Chcete cestovat? Můžete i sama

- Chcete cestovat? Můžete i sama
Rubrika:  Aktivní

Chcete cestovat? Můžete i sama

23.05.16, 00:00, autor: Maggie
Mnoho lidí si myslí, že dovolená a příjemný zájezd může být určený jenom pro páry, nebo rodiny. Dnes tomu tak není. Je sice pravdou, že cestovní kanceláře cílí primárně na dvojice, ale stále je zde možnost zařídit si zájezd na vlastní pěst. V době internetu a různých rezervačních služeb je to v podstatě hračkou. Nehledě na to, že to vyjde i levněji. Stačí se o tom přesvědčit na vlastní kůži.

Čtenost -   Diskuze: (8
 

Nabídka letenek Air Malta je ukázkou, že třeba právě tato letecká společnost nabídne řadu destinací a zároveň jistoty příznivých cen. A to ať už je vaším cílem:

* Poznat zajímavá města

* Odpočívat na krásných plážích

* Vyrazit za jinou kulturou

 

 

Jednolůžkové pokoje jsou v hotelech samozřejmostí

I když většina pokojů je v současných hotelech dvoulůžkových, bez problémů se najdou i ty jednolůžkové. Ty obvykle cestovní kanceláře nenabízejí, ale pokud najdete online rezervační systém, tato možnost k dispozici bude. Samozřejmě se tato varianta promítne i na ceně, kdy není třeba hradit volnou a nevyužívanou postel, jako tomu v mnoha zájezdech je. Pokoj tak bude jenom pro vás. Pokud se nechcete nudit, stejně jako chcete uspokojit své potřeby, navštivte sexshop a sbalte si i v tomto směru vše potřebné, od čehož očekáváte, že vám bude v rámci vašeho pobytu dělat společnost. Doporučujeme samozřejmě všechny pomůcky zabalit do odbavovaného zavazadla.

 

 

Sbalení věcí je otázkou pár minut

Faktem dnes zůstává také to, že vyrazit můžete v podstatě kdykoliv. Stačí si jenom zabalit své věci. A to je otázkou pár minut. Jak proto, že na dovolené toho zase až tolik nepotřebujete, tak proto, že při cestě letadlem je třeba dodržet váhové limity. Hodit se vám může perfektní Under Armour oblečení, stejně jako celá řada dalších možností, které vás zcela určitě nezklamou. Tím si můžete být stoprocentně jista. Poté už se jenom dostavíte k odletové hale a můžete vyrazit.

 
Zdroj: TZ
 • Anička 30.03.20, 20:11

  Rozbalit 1.

 • Anička

  Já bych teda asi na cestování sama neměla odvahu. Třeba minulý rok, když jsem letěla na dovolenou, tak jsem to udělala tak, že jsem s sebou vzala alespoň svého psa. O toho by se totiž doma neměl kdo postarat. Problém byl, že do normálního letadla by ho nevzali, takže jsem ho místo toho svěřila do rukou https://www.roth.cz/

 • Teri 24.07.20, 14:59

  Rozbalit 2.

 • Teri

  Mám to stejně jako Anička. Já bych si cestování sama asi neužila. Většinou jezdím s manželem a dětmi. Tak si vždy užiju skvělou dovolenou. Letos se takto chystáme jet do Chorvatska. Vše ohledně dovolené už máme zajištěné. Jediné, co zbývá je cestovní pojištění. Zatím to ale vidíme tak, že si ho sjednáme u https://www.ervpojistovna.cz/ protože právě ti se na cestovní pojištění přímo specializují.

 • Katka 05.05.21, 00:20

  Rozbalit 3. Cestovní pojištění

 • Katka

  Doslova už se nemohu dočkat, až zase někam vyrazíme. Už si pomalu vybírám dovolenou, kam s dcerou pojedeme. Nikdy jsem při cestování neřešila pojištění, v minulém roce však měla moje kamarádka v zahraniční problém se zubem, a to se jí dost prodražilo. Proto už asi bez pojištění nikam. Kde vyřizujete výhodné cestovní pojištění?

 • Monika 07.05.21, 19:29

  Rozbalit 4.

 • Monika

  Na pojištění a hlavně jeho nabídky je opravdu ideální využít srovnávač pojištění, kde si doslova během pár kliknutí můžete zjistit nabídky pojišťoven a případně si i pojištění sjednat online.

 • Katka 09.05.21, 20:39

  Rozbalit 5.

 • Katka

  Tam jsou třeba i lepší ceny než osobně na pojišťovně?

 • Monika 11.05.21, 22:45

  Rozbalit 6.

 • Monika

  Ano, na srovnávači pojištění Klik.cz, jsem našla výhodnější pojištění, než jsem dostala nabídku na pojišťovnách osobně vždy. Sjednání je velmi jednoduché a celé online. Místo podpisu potom slouží zaplacení pojištění přes bankovní účet.

 • Radka 08.06.21, 15:40

  Rozbalit 7.

 • Radka

  Cestování je celoživotní vášeň a vzhledem k tomu, že jsem své mládí prožila v komunistickém Československu, tak se to snažím vynahrazovat teď v pokročilém věku, kdy mám něco ušetřeno :-) Třeba na letošní léto jsem si našla parádní zájezd do Itálie na Sicílii přes internetové stránky https://www.biginzerce.cz/ a nemůžu se dočkat, až přijde den odjezdu :-)

 • Verča 13.07.21, 06:47

  Rozbalit 8. Cestování

 • Verča

  Já bych také ráda cestovala. S manželem, nebo klidně i sama, ale jelikož jsme si pořídili hotel, což byl náš sen, tak na cestování není čas. Hold člověk nemůže mít všechno, co chce. Hotel je náš druhý domov. Baví mě se o něj starat. Odměnou mi pak jsou spokojení hosté, a to je pro mě nejvíc. Motivuje mě to do dalšího zlepšování. Naposledy jsem třeba objednala drobnou kosmetiku do každého pokoje z https://www.caretrade.cz/ jako takovou naši pozornost :-) .

 
Profil blogu
Profil sekce "Aktivní"
Profil blogu
Založen:
8.7.2010 9:27:53

Přístupů:
753678

RSS:
Toplist