Andrea Verešová pokřtila prestižní kalendář

- Andrea Verešová pokřtila prestižní kalendář
Rubrika:  Ze společnosti

Andrea Verešová pokřtila prestižní kalendář

28.01.13, 08:36, autor: Kočička
Třicítka bývá pro většinu modelek začátkem koncem jejich kariéry. Ne tak pro Andreu Verešovou! Krásná Slovenka, která v červnu oslaví Kristova léta, patří k nejkrásnějším ženám česko-slovenského šoubyznysu a na nedostatek prestižních zakázek si rozhodně stěžovat nemůže. Naposled své božské tělo odhalila v exkluzivním kalendáři přední designové koupelnové společnosti ProCeram, který slavnostně pokřtila v plzeňském music clubu Pantheon.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Bez make-upu a oblečená jen do kapek vody, tak pózovala dvojnásobná maminka v novém kalendáři Andrea Verešová 2013. „Primárně šlo o to zachytit na fotografiích pocit euforie a čiré radosti z vody, nahota byla jen přirozenou součástí, stejně jako u velkých uměleckých děl,“ popisuje koncept třinácti originálních snímků fotograf Jan Tůma. O tom, že se záměr povedl, svědčí pozitivní reakce mužů i žen. Andrea svou krásou uhranula nejen Ondřeje Brzobohatého, který se ze svého obdivu k ní vyznal písní You are so beautiful, ale také další z kmotrů Gábinu Partyšovou.

 

 

Gábina Partyšová se sestrou Monikou

 „Umím ocenit ženskou krásu, dokonce víc než tu mužskou, a Andrea v mém žebříčku suverénně vede,“ svěřila se moderátorka, která na křest dorazila se svou o rok a půl starší sestrou. „Monika je nejen moje sestra, ale i nejlepší kamarádka. Ona byla ta, která mě v našem rodném Brně vzala poprvé do klubu a roztáčela to se mnou na parketě. Teď se karta obrátila,“ vzpomínaly na svá teenagerská léta obě sestry, které ten večer svěřily své ratolesti rodičům.Starostlivou péči babičky a dědy si užíval i měsíční syn Denis České Miss World 2010 Veroniky Machové, která se poprvé od porodu objevila na přehlídkovém mole. „Zdaleka nejsem na své předporodní váze, ale modely návrhářka Kateřiny Líblové jsou velkorysé, dokážou zakrýt nedostatky a naopak zdůraznit přednosti, proto jsem nabídku předvádět přijala,“ prozradila čerstvá maminka, která si mateřství moc užívá, přestože na něj zůstala sama. „Denis je moc šikovný a dělá mi jen radost, ale nechci riskovat, proto jsme se s Romanem domluvili, že za ním do Calgary odletíme až v březnu,“ dodala Veronika, která se už nemůže dočkat, až bude rodina zase kompletní.

 

 

Veronika Machová

 Hrdou maminkou byla ten večer také paní Verešová. „Andrea je perfekcionistka, usilovnou prací se dokázala v modelingu dostat až na vrchol, vystudovat u toho práva a ještě porodit dvě krásné děti, kterým je skvělou mámou. Jsem na ní pyšná,“ ocenila svou dceru.

 

 

Andrea Verešová s maminkou

 
Zdroj: FOTO: music club Pantheon
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:01

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
396661

RSS:
Toplist