V této anketě jste již hlasovali.
Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.
Neregistrovaný 12.08.08, 13:59
1. alfa romeo 159sw
alfa romeo 159sw je fakt super auto,FAKT NEMA CHYBU,akorat je to drahy a narocny auto.zdar Alfari
Libor 25.10.21, 10:15
2.
Tohle auto byl můj sen. Trochu to trvalo, než jsem si našetřil na ojetinu, ale podařilo se mi ji sehnat v dobrém stavu, a to jak vizuálně, tak i technicky. Chtěl bych se zeptat, jestli mi můžete někdo doporučit kvalitní prostředky na čistění interiéru i exteriéru, které nebudou škodit laku ani plastům?
David 26.10.21, 18:19
3.
Pokud chcete kvalitní prostředky na čistění auta, tak vybírejte ty bez rozpouštědel.
Libor 27.10.21, 02:56
4.
Které to jsou například?
David 28.10.21, 17:17
5.
Podívejte se na přípravky od značky GS27, které jsou hodně rozšířené v zahraničí. Používám přípravky na čistění exteriéru i interiéru. Na nabídku se můžete podívat i na stránkách gs27.cz
Karel 11.01.24, 22:38
6.
Myslíte si, že má ještě smysl do takového auta investovat? Myslím tím tedy do bazarového kousku? Jakou máte zkušenost s nákupem ojetiny?
Pepa 17.01.24, 06:23
7.
Tohle je hrozně individuální a velmi těžko na to hledat relevantní odpověď. Vše záleží na tom, v jakém stavu to auto seženete. Mě se třeba povedlo cca pře půl rokem tohle auto sehnat v AAA auto s velmi nízkým nájezdem a v parádním stavu. Celkově jsem čuměl, mají tam velmi pěkná auta, která mají prověřená přes cebii je tam opravdu z čeho vybírat.
Simona 20.04.24, 05:48
8. Alfa
Máme doma hodně podobnou Alfu Romeo a už ani nevím, jak dlouho. Přijde mi, že snad co jsme s manželem, tak ji máme :-D . Je to neskutečný držák. Já jsem ráda, protože alespoň nemusíme utrácet peníze za nové auto a kdo ví, co bychom si koupili. Mohlo by být poruchové a jenom by nás stálo peníze. Do Alfy dal teď manžel peníze po dlouhé době, protože se rozhodl pro lakování auta u https://www.united-6.cz/ , aby mu prý dal nějakou péči i zvenku :-) .