Ben Cristovao proměnil v anketě Žebřík obě nominace

- Ben Cristovao proměnil v anketě Žebřík obě nominace
Rubrika:  Ze společnosti

Ben Cristovao proměnil v anketě Žebřík obě nominace

18.03.12, 09:05, autor: Plavovláska
Jubilejní 20. ročník ankety Žebřík zná své vítěze! Majitelem dvou bronzových sošek z dílny sochaře Václava Česáka, které byly v pátek 16. března rozdány během pětihodinové show v plzeňském Parkhotelu, se stal Ben Cristovao. Čtyřiadvacetiletý zpěvák obsadil s písní Put It On Me třetí místo v kategorii nejlepší videoklip roku a bodoval i v kategorii Objev roku, ve které se umístil těsně za druhými Kofe-In, „stájovými“ kolegy z Championship Music.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

„Moc si vážím toho, že pro mě lidi hlasovali, moc děkuju fanouškům a jsem rád, že se lidem naše práce líbí,“ uvedl ve své děkovné řeči Ben Cristovao. „Tenhle klip paradoxně nebyl určen k oficiální distribuci. Put It On Me je song ještě z mého debutu Definitely Different, natočil jsem k němu video na popud fanoušků, kteří mi často psali, že je to nejlepší song na albu,“ dodal zpěvák. Ten jako jeden z mála českých interpretů vydává po vzoru zahraničních kolegů kromě oficiálních singlů, také tzv. b singly, jejichž vizuální ztvárnění je určené pouze pro internetová média. To byl také případ posledního klipu Most, který spontánně umístil na svůj facebookový profil poté, co si přečetl několik alarmujících statusů svých vrstevníků uvažujících o sebevraždě.Záběry bronzové klipu roku 2011 vznikaly v pokoji pražského hotelu Jalta, na střeše restaurace Aureole umístěné v 27. patře nejvyšší budovy v České republice a v Národní technické knihovně. Režie se ujal Tomáš Kasal, který je spolu s Benem také autorem námětu a spolupracoval s ním již na videoklipech k letnímu party songu Na zdraví a duetu Chci s Monikou Bagárovou. Za kamerou stál Pavel Brychta, o speciální efekty, jež přenáší obraz z hotelového pokoje v centru Prahy do francouzské metropole, z iPadu do reality a z reality do časopisu, se postaral Jan Sládečko.

 

 

Natáčení klipu Put In On My

(Záběry zvětšíte poklepáním na náhled)

 
Zdroj: TZ
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:05

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
392110

RSS:
Toplist