Bez roucha v Divadle v Dlouhé - jak se dá nebo taky nedá dělat divadlo

- Bez roucha v Divadle v Dlouhé - jak se dá nebo taky nedá dělat divadlo
Rubrika:  Ze společnosti

Bez roucha v Divadle v Dlouhé - jak se dá nebo taky nedá dělat divadlo

05.02.20, 10:18, autor: Plavovláska
Divadlo v Dlouhé přivítá jaro rozvernou komedií Bez roucha světoznámého dramatika Michaela Frayna. Do divadelního zákulisí těsně před premiérou a během repríz diváci poprvé nahlédnou 20. března, další příležitost se naskytne 31. března. Režisérka Hana Burešová do rolí členů malého hereckého ansámblu obsadila Helenu Dvořákovou, Marka Němce, Ondřeje Rychlého, Štěpánku Fingerhutovou, Jana Vondráčka, Kláru Sedláčkovou-Oltovou a další.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Dnes už klasická komedie na téma, jak se dá i nedá dělat divadlo, v první části přibližuje průběh poslední generální zkoušky před premiérou bulvární frašky Sardinky, sardinky! Ve druhé pak její padesátou reprízu nahlíženou ze zákulisí. Pot, slzy i krev teče z herců zájezdové společnosti. A poteče i z herců na jevišti Divadla v Dlouhé. Proč, proboha, proč?! Vždyť je to jen divadlo. Mimořádně zdařilé dílo Michaela Frayna Bez roucha proslavila nesčetná uvedení na světových scénách a také film s Michaelem Cainem v hlavní roli. Do dějin českého divadla vstoupila především legendární inscenace Jiřího Menzela v Činoherním klubu z roku 1986.

Premiéra v Divadle v Dlouhé 20. března 2020, 19:00

Předpremiéra 19. března v 19h, repríza 31. března

Předprodej vstupenek on-line na webu https://www.divadlovdlouhe.cz/ nebo v pokladně Divadla v Dlouhé, v Dlouhé ulici 39 v Praze 1.

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
323355

RSS:
Toplist