"Angelika" Mercierová přijela na ples za svojí velkou láskou

- "Angelika" Mercierová přijela na ples za svojí velkou láskou
Rubrika:  Ze společnosti

"Angelika" Mercierová přijela na ples za svojí velkou láskou

08.02.10, 15:11, autor: Kočička
Francouzská herečka Michele Mercierová (71), letos největší hvězda sobotního (6. 2.) Plesu v Opeře, se do Prahy nepřijela jen ukázat svým příznivcům. Jak Korzo zjistilo, vážila cestu do Prahy především za svojí velkou láskou. Tou je… tanec!

Čtenost -   Diskuze: (0
 

"Miluji tanec. Je to celý můj život. Dokonce jsem tanci už několikrát dala přednost i před jinými radovánkami," svěřila se Michele  s tajemným úsměvem.Herečka, proslavená především rolí Angeliky, na plese téměř protancovala střevíce. Nakonec se rozhodla tancovat bosá. Odpočinout si šla pouze tehdy, když doplňovala tekutiny, v tomto případě exkluzivní šampaňské.

 

Michele MercierVerešová kojila a pak tančila
Kromě Michéle předvedly své taneční umění i některé další krásky. Se svým manželem, právníkem Danielem Volopichem přišla s mírným zpožděním modelka Andrea Verešová. Ta ještě musela před plesem nakojit svého téměř ročního syna Daniela Tobiase."Vanessku jsme nechali s manželem u babičky, ale Daniel jel s námi do Prahy. V půlnoci ho musím jít nakojit a pak opět přijdu," prozradila Verešová.

 

Andrea Verešová

 

 

 


Přišla i Aneta Vignerová
S přítelem, bohatým podnikatelem Kamilem Bahbouhem, se poprvé ve společnosti ukázala také současná Miss ČR Aneta Vignerová. Na sobě měla bílé korzetové šaty z dílny Jarky Sedláčkové. Korzu se svěřila, že je na plese úplně poprvé:


"Tohle je opravdu můj první ples. Žádný jiný jsem zatím neabsolvovala a pevně doufám, že si dneska zatančím a hezky si to užiju."

 

Aneta VignerováZ dalších osobností se objevili například režisér Zdeněk Troška, jeho kolega Juraj Jakubisko s manželkou Deanou nebo Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová s přítelem Jeanem.

 
Zdroj: Korzo
 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
336283

RSS:
Toplist