Bára Hrzánová má zlaté srdce

- Bára Hrzánová má zlaté srdce
Rubrika:  Ze společnosti

Bára Hrzánová má zlaté srdce

05.09.16, 07:31, autor: Plavovláska
V Centrálním parku Lužiny se uskutečnila akce Psí den s Prahou 13, na kterou se dostavilo i několik celebrit se svými psy. Běžel se psí dostih, vytvořil se český rekord ve skoku do výšky tzv. Bobešův skok, soutěžily originální dvojice, pes tahal auto, čipovali se zdarma psi, radil veterinární lékař, mazlíčkové ochutnali snad vše, co se u pro psy k dispozici a především přítomní podpořili nákupy a dárky psí útulky. A co bylo na akci ještě pozitivní? Téměř tisíc psů se k sobě chovali jako kamarádi, jen občas po sobě na pozdrav štěkli a na louce po nich nezůstala jediná památka, tak byli jejich páni disciplinovaní.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Útulky své pejsky k adopci představovaly na podiu, aby měl každý z účastníků možnost si je prohlédnout a dozvědět se o nich více informací. Asistovala při tom Bára Hrzánová, která všem přítomným útulkům věnovala několik tisíc korun. „Útulky jsou pro nás dobrou příležitostí otevřít své peněženky a pomoci tam, kde je to potřeba.“ řekla nám Bára.  Na Psí den si oběhla z natáčení a přišla se synem a s tříměsíční fenečkou Pepinou.

 

Obrovský zájem zaznamenala originální přehlídka známých osobností se svými pejsky. Martina Gavriely, Miluška Bittnerová, Patrície Solaříková, Míša Tomešová Doubravová, Roman Tomeš, Tereza Mátlová, kteří se promenádovali ve slušivých a komických oblečcích. Přehlídce přihlížel Petr Fejk se svým pejskem Hardym a Marcus Tran.

 

 

Fotografii zvětšíte a do galerie vstoupíte poklepáním na náhled!Patricie Solaříková si akci moc užila a nadšeně ji komentovala slovy: „Je super, že dorazilo tolik lidí se svými pejsky. Jsem ráda, že Psí den takhle dokázal spojit zábavu s osvětou. Je to nejlepší forma, jak dostat do povědomí lidí, aby byli zodpovědnější. Navíc mne překvapilo, že je tu spousta vychytávek jako psí zmrzlina nebo psí jogurt,“ usmívala se Patrície. „Ano, taky tu vidím spoustu věcí poprvé, např. psí hlavolamy nebo puller sport. Je milé, jak se na pejsky myslí,“ souhlasně přikyvovala Martina Gavrieli.

 

„Mně se akce moc líbila, moji pejsci byli nadmíru spokojeni. Přála bych si víc takových akcí,“ radovala se Míša Tomešová a dodává, „spousta lidí se mě ptá, co speciálního dávám svým pejsků, že jsou takoví energičtí a vitální. S oblibou odpovídám, že hodně lásky!“ A šla se připravit společně s dalšími připravit na netradiční psí módní přehlídku.

 

 

Fotografii zvětšíte a do galerie vstoupíte poklepáním na náhled!

 

Miluše Bittnerová pak vyzvala svého tanečního partnera Michala Necpála a s pejsky v náručí překvapivě ladně zatančili úryvek připravený do soutěže. „Takhle by nám to asi neprošlo. Porota je přísná a neúprosná,“ řekla s nadsázkou Miluše

Naopak dvojice z muzikálu Mefisto Jan Kříž a Karolina Gudasová přišli bez čtyřnohých parťáků. „Měli jsme tu s Karolinou premiéru milostné písně z Muzikálu Mefisto „Žít svůj sen“ od Daniela Bartáka a proto jsem nevzal svoji japonskou dogu Sayu. Je to škoda, moc by se jí tady určitě líbilo,“ smutně konstatoval Jan Kříž. A Karolina sice vlastního pejska nemá, ale za to přišla v doprovodu svého přítele Michala Neuvirtha.


Akce se konala pod záštitou starosty Prahy 13 Davida Vodrážky. Ten nám po předání cen vítězům  řekl: „Považujeme „Psí den s Prahou 13“ za velmi přínosný a rádi se podílíme na jeho organizaci. Každá zábavně podaná osvěta v této oblasti je užitečná

 

 

 

Fotografii zvětšíte a do galerie vstoupíte poklepáním na náhled!„Mám radost, že se nám první ročník takhle povedl. Všichni vypadali spokojeně a měli jsme tu čest být u prvního zápisu do České knihy rekordů ve skoku do výšky. Odměnou pro nás bylo vidět, jak lidi fandí závodníkům a skvěle baví. Jsem opravdu z průběhu dne nadšená a na příští rok máme spoustu dalších nápadů“, vypověděla ihned po skončení organizátorka akce Psí den s Prahou 13, Karolína Hájková.

 

Díky nádhernému počasí první ročník této akce zaznamenal účast více než dvou tisíc účastníků. Bylo zde spousta stánků se zajímavými doplňkovými produkty, restaurace s kvalitním jídlem a o zábavu se postaral nabitý program plný soutěží, ukázek psích sportů a první pomoci či přednášky zaměřující se na osvětu.

 

Foto: www.psiden.cz 

 
Zdroj: TZ
  • Mathias Matteo 26.06.22, 16:41

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
381668

RSS:
Toplist