Česko Slovenská Superstar: Sedmé finálové kolo

- Česko Slovenská Superstar: Sedmé finálové kolo
Rubrika:  Ze společnosti

Česko Slovenská Superstar: Sedmé finálové kolo

23.05.11, 09:51, autor: Plavovláska
ABBA a Queen! Legendy na poli populární hudby. Přesto, nebo právě proto, si na nich letošní čtveřice "nejlepších" hojně lámala zoubky. A dočkali jsme se zřejmě i nejhoršího finálového výkonu v dějinách Superstar obou zemí ....

Čtenost -   Diskuze: (6
 

ABBA i Queeni se zdají jako jednoduché zpívání. A je to velmi, velmi zavádějících. Ony totiž ty naposlouchané, notoricky známé melodie jsou ve skutečnosti většinou zatraceně těžké. Mohli bychom se ptát, proč něčím takovým tedy trápit letošní uchazeče o titul Superstar? Jiný důvod, než že se jedná o pěvěckou soutěž a tudíž kvalitní pěvecké výkony jsou předpokládané však není.

 

Lukáš Adamec

Lukášovi nesedla ABBA a její S.O.S. A to tak, že vůbec. Zazpíval ji snad i dobře, ale nudně a bez chuti. On sám řekl, že byl znechucen tím kostýmem do kterého byl navlečen (a nebyl sám, v kreacích hodných doktora Chocholouška se včera večer producírovali všichni) a doslova uvedl, že se cítitil jako k*kot. Já mu to věřím, protože tak včera i vypadal (a nejen on). S Queeny se popral o poznání lépe a Somebody to Love zapíval velice dobře. Ale nenadchnul.

 

 

Martin Harich

Harich vypadal jako trotl také. Opravdu by mě zajímalo v čem jede paní kostymérka (možná má stejného dodavatele jako Šeps). Napadlo mě, že asi už všichni vidí, jak se jim postupně finále mění ve frašku a místo zpěváků přežívají komici a tak se sebedestrukčním smyslem pro humor z tohoto večera rozhodli udělat klauniádu. Harich kromě šíleného kostýmu, nesmyslného hopsání, výpadku rytmu, textu a zběsilého hledání, co to vlastně ta kapela hraje, prodělal Harich zřejmě i své osobní Waterloo (ABBA). Queeni mu sedli také lépe, ale, přátelé, ruku na srdce - We Are the Champions opravdu nemusel nijak studovat. Ta se zpívá na každém rohu každou chvíli, takže si ji prostě vystříhl tak nějak rutinně.

 

 

Michal Šeps

Ve skutečnosti obdivuji Haberův smysl pro černý humor. Jeho historka o turistovi, který přijede do Česka, pustí si finálové kolo (čtyři "nejlepší zpěváci!!!) a poté, co uslyší Šepse se  dá  na zběsilý úprk na letiště, byla skutečně trefná! Jenže, pane Habero, to, že je Šeps takhle vysoko v soutěži, je bezesporu též vaše vina. To vy jste ho tam poslali. To vy a celá vaše porota jste chtěli komiky místo zpěváků. Má vůbec smysl za této situace říkat, že Mamma Mia od ABBY byla skutečně odzpívána, ale jen vokalistkami? Šeps zpíval něco úplně jiného, byl mimo melodii, text, jazyk a zřejmě i tento svět. Mustapha ... ehm ... no... To nebylo ani komické hudební číslo. To bylo bezkonkurenčně to nejhorší co kdy ve finálovém kole Superstar obou zemí zaznělo. Možná hodné hvězdné pěchoty po boku Aničky Dido.

 

A v této souvislosti mě včera večer napadlo, že bychom v této frašce měli pokračovat. Když komedie, tak totální. A od včerejšího večera si přeju, aby letošní Superstar vyhrál Michal Šeps. Je to totiž přesně to, co si zaslouží produkce, TV NOVA i Markíza, poťouchlí diváci a nesoudná porota. Ve skutečnosti si to zaslouží i Michal Šeps. To, jak se drží své provokativní revolty, to, jak se dokáže obhájit, jak je v pohodě a ve skutečnosti je to vlastně milý kluk - ano, Michal Šeps by měl vyhrát tento ročník Superstar! Můj postoj má obrovskou výhodu - když Šeps vyhraje, budu mít opravdu zvrácenou radost z totálního zhroucení frašky pro rychlokvašky. Pokud nevyhraje - pak přece jen byli diváci soudnější než porota. Takže mě čeká radost v obou případech :)

 

 

Gabriela Gunčíková

Ona jediná se s tímto kolem vyrovnala se ctí. Lay All Your Love On Me od ABBY, ale především a hlavně Who Wants To Live Forever od Queenů bylo bez pochyby to nejlepší co jsme včera večer mohli slyšet. Vlastně se chce říct, že mohla vystoupit jen ona a ostatní si mohla produkce nechat od cesty. Možná byli vůbec Queeni od Gábiny to nejlepší co jsme  slyšeli v celé letošní soutěži. Přinejmenším se k tomu nejlepšímu dali řadit.

 

 

Moje pořadí po sedmém finálovém kole:

 

1. Gabriela Gunčíková

2. Lukáš Adamec

 

dlouho nic....

 

3. Martin Harich

 

tady končí zpěváci a dál už je jen kategorie ...

 

4. Michal Šeps

 

 


Dnes nebudu psát, kdo by měl teď vypadnout. Ono to nemá valného smyslu. Ale dovolím si výzvu. Podpořme absurdistán a pokud máte nezřízenou touhu poslat nějakou SMSku, pošlete ji nezpěvákovi, rastamanovi a sympatickému klukovi Michalu Šepsovi.

 

VOTE FOR ŠEPS !

 

 

ANKETA: Měl by vyhrát Michal Šeps letošní ročník Superstar?

Hlasuj pro možnost Ne

Celkem: 240 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: FOTO: TV Nova
 • jhrxwloYD 16.01.12, 04:31

  Rozbalit 1. yWAxsdPVgxXUoyAOnWu

 • jhrxwloYD

  Wow, that's a really clever way of tnhiking about it!

 • bktWDeAJBFbDFen 16.01.12, 14:52

  Rozbalit 2. YxMXGwJwsOjvvSMC

 • bktWDeAJBFbDFen

  gjjWhJ <a href="http://yyjwupyjvshz.com/">yyjwupyjvshz</a>

 • fzYoAtwETcDShu 16.01.12, 18:58

  Rozbalit 3. CUtWeyCsp

 • fzYoAtwETcDShu

  3zrOH2 , [url=http://actiimbpwgpe.com/]actiimbpwgpe[/url], [link=http://qyrwvejsgsts.com/]qyrwvejsgsts[/link], http://xugpplrpbfmq.com/

 • CpmyvcXiHlvVOpp 18.01.12, 12:30

  Rozbalit 4. kKSiJcUzoB

 • CpmyvcXiHlvVOpp

  QscCjL <a href="http://bejouxhsxotz.com/">bejouxhsxotz</a>

 • NsVWlxVayXG 19.01.12, 17:54

  Rozbalit 5. UPBFxWaUBxkEHQUkeB

 • NsVWlxVayXG

  ampU4J , [url=http://pzzkovttvdfr.com/]pzzkovttvdfr[/url], [link=http://tvcujvavssmb.com/]tvcujvavssmb[/link], http://knvlnxdevfzi.com/

 • Mathias Matteo 26.06.22, 17:26

  Rozbalit 6. christopher09kimberly@gmail.com

 • Mathias Matteo

  My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

  View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
346402

RSS:
Toplist