Lucia Šoralová vyráží na turné - i se svou dcerou!

Datum: 11.09.13, 08:21  |  Rubrika: Ze společnosti
Zpěvačka slovenského původu Lucia Šoralová (36) je maminkou dcery Rebeky, která letos v prosinci oslaví teprve druhé narozeniny. Jako správná moderní matka Lucia nechce zanevřít na svou práci, která je i jejím koníčkem. Zároveň chce ale dceru mít neustále u sebe. A tak malá Rebeka místo v jeslích tráví svůj čas na koncertním turné. Nyní se i s doprovodnou skupinou La Alma chystá do Čech!
Diskuze: 1  | 

Luba Skořepová: „Je mi teprv 90! Teď to rozjedu!“

Datum: 04.09.13, 08:03  |  Rubrika: Ze společnosti
U příležitosti devadesátých narozenin herečky Luby Skořepové se bude 22. září od 19 hodin v kavárně Divadla ABC konat moderované posezení s Lubou, jejími přáteli a hosty. Luba Skořepová si bude povídat o svém životě nejen s moderátorem večera Alešem Cibulkou, ale mimo jiné také s Barborou Hrzánovou, Arnoštem Goldflamem, Milošem Horanským či s Ondřejem Zajícem.
Diskuze: 1  | 

Motýlí šaty Blanky Matragi v Buckinghamském paláci

Datum: 23.07.13, 08:00  |  Rubrika: Ze společnosti
Operní diva Hila Plitmann zazářila v „motýlích šatech“ Blanky Matragi na koncertě k oslavě 60. výročí korunovace britské královny Alžběty II.
Diskuze: 1  | 

Pavlína Danková se na prahu padesátky odvázala: nafotila sexy fotky

Datum: 21.06.13, 07:44  |  Rubrika: Ze společnosti
Sebevědomá, inteligentní a elegantní! Tak se Pavlína Danková (49) zapsala do povědomí diváků, jež hájila v boji proti úřadům v Občanském judu. Z televizních obrazovek ale nezmizela, ani po třinácti letech, kdy byl pořad zrušen. Coby šéfka komunikace největšího českého zdravotnického zařízení FN v Motole je stále středem pozornosti. Nyní se ale představila v úplně nové roli. Před objektivem předního českého fotografa Jana Tůmy odhodila stud a proměnila se v ženu vamp.
Diskuze: 1  | 

Inna Puhajková běhá pro děti

Datum: 16.04.13, 09:09  |  Rubrika: Ze společnosti
Sporťačka Inna Puhajková (27) je nejen hezkou tváří, která aktuální dění ze světa sportu předčítá, ale sportem - a to nejen tím hokejovým - opravdu žije. Proto hned první jarní víkend strávila na čerstvém vzduchu v Českých Budějovicích na úvodní etapě běžeckého seriálu RunTour, kde se nejen ujala čestné role a pětikilometrovou trať odstartovala, ale sama ji absolvovala.
Diskuze: 1  | 

Herečka Chantal Poullain pokřtila knihu Láska, duše a francouzská kuchyně

Datum: 11.04.13, 07:57  |  Rubrika: Ze společnosti
Známá herečka Chantal Poullain, původem z Marseille, a šéfkuchař francouzské gastronomie Vladimír Honzák včera pokřtili ve francouzské restauraci Brasserie La Gare v Praze knihu Láska, duše a francouzská kuchyně. Americká bestseller J. F. Twymana nyní vydává v češtině nakladatelství Synergie Publishing SE. To se orientuje na publikace o životní inspiraci, sebepoznání a spiritualitě a vydává také knihy pro děti.
Diskuze: 2  | 

Cenu Arnošta Lustiga za rok 2012 získá Kamila Moučková

Datum: 09.04.13, 00:00  |  Rubrika: Ze společnosti
Laureátkou historicky druhé Ceny Arnošta Lustiga je Kamila Moučková, legendární česká televizní a rozhlasová hlasatelka a moderátorka, vůbec první televizní zpravodajská hlasatelka v Evropě. Žena, která jako první v srpnu 1968 z televizní obrazovky ohlásila invazi vojsk Varšavské smlouvy a dodávala divákům tehdejší Československé televize nejen potřebné informace, ale zejména morální oporu v nejistých chvílích.
Diskuze: 1  | 

Bára Kodetová doprovodila dceru k zápisu do první třídy

Datum: 13.02.13, 07:15  |  Rubrika: Ze společnosti
Půvabná herečka Bára Kodetová (42) je aktuálně především vzornou maminkou. Společně s partnerem, slavným houslistou Pavlem Šporclem, vychovávají tři dcery, které, jak sama přiznává, jí dávají občas pořádně zabrat.
Diskuze: 7  | 

Andrea Verešová pokřtila prestižní kalendář

Datum: 28.01.13, 08:36  |  Rubrika: Ze společnosti
Třicítka bývá pro většinu modelek začátkem koncem jejich kariéry. Ne tak pro Andreu Verešovou! Krásná Slovenka, která v červnu oslaví Kristova léta, patří k nejkrásnějším ženám česko-slovenského šoubyznysu a na nedostatek prestižních zakázek si rozhodně stěžovat nemůže. Naposled své božské tělo odhalila v exkluzivním kalendáři přední designové koupelnové společnosti ProCeram, který slavnostně pokřtila v plzeňském music clubu Pantheon.
Diskuze: 1  | 

Václav Neckář je po lehké viróze ve výtečné kondici

Datum: 06.12.12, 00:00  |  Rubrika: Ze společnosti
Václav Neckář se zdárně zotavuje z virového onemocnění a tento týden opět začíná naplno zkoušet program Půlnočního turné 2012.
Diskuze: 1  | 
Řadit dle: data, hodnocení, komentářů
Jak namíchat vzrušující valentýnské koktejly

Jak namíchat vzrušující valentýnské koktejly

Valentýn se blíží. Plánují se velkolepé párty, ale i pohodové večery ve dvou. Obě řešení valentýnské noci jsou ideální příležitostí ke spojení s koktejly od Lemondu. Ten vytáhl ze „šejkru“ další koktejlové lahůdky, které namíchal speciálně pro valentýnské řádění. Tak vznikly koktejly Lemond Flame a Lemond Cherry Cream. Jsou jednoduché na přípravu a skvěle chutnají.
Toplist