Ben Cristovao oslaví své narozeniny v Andělském chrámu

- Ben Cristovao oslaví své narozeniny v Andělském chrámu
Rubrika:  Ze společnosti

Ben Cristovao oslaví své narozeniny v Andělském chrámu

11.01.12, 09:03, autor: Kočička
Andělský music club Kotnov v Táboře slaví své první narozeniny. Velkolepou narozeninovou oslavu spojenou s módní přehlídkou si nenechá ujít Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, Česká Miss Earth 2011 Šárka Cojocarová, nebo zpěvák Ben Cristovao. A právě charismatický zpěvák, který popřel rozchod se zpěvačkou Monikou Bagárovou, se rozpovídal o svých plánech do budoucna i o tom, jak to vlastně má se svými anděly strážnými.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

I když se poslední dobou musel vyjadřovat hlavně ke svému milostnému životu, na nedostatek práce si stěžovat nemůže. „Pracuju už teď na třetím albu a bude to určitě o dvě úrovně výš. Máme na to super hosty a víc producentů, takže výsledek bude 100% stát za to,“ prozradil Ben, který ke spolupráci mimo jiné oslovil i předního českého producenta a dj Michaela Buriana. A stejně jako na předchozím albu Benny Cristo, nebude ani na připravované novince chybět duet. „Píseň ‚Chci‘ s Monikou určitě nebyla mým posledním duetem, momentálně ale víc neprozradím.“Překvapit se talentovaný  zpěvák chystá nejen fanoušky, ale i sám sebe. Oslavy prvních narozenin jednoho z nejexkluzivnějších music clubů v Česku se totiž zúčastní i mistr barmanského řemesla Jaroslav Krátký, který se pyšní prvním místem ze světového poháru IBA WCC v Tokiu a více než 22 tituly pro nejlepšího českého barmana.„Baví mě zkoušet nové kombinace. Mám rád takové ty klasické jako vodka, Bacardi, s čím se to míchá, je mi jedno, když to chutná dobře,“ směje se Ben, který je už v klubu s andělem ve znaku jako doma. „Miluju tanec a tak je pro mě taneční hudba nepostradatelnou součástí života, Kotnov je navíc úžasné místo, designér si tu vyhrál,“ říká Ben, který věří, že i nad ním nějaký ten anděl strážný bdí: „Snažím se ho moc nezaměstnávat,“ dodává s úsměvem.

 
Zdroj: TZ
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:19

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
392114

RSS:
Toplist