Anife Vyskočilová poprvé přiznává: "Otec mě tyranizoval!"

- Anife Vyskočilová poprvé přiznává: "Otec mě tyranizoval!"
Rubrika:  Ze společnosti

Anife Vyskočilová poprvé přiznává: "Otec mě tyranizoval!"

21.12.08, 00:41, autor: Kočička
Herečka a tanečnice Anife Ismet Vyskočilová Hassan (34) konečně prozradila, proč se rozhodla před dvanácti lety opustit Balkán a zamířit do Čech. Nechtělo se jí okopávat brambory na poli a nemínila už nadále snášet nesmyslné zákazy a příkazy přísného otce.

Čtenost -   Diskuze: (3
 

Otec celou rodinu tyranizoval. A nikdo mu nesměl odmlouvat. Když okopávali pole, žádný se neodvážil tátu upozornit, že už kopou pole cizím lidem. Jen Anife se zeptala, proč vlastně. A otec jen zakřičel, ať mlčí a kope dál.


"Sousedka pak otci poděkovala, jak se nám práce na jejím políčku povedla. Když jsem jí řekla, že by na oplátku mohla okopat zase to naše, uslyšel mě táta a zase řval, ať mlčím a kopu. Všechno se mu tam muselo podřizovat," svěřuje se Korzu Anife Vyskočilová, Turkyně a rodačka z malé bulharské vesničky Deli-Orman.

 

Pokud nemusela pomáhat doma nebo na poli, chodívala za kamarádkami. Nejpozději v pět hodin ale musela být zpět. A podívat se na kluka? To neexistovalo. Vždyť otec ženám a dívkám zakazoval nosit i krátké sukně.

Měla dítě už v sedmnácti
Jako vzdor rodičům si tehdy teprve sedmnáctiletá Anife ještě během studií pořídila dítě. Když se to dozvěděl otec, vyhodil ji z domu se slovy, že když umí dělat děti, určitě ví, jak se o ně postarat.


"Nakonec jsem ráda, že to udělal. Jinak bych zůstala pod jeho dohledem a pásla ovce. Celý život bych ho jen poslouchala," přiznává Anife.


Chvíli se s dítětem potloukala po Bulharsku, až se nakonec v roce 1996 při své druhé návštěvě České republiky rozhodla zůstat a na Balkán se už nevrátila.


Když před šesti lety otec zemřel, zamířila do Čech i její sestra Šari (17).


Geny se po rodičích zkrátka dědí a zdědila je i Anife. Jak přiznává, také ona je přísnou matkou. Její výchova je tvrdě balkánská. Synovi Harimu prý klidně řekne, že ho zabije a zakope na zahradě, když nebude poslouchat.


Hari (17) toho umí i využívat a ve škole před časem dokonce prosil ředitele, ať mu nepíše poznámku, jinak že ho máma doma zbije.


Vyskočilová je přesvědčena, že výsledkem demokratické výchovy mnohdy bývá jen dětská kriminalita, a nepřeje si, aby se k ní syn choval jako ke své kamarádce.


"Děti by si svých rodičů měly vážit. Když synovi všechno dovolím, pak se na mě vykašle, a až budu stará, kopne mě do zadku," tvrdí Anife Vyskočilová.

 

 

ANKETA: Je vám Anife Vyskočilová sympatická?


Celkem: 44 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo FOTO: Korzo
 • Neregistrovaný 22.12.08, 23:48

  Rozbalit 1. Obluda

 • Neregistrovaný

  Anife je obluda a měla by se vrátit zpět mezi Turky do Bulharska. Nebo třeba Turecka, hlavně co nejdál od nás!

 • Neregistrovaný 22.12.08, 23:50

  Rozbalit 2. A má pravdu

 • Neregistrovaný

  Má pravdu, syn se na ni vykašle. Ne ale kvůli výchově, ale protože je odporná děvka.

 • Neregistrovaný 08.01.09, 11:21

  Rozbalit 3. Nesudte člověka,pokud ho neznate!!!

 • Neregistrovaný

  Dobrý den,
  Měl jsem čest poznat paní Anife osobně a mohu řict,že je to DÁMA...je to žena,ktera se na nic nehraje a ma skvěle srdičko!!! A na rozdil do nas čechů není falešná a závistivá!!! Není ani děvka a ani falešna...pokud to někdo o ni piše,tak ten člověk bud sam je nevyrovnany(ma komplex sam se sebou) a nebo ji zavídi,protože je krasna a uspěšna dáma a na rozdil od vas v cizí země něco dokazala! TAKŽE NESUDTE JI POKUD JI NEZNÁTE...JE VIDĚT ŽE ASI MOC ČTETE BULVAR!!!!
  s pozdravem M.Novák

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
302099

RSS:
Toplist