Co na vás prozradí vaše boty?

- Co na vás prozradí vaše boty?
Rubrika:  Zlobivá

Co na vás prozradí vaše boty?

15.07.20, 00:00, autor: Plavovláska
Říká se, že pokud chcete vědět, jaký člověk doopravdy je, podívejte se na jeho boty. Boty mohou prozradit opravdu hodně. Pokud je máte okopané, špinavé, sedřené podpatky, nebo prostě jen "de mode", můžete se snažit sebevíc, neprojde to. Ale hodně může prozradit i to, jaký typ botek si vybíráte.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Zřejmě všechny jsme někdy měly všechny typy bot. Prostě to nese móda, období, jak se zrovna cítíme. Určtě mnohé z nás si koupily i boty, které se nám sice líbily, ale zřídka nebo nikdy jsme je neměly na nohou. Zamyslete se ale nad tím, jaké boty nosíte nejčastěji. Určitě nenosíte jen jeden druh, ale některý preferujete. Stejně jako lidé nejsou jen dobří a zlí, černí nebo bílí. Prostě jsou namíchaní. Tak i při našem zabavném testíku nebudete patřit jen do jedné kategorie, ale hned do několika. Ale jedna by měla převládat.

 

 

Takže co o vás řeknou vaše boty? Pojďte se pobavit:

 

 

Jehlové podpatky:

Jste žena, která si uvědomuje své ženství a chce jej zdůraznit. Proto obětujete značnou část svého pohodlí kvůli výslednému efektu. Přesto máte potřebu si udržet  kousek svého prostoru, kde si budete moci přece jen trošku odpočinout a oddechnout si. Proto nevolíte přehnaně vysoké jehly a výrazně úzkou špičku boty. Chcete sice působit žensky, ale nechcete se nechat nepohodlím a případnými bolestmi odpoutávat od práce či od problému. V kanceláři, či mezi jednáními se v soukromí ráda zujete a vychutnáte si volnost. Taková jste v celém svém životě. Navenek působíte předpisově, ale je to účelové. Používáte svůj zevnějšek jako uniformu či pracovní oděv. V soukromí ale máte ráda pohodlí. Své soukromí nejste ochotna obětovat ničemu.

 

 

 

Vysoké jehlové podpatky (nad 8 cm):

Jste velmi mladá žena, která si hledá své místo a potřebujte k tomu velký rozhled. Chcete poznat co nejvíc možností a svých šancí. Bojíte se předčasně usadit a k něčemu se upsat nebo zavázat. Říkáte si, že na to máte ještě opravdu hodně času. Proto se pouštíte do stále nových akcí, dobrodružství, situací, ale i vztahů. Obětujete tomu hodně a není to pro vás dvakrát pohodlné. Má to však i svoji stinnou stránku - za nepohodlí a odříkání později zaplatíte. Jednak svým zdravím (vysoké jehly se na nohách velmi nehezky podepíší) a jednak vnitřní vyprahlostí. Ochutnáte a prožijete tolik, že se pak nedokážete radovat z běžného života, z běžných situací a běžných zážitků.

 

 

 

Jehlové podpatky s ostrou špičkou

Dá se říci, že volíte jako styl svého života torturu, tedy jakýsi druh středověkého mučení.  Máte mnoho společného s předešlou kategorií, ale na rozdíl od ní, vám působí sebetrýznění požitek. Myslíte si, že to tak má být. Čím více se budete týrat, tím jste úžasnější. Udělala jste soukromou dohodu mezi vámi a štěstěnou - čím více bolesti, tím více úspěchu. Nejste hloupá, víte že tohle není napořád a že máte jen velmi krátké období, kdy si můžete vydobýt úspěch za cenu velkých obětí a bolestí. Ale vy jste na to přistoupila a akceptujete to. Možná jste částečně zvrácená a ona bolest vám vlastně způsobuje vnitřní rozkoše. Nejedná se jen o botky. Určitě se trápíte i jinak. Zběsilá honba za dokonalou vizáží za každou cenu je to, co vás definuje. Dávejte si velký pozor - čas běží příliš rychle a to období, kdy můžete beztrestně provozovat "sebepoškozování" je velmi krátké. Hrozí nebezpečí, že skončíte dřív než si myslíte, navís s hořkostí a sebelítostí - tolik jste přece obětovala a výsledek neodpovídá vašim představám.

 

 

 

Středně vysoké podpatky

Jste žena, která si samu sebe uvědomuje zcela jasně a přesně. Znáte své přednosti i své slabiny. Dokážete přednosti zvýraznit a slabiny zakrýt, vždy podle situace. Ale máte se ráda. Víte, že máte i jiné výrazné vklady, než je váš zevnějšek a rozhodně vy na něm nestavíte. Vaše okolí vás oceňuje kvůli vaší práci, schopnostem, vaší povaze. Umíte zcela výjimečně zabrousit při mimořádných příležitostech do kategorií "jehlových podpatků", ale není to vaše parketa - je to jen výlet. Úplně klildně si také obujete sandály či tenisky a vyrazíte do přírody.

 

 

 

 

 

 

Nízký podpatek (kačenky)

Pokud volíte pohodlné botky na minipodatku záměrně, pak máte něco, co potřebujete maskovat. I za cenu toho, že si vašich mimikrů vaše okolí všimne. Cítíte se být hodně vysoká? Připadáte si příliš oplácaná? Nechcete volit pohodlnější obuv, ve které byste se cítila lépe, jen proto, že máte potřebu i přes svůj pomyslný handicap mít "lodičky". Cítíte se v nich přitažlivěji a ženštěji. Radím vám, neřešte to tolik. Jste určitě zajímavá v mnoha jiných směrech, uvolněte se a víc se bavte. Když se budete víc smát a použijete svůj smysl pro humor, abyste si dělala lehkou legraci sama ze sebe, přestanete být rázem "mladá-stará".

 

 

Silné podpatky

Silné podpatky nejsou nijak efektní ani nedělají hezkou nohu. Jediný důvod je nosit je pohodlí. Ano, přece jen jste na podpatku a přitom "v bezpečí". Nehrozí nebezpečí, že byste nějak zakolísala, upadla. Nemusíte na to myslet a můžete si prostě jet podle svého. Jsou ale, bohužel, znakem rezignace na svůj zevnějšek. Patří k ženám vyššího věku. Pokud jste mladá a nosíte je, pak je třeba se nad sebou hodně zamyslet. Možná se odstěhovat od maminky a přestat trávit veškerý čas pletením svetrů s babičkou a jejími kamarádkami.

 

 

 

 

Boty na vysoké platformě

Botky na vysoké platformě, ať už dřevěné, korkové či jiné o vás vypovídají, že ráda využíváte možností, jak zdůraznit svou krásu, ale odmítáte se vzdát svého pohodlí a jistoty. A ve své snaze jste se dostala do bodu, kdy máte od všeho něco, ale od ničeho všechno. Neuděláte pro svou krásu cokoliv, za pohodlí nevyměníte svou touhu po ženskosti, a ani krásu ani pohodlí nejse úplně ochotna obětovat kvůli bezpečí a jistotě. Ale vy jste se svým stavem spokojená. Jste ráda, že jste našla pro sebe tu pravou rovnováhu.

 

 


 

 

Balerínky

Balerínky znamenají, že jste mladinká dívenka krok od puberty, ale několik kroků do dospělosti, nebo sice nejste, ale chtěla byste být. Pro pocit tohoto holčičko-dívčího stavu jste ochotna dělat cokoliv. Pokud mladistvě vypadáte, pak se dá mnohé tolerovat, ale jste-li už dospělá žena a nevažíte-li právě 40 kilo, pak byste mohla působit jako přestárlé američanky v obrovském růžovém triku s Mickey Mausem na prsou. Já vlastně ani nechci tvrdit, že je to přímo špatně - pokud se tak lidé cítí dobře, ať je jim přáno. Ale vy přece nejste ten typ. Hnát se za věčným mládím může končit nekonečnou trapností. Odložte tedy svou vizáž diblíka a přeroďte se v ženu.

 

 

 

 

Sandálky na podpatku

Sandálky na podpatku jsou velmi oblíbenou obuví většiny žen. Jdou drobné, lahodí oku a jsou shovívavé k nožce. Propůjčují nositelkám zdání svůdné frivolnosti, ale rozhodně ne lacinosti. Dovolují být tím, kým bychom být chtěli. Jsou pohodlné a svůdné, ale jsou nebezpečné. Jejich volnomyšlenkářství snadno přerůstá nositelkám přes hlavu a ony se dostávají do "nebezpečných" situací. Zamilovanost, flirtíky, krátké románky - city a láska na každém kroku.

 

 

 

 

 

Sportovní obuv

Sportovní obuv je hlavním typem obuvi u žen, které stojí nohama pevně na zemi. Vědí, kým jsou, vědí, co umějí a dokážou si poradit. Třeba špatně, ale po svém. Jsou velice rozumné a praktické. Vhodné partnerky do nepohody. Asi je na jehlách na plese neuvidíte, ale nemylte se. Většinou alespoň jedny "jehly" ve skříni mají a společně s korzetem je umí použít v tu správnou chvíli. Proto jsou tak oblíbené u mužů. Nejsou vyzývavé navenek, ale to neznamená, že to neumi řádně roztočit.

 

 

 

 

 

 

Dřeváky - jste výrobce holandského sýra a jedete s ním na trh.

 

ANKETA: Je podle vás náš zábavný test pravdivý?


Celkem: 32 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív 2010
  • Helenina 21.06.19, 13:36

    Rozbalit 1. Boty

  • Helenina

    Já nosím sportovní boty a musím uznat, že popis v článku na mě sedí. Něco na tom určitě bude. Pro mě je pohodlí na prvním místě a pak až to, jestli mi to sluší. Boty, které mám, jsou už špatný, tak jsem si přes https://bata.modio.cz/ objednala nový, tak snad mi brzo přijdou.

 
Profil blogu
Profil sekce "Zlobivá"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:49

Přístupů:
1494071

RSS:
Toplist