Bukovanský gulášek - letos už po deváté!

- Bukovanský gulášek - letos už po deváté!
Rubrika:  Novinky

Bukovanský gulášek - letos už po deváté!

27.04.18, 10:43, autor: Plavovláska
V sobotu 5. května se letos už po deváté koná akce mikroregionu Babí lom pod názvem Bukovanský gulášek. Jak sám název napovídá, jedná se o festival gulášků, které umí vařit ti nejlepší kuchaři-amatéři právě z této krásné oblasti Moravského Slovácka. Malebné prostředí Bukovanského mlýna krásný zážitek ještě zdařile umocňuje.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Mikroregion Babí lom sdružuje celkem 11 obcí na kyjovsku. A v podstatě každá z těchto obcí vysílá do soutěže vlastní tým specialistů na kotlíkový guláš. Kromě hostů mimo mikroregion - například z Náchoda :). Ale nejsou k ochutnání jen speciální guláše, například vloni jsme mohli ochutnat i pravý ruský, respektive ukrajinský boršč od týmu Ukrajinek z Kyjova.

 

 

Kromě samotných gulášů můžete ochutnat čerstvě uzené klobásy, grilované sýry a maso, a pokud stále nebudete dostatečně spokojeni, nedaleká Mlynářská restaurace rozhodně vaše chutě uspokojí.

 

 

Čeká též bohatý doprovodný program. Můžete se těšit například na multižánrovou hudební skupinu Šufa z Kyjova, kapelu Brass Banda, divadelní i baletní vystoupení.

 

 

Děti pak nadchne vystoupení Kašpárek v rohlíku, nebo se vydovádí na atrakcích Dětského městečka (projížďky na konících, kozí a ovčí výběh, skákací hrad, řetízkový kolotoč, dílničky a další).

 

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
347645

RSS:
Toplist