Česko Slovenská Superstar: Třetí finálové kolo

- Česko Slovenská Superstar: Třetí finálové kolo
Rubrika:  Ze společnosti

Česko Slovenská Superstar: Třetí finálové kolo

25.04.11, 13:13, autor: Plavovláska
Děs a hrůza jímá mě, jímá mě při pomyšlení, jak se dojmy rychle mění ... Konec básnění, jde mi stejně blbě jako včera finalistům taneční písně ...

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Večer tanečních písní dopadl hůř než se dalo čekat. Prakticky shořeli všichni. Jen někteří dopadli o trošičku lépe než ostatní.

 

Na můj vkus to celé nejvíc od poroty odskákal Petr Ševčík. Zřejmě proto, že vystoupil jako první, tak mu to dali hezky "vyžrat" i za ta dvě finálová kola předešlá. Petra dost poškodil i výpadek mikrofonu. Jsem opravdu zvědavá, zda dostane zvukař Superstar padáka, jak to naznačoval Habera.

 

Nejlíp na tom byl podle mě Lukáš Adamec, který tento žánr zvládl ze všech finalistů bezkonkurenčně nejlépe. Sedla mu jak píseň tak tanec. A i když je poněkud zavalitější, slušelo mu to.

 

Nejvíce šetrná byla porota ke Gabriele Gunčíkové, která sice zpívala, ale netančila. Její choreografie byla nulová. Proto zřejmě také zapívala poměrně čistě - ostatní se pohybovali a museli se soustředit na kroky a kreace a to Gábina nemusela. Proto nad  jejím vystoupením tentorkát nejásám. Ano, všichni ji omlouvali, že byla nemocná, ano to je Fecková taky a přesto by ji klidně vyřadili. Myslím si, že Gunčíková zadání tohoto kola prostě nesplnila.

 

 

Nejlépe vizuálně vypadalo vystoupení Alžběty Kolečkářové a navíc mně se líbila nejvíc hned za Adamacem. Možná někde vypadla z tempa, ale jak řekl Rytmus - Alžběta to ustála natolik, že to celé vypadalo jako záměr - rozhodně ne chyba. A celá choreografie jí nesmírně slušela a sedla.

 

Nejvíc se spletl ve výběru písně Martin Kurc. Bohužel už podruhé si vybral nesmyslně rychlou písničku. Po  Gottově Trezoru to byla Loca od Rickiho Martina. Kurc, bohužel, nestíhal a odnášela to opravdu hodně výslovnost.

 

Nejvíce nudné bylo vystoupení Simony Feckové. Na Madonnu neměla ani omylem a ty podivnosti co provozovala na jevišti "že jakoby tanec" ... Opravdu nevím co k tomu dodat.

 

Objektivné nejhorší vystoupení měl Michal Šeps. Sorry, vážení čtenáři, ale Habera má pravdu v tom, že Šebs tady už dávno nemá co dělat. On totiž co nenazpívá to dožene skvělou show. Ovšem včera to nebyl ani zpěv ani show.

 

Bezkonkurenčně nejhorší vystoupení večera však podle mě měl Martin Harich. Grace Kelly v jeho podání byla absolutně šílená parodie. Nejsem si vůbec jistá jestli jsem někdy něco tak příšerného slyšela v celé dlouhé historii Superstar. Opravdu! Snad i slavná Anička Dido z Hvězdné Pěchoty byla lepší. Copak to nikdo neslyší předem? Kačeři z Kačerova - to myslím trefila porota přesně.

 

 

Můj žebříček pro třetí finálové kolo:

 

1. Lukáš Adamec

2. Alžběta Kolečkářová

3. Gabriela Gunčíková

4. Petr Ševčík

5. Martin Kurc

6. Simona Fecková

7. Michal Šeps

8. Martin Harich

 

 

Kdo by si vyřazení zasloužil:

Pokud by se mělo vždy striktně jít kolo od kola, pak dnes rozhodně Martin Harich. Ať teenagerky pláčí potoky slz, prostě to tak je. Jenže ony si na Velikonoce určitě opět vykoledovaly nějakou tu minci na kredit, takže Harich dnes nevypadne.

 

Z dlouhodobé perspektivy by měla vypadnou Simona Fecková, protože je dlouhodobě nejslabší.

 

 

Kdo, podle mě, je dnes večer skutečně ohrožen?

 

Obávám se, že Martin Kurc. A radost mi to určitě neudělá.

 

 
Zdroj: FOTO: TV NOVA
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:27

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
398919

RSS:
Toplist