Být všechny ženy jako Sophia Loren, plastická chirurgie zkrachuje!

- Být všechny ženy jako Sophia Loren, plastická chirurgie zkrachuje!
Rubrika:  Ze společnosti

Být všechny ženy jako Sophia Loren, plastická chirurgie zkrachuje!

01.04.14, 08:38, autor: Kočička
Jak to dopadne, když se chystají plastičtí chirurgové na národní soutěž krásy Česká Miss 2014? S nadsázkou lze říci, že si tam vlastně chodí okukovat své budoucí pacientky, neboť každá žena jednou zestárne a zatouží po vylepšení svého vzhledu. To se ale nedá tvrdit o Sophii Loren, která za posledních šedesát let zestárla sotva o polovinu a jak sama tvrdí, nikdy nevyužila plastické chirurgie a ani se nechystá.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Sophia Loren vyvrací tvrzení, že by kdy podstoupila jakýkoliv zákrok, který by vylepšil její vzhled. Má své rituály, kvůli kterým tvrdí, že nestárne, ale ty jsou čistě přírodního charakteru. „Jsem rád, že existují ženy, které nepotřebují využívat našich služeb. Svou práci děláme proto, aby byly ženy spokojené. Samozřejmě, zadarmo nepracujeme, je to naše práce, ale stejně jako si pokrývač nepřeje, aby někomu vítr unesl střechu, aby měl práci, tak ani my si nepřejeme, aby se ženy cítily ošklivé a nešťastné, aby musely jít za námi. Pokud je žena nespokojená, rádi jí pomůžeme, ale pokud je spokojená a cítí se být krásná, jako právě paní Sophia Loren, s nadšením to pozorujeme,“ říká s nadšením zástupce vedoucího lékaře klinikyEsthé MUDr. Libor Kment a v ruce pevně svírá fotografii, kterou na soutěži krásy společně s kolegy a Sophií
Loren pořídili.„Sophia Loren je v necelých osmdesáti letech stále krásnou a žádoucí ženou. A to nemluvím pouze o jejím obličeji, ale i jiných tělesných partiích,“ zhodnotil MUDr. Karel Urban její klady.Mít na památku fotografii s ženou, která v tomto věku nepodstoupila žádné zákroky a vypadá takhle skvěle, je pro plastického chirurga velký okamžik. Pokud se k tomu přičte, že se jedná o světovou hvězdu filmových pláten 60. let minulého století, pocit je to nepopsatelný a neopakovatelný. „Sophia Loren je noblesní dáma s obrovskou energií. Na svůj věk vypadá úžasně. Je úplně jedno, jaká je vaše profese, ale pokud u ní stojíte blízko, nemůžete dělat nic jiného, než si ten okamžik užívat a zapsat si ho do paměti,“ nadšeně popisuje své pocity MUDr. Ondřej Měšťák.Jak se totiž říká, čím větší hvězda, tím srdečnější a vstřícnější osobnost v ní žije. I přesto, že se kolem bývalé italské herečky neustále pohybovala několikačlenná ochranka, která nedovolila téměř nikomu, aby se k ní jen přiblížil, s nadšením a ochotou se nechala vyfotografovat s předními českými plastiky. Fotografie s hvězdou velikosti Sophie Loren je pro ně velmi cenná a mohou se s ní pochlubit i svým manželkám.

 


Foto: archiv kliniky plastické chirurgie ESThÉ

 
Zdroj: www.esthe-plastika.cz
 • Mathias Matteo 26.06.22, 16:55

  Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

 • Mathias Matteo

  My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

  View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 • Tereza 26.09.22, 20:32

  Rozbalit 2. Plastika

 • Tereza

  Taky bych si někdy chtěla říct, že jsem spokojená se svým tělem. To se ale asi nikdy nestane, i když teď už je to lepší. Zaujala mě labioplastika na této klinice https://www.labioplastika-praha.cz/ , tak jsem jí podstoupila a nechala jsem si zmenšit intimní partie. Díky plastice mi stouplo sebevědomí :-) .

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
388328

RSS:
Toplist