Česko Slovenská Superstar: Na třetím místě skončila Dominika Stará

- Česko Slovenská Superstar: Na třetím místě skončila Dominika Stará
Rubrika:  Kulturní

Česko Slovenská Superstar: Na třetím místě skončila Dominika Stará

15.12.09, 10:56, autor: Maggie
Podle všech očekávání tipařů, publicistů, sázkových kanceláří a nakonec i podle očekávání jí samotné, skončila před branami velkého finále, ale na krásném třetím místě něžná Dominika Stará.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Porotci, kromě Dary Rolincové, Domču označili jako tu, kterou by vyřadili. Ale všichni také ocenili její výkony v soutěži a Paľo Habera přispěl i "historkou z natáčení" a to doslova, z natáčení hitu "Příběh nekončí", kdy potřebovali na závěr zazpívat nějaké vysoké podbarvení a v noci zavolali již spící Dominiku z hotelu. Ona přišla, poslechla si co po ní chtějí a na první dobrou to dala.

 

Dominika je naprosto úžasná bytost. Její pokora a neskutečná něha, která z ní vyřazuje opravdu není způsobena jen věkem. Jen si vzpomeňme všichni na své okolí a uvědomme si, kolik ordinérních a odrzlých třeba i čtrnáctek se nám tam potuluje. Domča je něžná bytost a zřejmě stejně něžnou zůstane bez ohledu na věk. Dává jí tento vnitřní náboj její víra?

 

V každém případě se s vyřazením vyrovnala královsky. Nic nehrála. Její poděkování bylo opravdové a upřímné. Děkovala všem, všem, všem. Nakonec se zeptala, jestli na někoho nezapomněla ale já mám pocit, že přece jen zapomněla. Poděkovat moderátorům. I kdyby nic jiného, tak si ji pravidelně předávali z náruče do náruče a to, věřte, v těžkých psychicky vypjatých chvílích rozhodně není málo.

 

Dominika se rozloučila svou fenomenální písní od Lary Fabian Je suis malade a opět ji vystříhla nádherně.

 

 

Do velkého finále pokračují už jen dva poslední soutěžící a jeden z nich bude první Česko Slovenskou Superstar. Kdo to bude záleží jen na vás. A v tuto chvíli už opravdu není čas šetřit. Pošlete hlas tomu koho byste na prvním místě vidět chtěli. Aspoň budete mít čisté svědomí.

 

Za mne - kdokoliv z posledních tří, včetně teď už vypadlé Dominiky Staré, by mi na pozici vitěze nevadil. A tak to cítím stále.

 

Nezbývá nám, než se těšit na příští neděli 20. prosince, kdy k velkému rozuzlení dojde.

 

ANKETA: Česko Slovenskou Superstar 2009 se stane:


Celkem: 49 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: FOTO:tv.nova.cz
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
2034372

RSS:
Toplist