Bára Kodetová doprovodila dceru k zápisu do první třídy

- Bára Kodetová doprovodila dceru k zápisu do první třídy
Rubrika:  Ze společnosti

Bára Kodetová doprovodila dceru k zápisu do první třídy

13.02.13, 07:15, autor: Kočička
Půvabná herečka Bára Kodetová (42) je aktuálně především vzornou maminkou. Společně s partnerem, slavným houslistou Pavlem Šporclem, vychovávají tři dcery, které, jak sama přiznává, jí dávají občas pořádně zabrat.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

 Pětiletou Violetku společně s nejmladší Sophinkou nedávno Bára doprovodila k zápisu do 1. třídy Fakultní základní školy s rozšířenou hudební výukou v ulici Umělecká na Praze 7. Jelikož nejstarší dcera Lily už školu navštěvuje, Violetka od ní dobře ví, co ji čeká, a tak nezanedbává žádné přípravy a obě se na nové zážitky těší.

 

„Malá Violetka je velmi nadané dítě. Hudební talent, který, jak se zdá, zdědila především po svém otci, se u ní začal projevovat už od dvou let, kdy začala brnkat na klavír a od tří let chodila do hodin houslí. Díky tomu bude také navštěvovat základní školu s rozšířenou hudební výchovou, kde bude svůj talent nadále rozvíjet,“ prozradila Bára. S hudebním talentem se u Violetky projevuje touha po poznání i učit se novým věcem. S předškolní přípravou holčičce pomáhá její babička, která je sama učitelkou. Společně řeší různé úkoly, učí se písmenka, hláskují a počítají. „Má nejstarší dcera, dvanáctiletá Lily, tyto přípravy sleduje s lehkým opovržením malé puberťačky a občas je u nás pěkně veselo“, dodává Bára, která se jako správná maminka poohlíží po správné školní výbavě.

 

Violetka se do školy velmi těší a jako správná parádnice řeší, jak bude její aktovka vypadat. „Nebylo zrovna jednoduché trefit se Violetce do vkusu, momentálně na plné čáře vyhrává červený batoh s puntíky od českého výrobce Topgal, který je i díky svým reflexním prvkům velmi bezpečný a má pevná, anatomicky tvarovaná záda, což je zase důležité pro mě,“ uvedla Bára Kodetová.

 

Sama Bára ale na školu nevzpomíná  úplně nejraději. Díky minulému režimu to jako dítě  neměla úplně jednoduché, ale dokázala se s tím poprat a šla si tvrdě za svým cílem. Svůj velký dětský sen být herečkou si Bára už splnila. „Důležité je, aby holky do školy chodily s nadšením a šly si za svým dětským snem, který se jim jednoho dne určitě splní, tak jako mně. Vždy samozřejmě záleží na osobnosti učitele a s jakým cílem k dítěti přistupuje. Svým dcerám teď nejvíce přeji báječné učitele a samozřejmě aby byly šťastné a úspěšné v tom oboru, který si jednoho dne vyberou,“ dodává s úsměvem Bára Kodetová.

 
Zdroj: FOTO: Topgal
 • Daniela 30.05.21, 20:12

  Rozbalit 1. Zápis do první třídy

 • Daniela

  My jsme měli letos také zápis do první třídy. Dcera je přijatá, tak se nám ulevilo :-) . Je to holka šikovná a do školy se už moc těší :-) . Už má v pokojíčku nachystaný školní batoh, který jsme objednali z https://www.stil.cz/vse-do-skoly-pro-prvnacky/ , tak už se nemůže dočkat, až poprvé vyrazí do školy :-) .

 • Mathias Matteo 26.06.22, 17:00

  Rozbalit 2. christopher09kimberly@gmail.com

 • Mathias Matteo

  My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

  View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
352941

RSS:
Toplist