All X performance končí

- All X performance končí
Rubrika:  Ze společnosti

All X performance končí

26.05.08, 13:05, autor: Plavovláska
Vokální skupina All X končí v soutěži TV Nova Faktor X. Přitom jsou zřejmě jediní ze všech soutěžících, kteří onen tolik hledaný X faktor skutečně mají.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Je pravdou, že pěvecky nijak úžasní nejsou  a že těžko by si asi někdo soudný koupil jejich CD. Pokud ale budou prodávat DVD, pak si myslim, že o obchodní úspěch už teď mají postaráno.

 

Vím, že jim mnozí mnohé vytýkali, ale jedno jim upřít nelze. Oni skutečně kýžený faktor X měli, nebylo třeba ho hledat a dolovat. Je to jako s těhotenstvím. Buďto těhotná jsi nebo nejsi. Neexistuje nic mezi tím.

 

Nám teď nezbývá než hledat ono luzné X ve dvou zbývajících soutěžících (Zonyga a Ruml). Zpívají oba naprosto skvěle a v jejich případě by člověk určitě volil raději CD než DVD :). Oba jsou exemplární příklady "antistarr". Žádní prvoplánoví hezounci, či roztomilí plyšáčci (Drda, Issa) ani hoši s odzbrojujícícm upřímným pohledem (Horváth, Bende). Jsou to oba vcelku nehezcí a ničím zajímaví hoši (tak dobře - muži).

 

Vzhledem k tomu, že se dostali až do finále, tak buďto v sobě opravdu onen X faktor v sobě mají (jen mně zůstává utajen), nebo hlasující diváci nepochopili zadání a domnívali se, že se jedná o Česko hledá Superstar. Což tedy opravdu čistě pěvecká soutěž byla. Ale mohu se mýlit.

 

Na rozloučenou s All X si připomeňme jejich některá skvělá vystoupení:

 

 

Brňákům je hej:

 

 

 

 

 Woodoo čo ma drží nad woodoo:

 

 

 

 

Let' s get retarded:

 

 

 

 

To ta Heľpa

 

 

 

 

 

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
403107

RSS:
Toplist