Pierre Richard v Praze

Datum: 25.04.14, 00:00  |  Rubrika: Ze společnosti
Slavný francouzský herec a také úspěšný vinař Pierre Richard, topmodelka a předsedkyně správní rady Nadace Krása pomoci Taťána Kuchařová a další významní hosté se sešli na benefiční večeři, která se konala ve středu23. 4. v luxusním pražském hotelu TheAugustine. Součástí večeře byla aukce exkluzivních vín z vinic Pierra Richarda. Výtěžek dosáhl 554 000,- Kč a v plné výši půjde na projekty pro seniory, které již od roku 2008 podporuje Nadace Taťány Kuchařové - Krása pomoci.
Diskuze: 1  | 

Být všechny ženy jako Sophia Loren, plastická chirurgie zkrachuje!

Datum: 01.04.14, 08:38  |  Rubrika: Ze společnosti
Jak to dopadne, když se chystají plastičtí chirurgové na národní soutěž krásy Česká Miss 2014? S nadsázkou lze říci, že si tam vlastně chodí okukovat své budoucí pacientky, neboť každá žena jednou zestárne a zatouží po vylepšení svého vzhledu. To se ale nedá tvrdit o Sophii Loren, která za posledních šedesát let zestárla sotva o polovinu a jak sama tvrdí, nikdy nevyužila plastické chirurgie a ani se nechystá.
Diskuze: 2  | 

Zuzana Novotná: „Nejsem pouze manželka“

Datum: 21.03.14, 08:08  |  Rubrika: Ze společnosti
Když si obyčejná holka vezme úspěšného hokejistu, mohla by všechny dosavadní starosti o svou budoucnost hodit za hlavu, začít si užívat života na plno, lenošit a neomezeně nakupovat. Ovšem ne každá žena to takto chce a k životu potřebuje víc, než jen úspěch svého muže.
Diskuze: 1  | 

Martina Sáblíková celou sezónu směřovala k olympijskému vrcholu

Datum: 04.02.14, 08:33  |  Rubrika: Ze společnosti
Olympijský vrchol v závěru sezóny je hlavním motivem rychlobruslařky Martiny Sáblíkové. Největší medailový triumf české výpravy pro Soči se na hlavní cíl čtyřletého cyklu poctivě chystá. Martina ale nezapomněla ani na další závody a už od počátku sezóny získává medailové pozice i zasloužený respekt soupeřek.
Diskuze: 2  | 

Vlajkonoška české výpravy Šárka Strachová balí na olympiádu

Datum: 20.01.14, 00:00  |  Rubrika: Ze společnosti
Do zahájení XXII. zimních olympijských her zbývají pouhé tři týdny, přípravy vrcholí. Kufry do ruského Soči balí i česká medailová naděje a vlajkonoška národního týmu Šárka Strachová. Kromě sportovního vybavení v nich nebude chybět ani olympijská kolekce Alpine Pro, ve které český národní tým v čele s osmadvacetiletou slalomářkou nastoupí při slavnostním zahájení i na stupně vítězů. Právě přání, aby medailových úspěchů bylo co nejvíce, přijala Šárka spolu s oblečením od a olympijskou akreditací od šéfa mise Martina Doktora.
Diskuze: 1  | 

Vlasta Horváth nahrál svou první vánoční píseň

Datum: 20.12.13, 08:11  |  Rubrika: Ze společnosti
Svým výjimečným pěveckým nadáním, skromností a plachým pohledem si získal sympatie sta tisíců diváků. Přestože od jeho vítězství v druhé řadě soutěže ‚Česko hledá Superstar‘ uplynulo už osm let, Vlasta Horváth se nezměnil.
Diskuze: 1  | 

TOP 5 největších nevěrnic – vede Martina Hingis a v těsném závěsu Madonna

Datum: 08.11.13, 10:55  |  Rubrika: Ze společnosti
„Můžeš utíkat, ale stejně se neschováš.“ Tato jasná zpráva adresovaná všem nevěrným partnerům nás bude provázet každým dílem nové řady seriálu Podvodníci (u nás vysílá CBS Reality) a platí i pro světoznámé celebrity. Utajované vztahy, skandální aférky a nečekaná odhalení se jich týká leckdy více než nás všech. Posviťme si na pět nejznámějších nevěrnic z řad celebrit.
Diskuze: 1  | 

Jitka Smutná vás zve na večírek do Divadla Rokoko

Datum: 30.10.13, 00:00  |  Rubrika: Ze společnosti
Cyklus nepravidelných divadelních setkání s názvem Soirée je novinkou letošní sezony v Městských divadlech pražských. Jsou to večery pro radost a potěšení nejen diváků, ale i samotných herců, kteří v průběhu večera představí své záliby, názory i přátele. 23. listopadu od 21 hodin bude jeviště Divadla Rokoko patřit Jitce Smutné.
Diskuze: 1  | 

Taťána Kuchařová pomáhá seniorům

Datum: 15.10.13, 08:38  |  Rubrika: Ze společnosti
Miss World, topmodelka Taťána Kuchařová dobře ví, jak krásné je pomáhat. V roce 2008 založila Nadaci Taťány Kuchařové – Krása pomoci, zaměřenou na kontinuální a systematické řešení problematické situace seniorů v České republice a zlepšení kvality jejich života. Právě v těchto dnech, ještě před začátkem taneční soutěže StarDance, které se účastní, Taťána Kuchařová navštěvuje projekty, na jejichž realizaci se nadace podílí.
Diskuze: 2  | 

Moderátor Dalibor Gondík láme olympijské rekordy!

Datum: 09.10.13, 12:13  |  Rubrika: Ze společnosti
O moderátorovi Daliborovi Gondíkovi (43) se aktuálně nejvíc píše ve spojitosti s jeho nemocí. Málo kdo ale ví, že ho zachraňuje právě běh! Nejen proto se rozhodl zúčastnit závěrečné etapy běžeckého seriálu Česká pojišťovna Mizuno RunTour, který se konal na pražské Ladronce. A umístil se v „TOP 10“ nejrychlejších běžců své kategorie!
Diskuze: 1  | 
Řadit dle: data, hodnocení, komentářů
Recept: Hommos

Recept: Hommos

Zabrusme do cizokrajné kuchyně, tentokrát do arabské. Hommos je skutečná, nefalšovaná, arabská pochoutka, která se jí pořád a ke všemu.
Toplist