Bubílková se vrací, vyhrála boj s rakovinou

- Bubílková se vrací, vyhrála boj s rakovinou
Rubrika:  Ze společnosti

Bubílková se vrací, vyhrála boj s rakovinou

01.12.08, 00:01, autor: Plavovláska
Moderátorka s ostrým jazýčkem Zuzana Bubílková (56) se vrací na televizní obrazovku. Hýří optimismem a s typickým sarkasmem nešetří ani samu sebe, když říká, že je sice recyklovaná už dvěma televizemi, přesto se rozhodla jít opět do toho.

Čtenost -   Diskuze: (5
 

Zuzana Bubílková překonala zhoubné onemocnění štítné žlázy a absolvovala chemoterapii.


Přijala nabídku digitální televize Barrandov, která začne vysílat od 11. ledna a chystá pro ni samostatný pořad.


"Opět budu dělat televizní satiru, která tady u nás prakticky není. Dala jsem si ale jednu podmínku. Nebude to divadelní formát, ve studiu nebude taková ta směšná skupinka pěti lidí, kteří se smějí a tleskají. Půjde vlastně o jakousi formu zpravodajství, které budu velice jízlivě komentovat. V žádném případě nepůjde o laskavou satiru, jakou vyžadovala například Česká televize," prozrazuje  Bubílková.

 

Do nového projektu se vrhá s velkým nadšením.
"Dokonce ani nemám trému, vlastně jsem ji přestala mít poté, co mi diagnostikovali těžkou nemoc. Uvědomila jsem si, že jsou důležitější věci, než jestli někde breptnu nebo nebreptnu. Kolikrát se snažím uměle si trému vyvolat, ale nejde to. Na druhou stranu, dokážu s lidmi navázat daleko lepší kontakt než dříve, cítím se mnohem uvolněnější," vysvětluje Zuzana Bubílková.


Zároveň ale přiznává, že byla před časem strašně naštvaná na novináře. Za to, že zveřejnili pravdu o jejím zdravotním stavu.


"Vzpomínám si, že stejně reagoval i Šimek. Říkal mi, že když se lidi dozví, že má rakovinu, bude to konec, všichni na něj budou pohlížet jako na nevyléčitelně nemocného," uvádí moderátorka.


Ona sama však takovou reakci téměř nezaznamenala. Spíše naopak, a tak nakonec byla ráda, že pravda je venku, a rozhodla se o to víc se zhoubnou chorobou bojovat.


"Lidé mi začali fandit. Ze své zkušenosti vím, že osob, které touto nemocí trpí, je stále více, a já jsem zjistila, že jim dodávám sílu. Na jedné straně je to dobré, na druhé špatné. Každému postiženému mohu vzkázat, že vím, jak je to hrozné, když se člověk dozví tuto diagnózu. Ale medicína jde velmi rychle dopředu, je třeba si uvědomit, že existuje naděje, a je třeba bojovat. Já jsem v současné době v pořádku, další kontrola mě čeká za rok," dodává Zuzana Bubílková.

 

 

ANKETA: Líbí se vám pořady Zuzany Bubílkové?


Celkem: 36 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo FOTO: Korzo
 • Neregistrovaný 02.12.08, 20:55

  Rozbalit 1. ach jo

 • Neregistrovaný

  gratuluju k návratu a k výhře. Pochopil jsem návrat, jako návrat? jako zpět na Slovensko? žejo... že už nebude v televizi.... že ne..... prosim prosim...

 • Neregistrovaný 03.12.08, 10:33

  Rozbalit 2. divnej

 • Neregistrovaný

  Dej pozor,aby tvé zdraví nebylo úměrné tvému taktu.

 • Neregistrovaný 03.12.08, 10:37

  Rozbalit 3. Držím palce

 • Neregistrovaný

  Netušila jsem, proč zmizel z ČT pořad Z. Bubílkové - takže z důvodu nemoci. Škoda, že se vrací pouze na jinou televizi, ráda bych její pořad na ČT 1 sledovala. Jen se trochu děsím jejího vyjádření o jízlivém komentáři - výraz jízlivost se mi nikdy nelíbil, trochu velkorysosti a nadhledu sluší všemu počínání. Přesně v duchu toho, že se nemá zaměňovat upřímnost s hrubostí - kultivovaný člověk jistě chápe.....

 • Neregistrovaný 03.12.08, 23:11

  Rozbalit 4. Nikdy mi moc neseděla

 • Neregistrovaný

  a bez Šimka pak ještě méně. Ale zdraví jí přeju moc.

 • Neregistrovaný 05.12.08, 11:24

  Rozbalit 5. moderátorka

 • Neregistrovaný

  paní Bubílková je báječná.. držím palce a přeju hodně zdraví.

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
302102

RSS:
Toplist