Agáta Hanychová: Ze šestinedělí jsem se ještě nedostala

- Agáta Hanychová: Ze šestinedělí jsem se ještě nedostala
Rubrika:  Ze společnosti

Agáta Hanychová: Ze šestinedělí jsem se ještě nedostala

01.12.11, 16:13, autor: Plavovláska
Modelka Agáta Hanychová (26) porodila svého prvorozeného syna Kryšpína už před čtyřmi měsíci, komplikace typické pro šestinedělí ji ale provázejí stále. „Pořád pláču a myslím si, že u mě 'šestinedělí' bude trvat minimálně půl roku až rok.“ Jak se vyrovnává s mateřstvím a jak její stavy zvládá partner Mirek Dopita (29), prozradí v pořadu Máme dítě na TV Barrandov v sobotu 3. prosince v 17:10.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Dnes je z rebelky Agáty šťastná maminka, z porodu ale měla strach. „Bála jsem se, že nepoznám, že rodím, že třeba zaspím. To se tedy opravdu nestalo. Rodila jsem 9 hodin, a protože jsem slyšela několik maminek při porodu řvát, řekla jsem si, že já nebudu! Přišlo mi to trapný,“ prozradila Hanychová, které při porodu asistoval přítel Mirek Dopita a maminka Veronika Žilková. „Původně jsem tam chtěla jenom maminku, přijde mi, že to je ženská záležitost, ale přítel si tam svoji přítomnost prosadil, tak jsem ho tam musela nechat. Nakonec jsem je stejně oba vyhnala do koupelny,“ vzpomíná se smíchem Hanychová.

Agáta Hanychová přiznala, že jí  narození Kryšpína obrátilo život naruby. „Začala jsem mít strach také o někoho jiného než o sebe. Bývala jsem strašný sobec. Také jsem po porodu zjistila, že můžu fungovat i bez spánku,“ vypočítává Agáta novinky ze svého života. Zároveň přiznává oporu ve svém partnerovi a v rodině. „Nejsem na Kryšpína naštěstí sama, pomáhá partner, maminka, které teď říkáme babizno, protože na babičku se ještě necítí,“ směje se Agáta. Na Kryšpína si pořídila i chůvu, ta je vyzkoušená, odchovala totiž Agátinu nejmladší sestru Kordulu.

Agáta se tak mohla krátce po porodu vrátit do pracovního procesu. Necelé  dva měsíce po narození Kryšpína nafotila kalendář. „Byla jsem hodně naivní, když jsem si myslela, že hned zhubnu. Měla jsem u sebe trenéra na 3 hodiny denně, hodně jsem shodila kojením a zakázala jsem si sladké,“ prozradila Hanychová způsob, jakým se opět dostala do formy. Během těhotenství přibrala 16 kilo a v jídle se nijak neomezovala. „Užívala jsem si pocit, že se konečně můžu pořádně najíst.“ Tomu už je ale konec, každý den v 6 ráno zpevňuje figuru v bazénu.Celý  rozhovor s Agátou Hanychovou uvidí diváci TV Barrandov v sobotu 3. prosince v 17:10.

Podívejte se, co Agáta Hanychová prozradila o svém mateřství:

 

 

 


Máme dítě

Vysílání:  každou SO po 17:00

Moderuje Iva Kubelková

Zajímavé  rady a tipy odborníků i známých rodičů pro všechny, kterým záleží na dětech. Moderuje Iva Kubelková. V dalších dílech se o zkušenosti s mateřstvím podělí Mirka Čejková či Dana Morávková. 

 
Zdroj: TV Barrandov
 • trapny 16.12.11, 10:15

  Rozbalit 1.

 • trapny

  Trapný

 • Mathias Matteo 26.06.22, 17:19

  Rozbalit 2. christopher09kimberly@gmail.com

 • Mathias Matteo

  My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

  View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
397036

RSS:
Toplist