Česko Slovenská Superstar: První semifinále - holky

- Česko Slovenská Superstar: První semifinále - holky
Rubrika:  Kulturní

Česko Slovenská Superstar: První semifinále - holky

05.10.09, 00:10, autor: Maggie
Je pravdou, že u holek je, kvalita vyrovnanější než u kluků. Holky jsou zpěvačky jedna vedle druhé a za žádnou z nich se porotoa stydět nemusí.

Čtenost -   Diskuze: (5
 

Dívčí kolo zahájila Leona Šenková (startovní číslo 16) songem od Věry Špinarové Tak já ti mávám. Leona se v žádném případě nemá za co stydět. Na svých 16 let je neobyčejně vyzrálá a má co ukázat. Energie z ní tryská na všechny strany a má krásný hlas. Je poněkud "opleskanější" a proto se mi dere na mysl paralela s Leonou Černou z České Superstar a její sázka s Hejmou o snedení klobouku. Jsem moc zvědavá, jestli se Hejma dopustí něčeho podobného.

 

Nikoleta Balogová (startovní číslo 24) si stříhla píseň Whitney Houston Saving All My Love For You. Udržela vysokou laťku, kterou nasadila Leona Šenková. Porotcové se rozplývali nadšením a chválou. Já tedy už méně, protože ja čekám nejen dobrý zpěv, ale musí mě soutěžící zaujmout.

 

Markéta Konvičková (startovní číslo 21) Song Umbrella od Rihanny se Markétce hodně povedl. Opravdu těžko říct, která z prvních tří soutěžících byla lepší. Nadšené hodnocení poroty si plně zasloužila. Marně přemýšlím, kde se tyhle talentované patnáctky berou?

 

Debborah Kahlová (startovní číslo 17) si vybrala píseň I Try od Macy Gray. K jejímu výkonu není co dodat. Ty holky jsou prostě dobrý. Jak řekli  porotci - je to černá magie :) Holky čarovaly celou noc, aby byla takhle dobrý.

 

Dominika Stará (startovní číslo 19) si vybrala píseň od finalistky americké verze soutěže Superstar Jenifer Hudson. Pokud opravdu chtěla slyšet hodnocení od porotce Pavla Habery, pak asi má splněno na 100%. Ale nemyslím si, že by chtěla svou účast v soutěži po tomto zapíchnout. Zaujala mě také tím, že se oteřveně přiznala k tomu, že je věřící a na Leošovu otázku, jestli se modlí za své vítězství v soztěži, tak odpověděla, že se modlí za to, aby to dopadlo tak jak má. Velmi moudré Dominko :)

 

Lucia Láncošová (startovní číslo 23) si vybrala píseň od Katky Knechtové Moj Bože. A bylo to jako pěst na oko. Proti svým předchůdkyním nejenže nedosáhla jejich kvalit, ale místy to bylo dokonce falešné. Což by asi nevadilo, vzhledm k tomu, že uz máme nějaké zkušenosti s několika ročníky obdobných soutěží. Ale mezi svými konkurentkami právě teď podle mě pohořela.

 

Aneta Galisová (startovní číslo 13) zazpívala písničku Teď královnou jsem já z muzikálu Kleopatra. Rozesmál mě úvod, kdy Leoš ihned "prodal" to, že Anetka to nevydržela a odběhla z trémy na záchod. Ale Anetka zpívala dobře a na rozdíl od poroty bych ji necpala jen do muzikálu. Vzpomínám si, jak se snažila v divadle podržet svého spolusoutěžícího v duetu Ševčíka. A snažila se upřímně. Aneta je sympatická a zpívat bezesporu umí, takže u mě je favoritka!

 

Paulína Ištvancová (startovní číslo 15) to zkoušela s písní Let's Get Loud od Jennifer Lopez. J.L. zpívat neumí a podle toho je i "náročná" její píseň. Jenže Jenifer Lopez je od přírody samice. Což prostě tatínkova holčička Paulína Ištvancová rozhodně není. Nevím zda to tedy bylo naprosto nevhodnou volbou písně, ale tohle byla nuda přátele a myslím že Paľo Habera to tím svým " tohle bylo karaoke" přesně vystihl.

 

Monika Bagárová (startovní číslo 14) zazpívala píseň od R Kellyho I Believe I Can Fly.Je nádherná a vypada jako panenka na hraní. Byla slaďoučká a dojemná a byla spousta slziček. Zazpívala ji nádherně i když se na začátku pněkud odbourala tím, že ji věnovala své sestřičce, která je po operaci v nemocnici. Porotci chválou nešetřili a já začala uvažovat o tom, kterou z finalistek bych tedy vlastně vyřadila. Prostě zatím všechny do sebe něco mají. A v případě Bagárové musím říct společně s Darou Rolinc - je to sluníčko.

 

Dominika Maščuchová (startovní číslo 22) si vybrala píseň od finalistky slovenské superstar Zdenky Prednej Vietor. A mně se to teda vůbec nelíbilo. Především si Maščuchová soustavně upravovala odposlech. Alepoň takto jsem se já vysvětlovala její soustavné se šťourání se v pravém uchu. Neskutečně mě to rušilo a já jsem po prvních pár vteřinách zjistila, že už jen sleduju kolikrát se ještě v uchu šťourne.

 

Adriana Kopecká (Craft) (startovní číslo 20) si vybrala píseň od Christiny Aguilery Beautiful A přímo na pódiu se rozhodla změnit si své jméno na umělecké. To samo je zajímavé a určit tím na sebe pozornost upoutala. Mě však upoutala především tím, že jsem neslyšela přes soustavný feeling píseň kterou zpívala. Jako tohle vážně nešlo. Měla jsem pocit, že se najednou zastaví a řekne "apríl" a pak to zazpívá. Děvče zívalo, kňouralo, pokvikávalo, vzdychalo a zvučelo, ale zpěv tam nebyl. Zdála se vám porota krutá? Mně ne. Ta holka prostě nezpívala ta to odkňučela.

 

Karolína Majerníková (startovní číslo 18) zakončila večer s písní Sway od Pussycat Dolls. Mohla být zřejmě ještě živější, ale mně se moc líbí jemně zastřený hlas Karolínky. Takže u mně by prošla i v Moulin Rouge.

 

Nemůžu opravdu říct která ze semifinalistek se mi líbila nejvíc, ale mohu říct, které klidně můžu v dalším kole postrádat. Jsou to Láncošová, Ištvancová, Maščuchová a Kopecká (Craft). Tak doufám, že se do nich vážení diváci strefíte, protože o ty ostatní je škoda ještě takhle brzy přijít.

 

 

Leona Šenková

 

ANKETA: Která z dívek se vám líbila v první semifinále nejvíce?


Celkem: 285 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 • BxHAnttoyfsHpNPcwI 15.05.12, 12:07

  Rozbalit 1. exJNSjelJCSdNMFCZ

 • BxHAnttoyfsHpNPcwI

  Kevin,To byl fantastickfd čedst. Velmi bystrfd. Me1m v ple1nu tuto kopii, a odkaz na ve1s, a odlseat ji svfdm pacientům. Vaše připomednky přispěly k tomu, důvod' pro pacienty, aby pokračovaly ve sve9 snaze odstranit minulosti, současne9 a budouced toxicke9 expozice. Jak je uvedeno vfdše, tak dole. Nad dolů, naruby. Smradlavfd' přemfdšledm. Garbage na, odpadků z. To vše na všech farovnedch.Dedky Kevin!Geoff Norton, DCSt. Louis, MO USAVA:F [1.9.7_1111]Hodnotit tento komente1ř 1 na 5:čekejte prosedm ...Hodnocened: 5.0/5 (1 odevzdanfdch hlasů)

 • EhCGQJuDVFWMHp 16.05.12, 07:33

  Rozbalit 2. cKvukBPKXR

 • EhCGQJuDVFWMHp

  nodEHf <a href="http://vycljsqvkjil.com/">vycljsqvkjil</a>

 • XWKYJUofMWLluUwk 16.05.12, 11:38

  Rozbalit 3. QRtGHpuVxcvDm

 • XWKYJUofMWLluUwk

  bDgGhy , [url=http://eckweivcgqel.com/]eckweivcgqel[/url], [link=http://gekyirigzrik.com/]gekyirigzrik[/link], http://ckhddfcdxvdy.com/

 • DZoFcGiCmUrWEXv 17.05.12, 15:01

  Rozbalit 4. ctoKFKkuIJyAkDdmO

 • DZoFcGiCmUrWEXv

  Xg0umf <a href="http://jjqerntobcum.com/">jjqerntobcum</a>

 • zavQIvgMBpdQdHhgHH 17.05.12, 19:56

  Rozbalit 5. UtpJSdwzTqutLLE

 • zavQIvgMBpdQdHhgHH

  3kEzkS , [url=http://jlghkqiepcqe.com/]jlghkqiepcqe[/url], [link=http://jxvhzzohqbzt.com/]jxvhzzohqbzt[/link], http://qwqaawkwbzzj.com/

 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
1831295

RSS:
Toplist