Česnekový sirup, přírodní antibiotikum!

- Česnekový sirup, přírodní antibiotikum!
Rubrika:  Zdravá

Česnekový sirup, přírodní antibiotikum!

09.03.20, 00:00, autor: Černovláska
Všichni víme, že česnek je zdravá potravina, která pomáhá proti nachlazení a celkově zlepšuje imunitu. Věděli jste ale, že je několikanásobně silnější než penicilin?

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Všichni víme, že česnek je zdravá potravina, která pomáhá proti nachlazení a celkově zlepšuje imunitu. Věděli jste ale, že je několikanásobně silnější než penicilin?

Chřipce či angíně se v zimním období vyhne málokdo – proč ale každý problém řešit antibiotiky? Mají mnoho vedlejších účinků a naše tělo při delším užívání spíše vyčerpávají a oslabují. Česnek můžete konzumovat čerstvý, jako dochucovadlo jiných jídel, ale nejlepší je vyrobit si domácí sirup, který můžete dávkovat jako běžný lék.

Nebudete potřebovat žádné drahé ingredience – všechny máte doma nebo je lehce seženete v supermarketu. Jablečný ocet, česnek a med. Všechny tyto ingredience už samy o sobě působí velice pozitivně na vaše tělo. Společně jsou pak silným bojovníkem proti virům a bakteriím.

Česnekový sirup posílí váš imunitní systém, sníží vysoký krevní tlak a pomůžou zmírnit hladinu cholesterolu. Všechny suroviny mají silné antibakteriální účinky a dokonce působí i v prevenci proti rakovině.


Česnekový sirup

Budete potřebovat:

 • 8 česneků
 • 200 ml jablečného octa
 • 200 ml medu

Postup:

Česnek nejprve rozmixujte, pak přidejte med a jablečný ocet. Celou směs mixujte přibližně 15 sekund. V chladničce nechte odležet 5 dní a můžete sirup používat.

Dávkování:

Do sklenice s vodou přidejte 2 čajové lžičky sirupu a vypijte hned po probuzení na lačný žaludek. Není třeba užívat jej pouze jako lék, ale i jako prevenci. Dlouhodobé užívání zajistí optimální zdravotní stav a silnou obranyschopnost organismu.

 

Převzato z www.Zdravétipy.cz

 
Zdroj: Archív 2018
 • love 27.12.21, 13:02

  Rozbalit 1. Jak dáma publikuje komentář v novinách o tom, jak

 • love

  Jak dáma publikuje komentář v novinách o tom, jak získala zpět svého manžela, že se s ní rozvedl a dnes jsou zpět s pomocí modliteb Dr Sacre, kontaktuji Dr Sacre před Vánocemi, že se se mnou můj milenec rozešel, že jsem potřebuji pomoc, abych ho dostal zpět a také, aby mě přestal podvádět, doktor sacre mi řekl, abych sehnal potřebný modlitební materiál, což jsem udělal, 24. prosince se můj milenec vrátil, rozešel se s ostatními dívkami v je život, teď je z něj člověk změny, kterého miluje a respektuje mě, plánujeme naši svatbu do ledna příštího roku, díky dr Sacre
  Kontaktujte doktora Sacre na níže uvedených podrobnostech
  Číslo WhatsApp Dr Sacre: +2349076034359
  e-mailová adresa: sacretempleofpower@gmail.com
  Je to dobrý a mocný muž, jeho moc není zlou silou

  Dr. Irene Kilubi

 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Zdravá"
Profil blogu
Založen:
11.9.2008 9:27:46

Přístupů:
1306395

RSS:
Toplist