Chcete o sobě vedět víc? Vyberte si obrázek

- Chcete o sobě vedět víc? Vyberte si obrázek
Rubrika:  Tajemná

Chcete o sobě vedět víc? Vyberte si obrázek

12.07.22, 00:00, autor: Čarodějka
Vyberte si obrázek, který se vám nejvíc líbí, který vás osloví a který k vám promlouvá. Odhalte svou duši, to po čem toužíte o čem tajně sníte. Možná to o sobě ani nevíte ...

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Vyberte si obrázek. Nespěchejte, dejte si na čas. Každý si pečlivě prohlédněte a nechejte jej na sebe promouvat. Některý se vám třeba jenom líbí, ale neláká vás tam vejít a "být přítomna".

 

Až si vyberete, pak si dole pod obrázky přečtěte, co který  znamená. Nepodvádějte a nečtěte to předem, ošidíte totiž jen sami sebe.

 

 

Obrázek č. 1

 

 

 

 

Obrázek č. 2

 

 

 

 

Obrázek. č 3

 

 

 

 

 

Obrázek č. 4

 


 

 Obrázek 1 – křeslo v růžové zahradě: toto křeslo patří ženě, která nesnila sny o slávě a zlatých klikách v obřím domě. Snila ten nejkrásnější sen o obyčejném štěstíčku: aby měla okolo sebe šťastnou rodinu, někdy chvilku pro sebe a své snění či knihu, zahrádku a domečkem zařízeném v něžném stylu. Její sen je o tom, že na každém kroku na ni čeká něco hezkého, co ji pohladí srdce. Sní o domově, o přátelství a partnerství, kde se oceňuje její něhy a láska, kde vládne pohoda, každý se snaží porozumět těm druhým. Tento domov ale není jen „pozemský“, přesně tak krásnou zahradu si představuje pro setkání s anděly a dalšími milovanými duchovnímu bytostmi. V této zahradě sní o světě, kde není nenávist, krutost, pomlouvání, vážné nemoci… zde sní o světě, kde vládne radost. Toto je sen něžné duše, která chce něhu přinést do svého života a našeho světa.

Obrázek 2 – žena jdoucí alejí:
tento sen patří ženě, která miluje jít stále dál a dál, je jedno, zda ji v tu chvíli někdo doprovází či ne. Tato žena ví, že ji doprovázejí andělé, moc si přeje, aby ji doprovázeli i lidé, ale ty si již chce vybírat. Sní o těch, kteří ji netáhnout zpět, ale doprovázejí ji ti, kteří ji fandí a ví, že svou životní cestu si musí vybrat sama. Tento sen představuje duši, která už ví, že alejí života chce kráčet „přímo“. Nebojí se, že šlápne na kámen, že se objeví překážka, ví, že je silná a touží se o to podělit s těmi, které má ráda a s anděly. Toto je sen duše, která touží objevovat, obdivovat a přijímat krásu životní cestu, kterou si vybrala.

Obrázek 3 – žena před bránou jsoucí za hvězdou: tato žena sní o tom, že se před ní otevírá brána nových objevů a možností. Nejde o to, zda to bude v rodinném životě, v pracovním, v duchovní oblasti… jde o tom, aby cítila probuzenou vášeň, že je před ní něco nového. V duchovním životě ráda poznává všechny filozofie, v životě si dává různé cíle a ráda poznává nové lidi. Toto je sen duše, která chce v sobě spojit vše, co prožívá – v pozemském životě i při poznávání duchovna. Touží být úspěšná na zemi, ale ze všeho nejvíc touží prožít něco krásného spirituálního.

Obrázek 4 – prostřený stůl: toto je sen ženy, která si přeje, aby v rodině byla hojnost všeho, čeho je potřeba a aby se s ní všichni lidi, které má ráda, cítili „jako doma“. Je únavné řešit existenciální problémy. Tento sen je o tom, že si přeje mít svobodu od problémů s penězi, ale zároveň o štědrosti. Jakmile nemá problémy s penězi, jde o štědrou duši, která vítá do svého života (a třeba i ke stolu) všechny, kteří přicházejí v míru a s potěšením. Tato duše považuje za vysilující i hádky mezi lidmi. Je to sen duše, která si přeje, aby na světě bylo dobře, nemusí být super-veselo, ale musí být hezky a na všechno být „pospolu“ – na to hezké i na ty starůstky.

 
Zdroj: Andělé - poslové lásky 2014
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2242101

RSS:
Toplist