Alice Jandová vaří rockerovi Petrovi i rajskou

- Alice Jandová vaří rockerovi Petrovi i rajskou
Rubrika:  Ze společnosti

Alice Jandová vaří rockerovi Petrovi i rajskou

22.01.09, 10:36, autor: Kočička
Manželka legendy české rockové historie Petra Jandy (66) Alice Jandová (25) by mohla být jeho dcerou, ne-li vnučkou. I když se občas povídá, že to mezi nimi někdy zaskřípe, Alice přiznává, že se o svého muže pečlivě stará. Dokonce mu také vaří.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

"Vařím všechno možné, Petr mě vždycky chválí, jen jednou mě kritizoval. Ono mu totiž pořád chutná.Připravuji pro něj nejen nejrůznější speciality, ale také českou kuchyni. Třeba rajskou. Jen svíčkovou vaří vždycky on, i když pro mne by nebyl problém ji udělat," svěřuje se Alice, která Petra Jandu ráda doprovází na nejrůznější společenské akce. Na Českém slavíkovi šokovala svou róbou s holými zády až k zadečku. A také by ráda zaujala na nejbližší volbě české královny krásy.

 

 

"Už se připravuji na příští volbu Miss. Chci mít zase zajímavou róbu, nechte se překvapit," směje se Alice, protože dobře ví, že při své štíhlé postavě si může dovolit i ty nejhlubší dekolty.


"Tu štíhlost máme v rodině. Maminka je také hubená jako já. Přitom je zajímavé, že obě jsme měly v pubertě o deset kilo víc, než máme teď," těší mladou paní Jandovou.


Alice už čeká na chvíli, kdy její muž nebude plešatý, ale bude mít kštici jako zamlada. "Nechal si nastřelit vlasy. Teď má takového malinkého ježka a za dva tři měsíce mu to začne růst," říká.


Jandu po první operaci čekají kvůli vlasům ještě dvě další. Ale co by neudělal pro své omlazení a pro svou mladičkou ženu?

 

 

ANKETA: Líbí se vám roba pani Jandové s hlubokým dekoltem až k zadečku?


Celkem: 43 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo, FOTO: Korzo
 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
336278

RSS:
Toplist