Česko Slovenská Superstar: Páté finále "nepřežil" Lacho

- Česko Slovenská Superstar: Páté finále "nepřežil" Lacho
Rubrika:  Kulturní

Česko Slovenská Superstar: Páté finále "nepřežil" Lacho

24.11.09, 08:36, autor: Maggie
Denis se trápil již několik dílů po sobě. Vaz mu zlomila Včelka Mája. Do teď mám podezření, že mu to nějaký dramaturg prostě udělal schválně, aby už ho konečně pohřbil.

Čtenost -   Diskuze: (4
 

 

Pravdu má  i Paľo Habera, když říkal, že Denis sice je nejlepší zpěvák ze slovenských soutěžících, ale neumí si vybrat píseň a to zpěvák musí umět. Pod to se můžu podepsat.

 

Tento večer k žádným dramatům nedošlo. Porotci se všichni čtyři dohodli na tom, že nejhorší byl Lacho. Pokud se týče mě, tak já bych ho vyloučila taky.

 

Nu a i diváci mu poslali nejméně hlasů.

 

V čekárně se ocitla trojka Lacho, Bagárová a Bendig a posledně jmenovaný brečel jako želva. S tím, že se v čekárně ocitli jeho nejlepší kamarádi a pokud kterýkoliv z nich vypadne ... Co se týče mě, mohli vypadnou všichni tři, protože podle mého se tam shromáždila ta horší polovina zbylých soutěžících.

 

Denisovi pak nevyšla ani závěrečná píseň. I když už vyřazení čekat musel, tak jej to pěkně vzalo.

 

Se soutěží se loučí Denis Lacho

 
Zdroj: FOTO: Korzo
 • katka 24.11.09, 09:01

  Rozbalit 1.

 • katka

  Bendig a Bagárova zpívat umí a Bendig má velkou šanci na postup až do semifinále.

 • ElliZabEt 24.11.09, 19:26

  Rozbalit 2. DeNis LaCho

 • ElliZabEt

  No prominte ale DENIS LACHO byl ten nejlepsi ale akorad mu ta vcelka maja nevysla ... to se muze stat ... tak vas prosim o to aby ste ho nepomlouvali on za to nemuze ... to se muze stat kazdymu aji vam ... ale prominte vy nebudete mit takovou odvahu a jit na konkurz a jesi jo tak nepostoupite ... ste nahrani ... nechci nikoho urazet ale to co slicham ja ve skole me staci a ta autogramiada me tez stacila DENIS LACHO je ten nejhezci kluk a tak to i zustane mam ho rada miluji te DENISKU...

 • ester 25.11.09, 10:24

  Rozbalit 3.

 • ester

  vsechni ze superstatu umej moc dobr spivat dokonce i leos mares tej je jedinecnej no ale martin chodur a jan bendig to sou jasni faboriti ze jeden z nich to vyhraje

 • renek 30.11.09, 17:20

  Rozbalit 4. reno26

 • renek

  bezte vsechni do piciii

 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
1511462

RSS:
Toplist