Ben Cristovao má před sebou podzim plný premiér a nominaci na cenu MTV!

- Ben Cristovao má před sebou podzim plný premiér a nominaci na cenu MTV!
Rubrika:  Ze společnosti

Ben Cristovao má před sebou podzim plný premiér a nominaci na cenu MTV!

23.09.12, 16:39, autor: Kočička
Ben Cristovao se nezastaví před ničím a dalo by se napsat, že každá umělecká profese je pro něj výzva! Na podzim si vyzkouší DJing na party, doprovodí profesionální modelky na módní show, otextoval pilotní singl kolegy a dokonce usedl na režisérské křeslo u videoklipu!

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Jako předčasný dárek za své úsilí dostal nominaci na Cenu Best Czech & Slovak act MTV EMAs 2012.

 

„Nominace na tuhle cenu si opravdu hodně vážím, je to pro mne znamení toho, že hudba a videa, co s mým týmem děláme, lidi baví a že nabíráme správný směr. A pokud postoupím? :-D mám se skvěle.“ Dodává k nominaci Ben.

 

Vypadá to, že po nabitém létu plném parties se zahraničními hvězdami, jakými jsou Pit Bull a Far East Movement, v podzimním programu rozhodně nepolevuje.

 

Koncertně má Ben před sebou premiéru nového tanečního večera 27.9. v klubu SASAZU se jménem FASHION STORY, kde se objeví mimo modelek na jednom podiu s Rytmusem, se kterým ho spojuje obliba v nový trendech a oba dva jsou reprezentanti nejpočetnějších facebookových skupin z dané země. Ta Benova už atakovala hranici 193 000 lidí.

 

„Líbí se mi to spojení modelek a vystoupení, můžou na to koukat jak kluci, tak holky. Otvírání show? To je super výzva pro každého!“ dodává k tomu Ben.

 

Následně hned 28.9. bude party v klubu Solidní jistota, který ho pozval do netradiční role DJ. Klubová noc si předsevzala zvát zajímavé hosty do netradiční role DJ s a Ben bude jedním z prvních.

 

„Sleduju mezinárodní trendy a novou hudbu a těším se, že ukážu, na co paříme, když jsem ve společnosti producentů The Glowsticks.“ shrnuje talentovaný entertainer.

 

Ben nezapomíná i na své fanoušky, kteří se těší na nový materiál. Připravované dva singly Bomby a Úžasná budou ukázkou, kam se ve své tvorbě posouvá. Každý ze dvou chystaných singlů je hodně odlišný, ale fanoušky si najdou určitě oba dva. „Něco si už můžou lidi najít na webu, ale spíš si to šetřím jako překvapení, celé léto jsme trvdě pracovali a teď to budu moct vše představit, nemůžu se dočkat!„ říká Ben.

 

Ukázku singlu Bomby můžete sledovat zde: https://www.youtube.com/watch?v=weKKY32Tmg0

 

Výčet novinek na jeden podzim by u běžného umělce pomalu končil, ale Ben si ještě odbyde premiéru svého textařského a režisérského postu u nového singlu zpěváka Daveeho, kterého můžete znát ze soutěže Hlas Česko-Slovenska. O co půjde a jak to bude pojaté Ben neprozrazuje. Počkejte si na premiéru singlu, která bude na konci září.

 
Zdroj: TZ
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:02

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
352942

RSS:
Toplist