabinka

  je super bola som v trenčine skvele držim mu palce

 • Eliška 04.03.09, 16:25

  Rozbalit 5. Dalibor Janda

 • Eliška

  Je uplně užasný a koncert 17.12 v Plzni splněný můj se,bylo to úplně úžasný.

 • gabinka 14.04.09, 19:14

  Rozbalit 6. dalibor

 • gabinka

  janda je užasny počuvam ho od 16............dnes mam 44 a stale mu fandim.. naposledy som bola v trenčine bolo to decentne a krasne..............

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
381374

RSS:
Toplist